Масяня Я• 02 августа 2025
Питання по вступу
Підкажіть будь-ласка. Якщо у дитини стоїть перший пріоритет і згідно розрахунку пріоритету він 8 у переліку вступників потенційних ЄДБО.
Але по балах попереду багато є вищих, але пріоритет нижчий. Чи є вірогідність вступити на бюджет, в такому випадку?
Масяня Я
• 02 августа 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А сколько бюджетных мест всего?
7. Питання не в цьому. В інших поданих заявах вона попадає в кількість. Питання у пріоритетності.
Злюка бобер• 02 августа 2025
Пріорітет зіграє як з однаковими балами буде. Але хто нижчий поставив швидше на інше хочуть
Масяня Я
• 02 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Тобто якщо 2 пріоритет та балів більше, пройде з 2м пріоритетом?
Семенівни сусідка• 02 августа 2025
Ответ дляМасяня Я
Отследите вышестоящих конкурентов по Абитпоиску, где у них стоит смайлик
Семенівни сусідка• 02 августа 2025
Ответ дляМасяня Я
Если он не прошел по своему 1 приоритету, то да
Я_канеша_извиняюсь• 02 августа 2025
Ответ дляМасяня Я
Если они поступили на бюджет приоритетом выше, то у вас шанс есть.
Чай не пью, только кофе• 02 августа 2025
Ответ дляМасяня Я
Якщо цей другий не пройде по своєму першому приорітету.