Забрызжу ядом• Изменено 02 августа в 15:07
Чи реально взяти породисту собаку "з пуп´янка" (маленьку)?
Прошу дочитати до кінця
Відразу зауважу: маємо безпородистих тварин вдома. І опікуємось ще 7 тваринами. Але от заколупало.
Є бажання стати другом вівчарки чи ретрівера.
Телефонували до розплідників - малят віддають після всіх щеплень і процедур після 3 міс. Це - круте маля... Але...
Є невелике АЛЕ. У нас в домі живуть СЛАВА БОГУ котики. Класнюче собача 3 міс вони не приймуть - вони його спершу злякаються, далі можуть банально бити.
Є досвід коли вона приймали новонародеже щеня.
Тому власне питання - чи реально домовитися з розплідниками (?) і взяти маля максимально рано - наскільки то можливо?
Повторюсь, я телефонувала в 2 розплідника, мені відмовили, але причина була і щепленнях і документах.
З щепленням і мед доглядом питань нема.
Власне, цікавлять ваші думки і ваш досвід. Можливо я фігню хочу
З щепленням і мед доглядом питань нема.
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:24
Ответ дляБавовнятко
Людина, яка дійсно добре піклується про тварин, має досвід, хоч мало мальський чимось цікавиться, ніколи б не подумала про те, про що подумали ви. Ви забрали через необхідність, це рятування. А тут ви хочете взяти щегня в розпдаднику, же до нього ставляться, як до дитинки, в нього є мама, приділяється увага до здоров´я, вакцинації, соціалізації, а ви хочете своїми руками покалічити цю тваринку.
Перше - дякую за ваш комент. Я вже з відповідей вище зрозуміла нюанси
Друге - хоч і не хочу виправдовуватися, але все ж напишу... Мої тварини на мою особисту думку у мене живуть в шоколаді. Сьогодні в 5 ранку ходила на базар аби їм купити свіже м´ясо.
Про ветеринарів - мовчу. То за замовчуванням.
Але не розумію чому всі накинулись на моє ПИТАННЯ (що ЩЕ НЕ Є моїми діями)
Так, не прмховую - у мене коти, яких підбирала в різний період на мусорках, на трасі.
Плюс опікуюсь тваринами дорослими вуличними
Відповідно мої теоретичні і практичні знання - ПОКИ в межах догляду за цими тваринами.
Не бачу зазорного спитати у тих, хто має більше знань. Бачу негатив лише в нападках.
Люди, ау...будьте людьми! Питати досвіду у більш досвідчених - то НОРМ
.
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:25
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Точно не дарма. Мама-собака не просто годує щенят, вона їх ще багато чому вчить. Теж саме і у котів
Дякую. Мої котики хто без мамки на трасі були, хто на мусорці в +- тиждень від народження.
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:25
Ответ дляО_Юми
Жодний розплідник при тямі на таке не піде
Зрозуміла вже чому
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:27
Можете мене хаяти, але чомусь здається що все ж моє щеня - то хтось підібраний.
Все буде добре!
Дякую всім хто щиро відповідати без нападок!
Все буде добре!
Щедрик ведрик• 02 августа в 15:32
Ответ дляЗабрызжу ядом
всіх своїх тварин я підбирала з мусорок і на трасі. В різні періоди. Найменшій - тиждень (+- по словам ветеринаа)..
Але ок, ваше право вважати мене поганим другом для наших тварин
Навіщо Вам ще одна тварина?
Пасти Ла• 02 августа в 15:33
Можно. Но нужно найти помет, который только родился и договорится, что вы заберете щенка в 1.5 месяца после 1й прививки.
Есть нюансы: во первых, щенок до 3х месяцев не сможет выйти на улицу (пока не будет сделана 2я прививка и пройдет 2 недели карантина). Соответственно все дела будет делать дома. На пеленку сильно не рассчитывайте, к ней не все приучаются, плюс промахиваются, плюс закладывайте в день до 100 грн на пеленки. А во вторых, если у вас дома щенок без прививок, то вы должны быть уверены в здоровье своих собак и в том, что на ногах ни вы не они инфекцию ему не принесете. А тут затык с тем, что вы кормите бездомных собак...
Ленивица-красавица• 02 августа в 15:33
Боже, какой бред я сейчас прочитала...
Человек понятия не имеет, почему не отдают крохотных шенков, как знакомить собаку и кошку, чтоб проблем не было.
Зато навыдумывал себе фиг знает чего.
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:34
Ответ дляЩедрик ведрик
Навіщо Вам ще одна тварина?
Дивне питання. мені відверто важко відповісти
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:35
Ответ дляПасти Ла
Дякую за детальне пояснення
Щедрик ведрик• 02 августа в 15:35
Ответ дляЗабрызжу ядом
Чому важко відповісти? У Вас же є якась мотивація, щоб цілеспрямовано взяти ще одне щеня?
Пасти Ла• 02 августа в 15:37
Автор, я брала к котам щенка в 1.5 месяца. И именно, чтобы с котами собака хорошо ужилась, т.к. порода охотничья. У нормальных заводчиков щенки после месяца мать уже не едят, они берегут своих собак. Щенки, тем более крупные переходят на корм плюс подкормки. Но нянчить такого щенка нужно как ребенка и хорошо бы быть с ним это время дома. Вторую собаку я брала уже в 3 месяца, это значительно проще по части быта и воспитания
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:38
Ответ дляЛенивица-красавица
Боже, какой бред я сейчас прочитала...
Зато навыдумывал себе фиг знает чего.
І не кажіть.. напевно бідні мої котики
І зря я кормою безхатченків ..
?))
П.с. на майбутнє зрозумійте - то НОРМАЛЬНО коли людина СПЕРШУ питає, навіть якщо вона задає БРЄДОВІ питання. Бо очевидно що вона прагне зрозуміти як краще і намагається перейняти досвід/мудрість у більш розумніших людей.
Набагато гірше коли чиниться в форматі ’хочу_роблю_маю-проблеми_питаю_пофіг’
І зря я кормою безхатченків ..
?))
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:40
Ответ дляЩедрик ведрик
Не ще одне.
У мене живуть коти вдома.
Також опікуюсь 6 котами і 1 дорослою србакую.
Собаку хочу аби була поряд. Жила щасливо
П.с. у мене будинок
У мене живуть коти вдома.
П.с. у мене будинок
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:40
Ответ дляПасти Ла
Дяка!
Ленивица-красавица• 02 августа в 15:40
Ответ дляЗабрызжу ядом
І не кажіть.. напевно бідні мої котики
І зря я кормою безхатченків ..
?))
І зря я кормою безхатченків ..
?))
Щенков отдают после полной вакцинации и отсиживания карантина. Вроде, очевидно, почему это важно. Также важна социализация.
Знакомят собак и кошек по протоколу знакомства. Его знают и зоопсихологи, и кинологи. А Вы, видимо, понятия не имеете. Отсюда и пытаетесь изобретать дичь. Зачем - не понятно
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:42
Ответ дляЛенивица-красавица
Я зрозуміла. Дічі творити не буду. Дякую всі небайдужим, хто мені популярно то пояснив
П.с. ще раз впевнилась що ’наша’ собака буде та, яку ми підберемо десь і не зможемо пристроїти... Ну_а_шо)
Ленивица-красавица• 02 августа в 15:44
Сроки вакцинации тоже не случайны. Иммунитет щенка поддерживается молоком суки. Именно когда это уже не возможно, щенков начинают вакцинировать. Плюс сука учит адекватному восприятию людей и многому другому
Нахрена ломать то, что работает? Бо не умеете с котами познакомить?
Плюс риск инфекций
Забрызжу ядом
• 02 августа в 15:46
Ответ дляЛенивица-красавица
Плюс риск инфекций
Зрозуміла. Дякую за пояснення!
Ви помиляєтесь.по перше нормальний розплідник раніше ніж через 3 місяців не віддасть тварину ,тому що їм ще потрібна мамка,потрібно урліпляти свій імунітет за рахунок молока,а також,звісно,вакцинуватися.дуже багато випадків,коли щеня приїжджає до нової сімʼї і заражається ентеритом,шанси вижити дуже мало.
З дорослими тваринами можливо подружитися в любому випадку,будь то чи собака чи кішка
постою_послушаю• 02 августа в 15:58
Ответ дляЗабрызжу ядом
Повірте, маля в нашій сім´ї буде і шоколаді))
Какой эгоизм.
Это называется ’причинить счастье’. Щенку нужно материнское молоко, материнский запах и материнское воспитание, передача навыков и умений. Вы жестокая, слов нет просто
постою_послушаю• 02 августа в 16:01
Ответ дляЗабрызжу ядом
Я вже зрозуміла
Дякую всім, хто відписався
Я поки в теорії вивчаю все то. І нормально що я ще профан
Дякую всім, хто відписався
Вы пишете, что у вас куча животных, и дома и на попечении. Разумеется люди восприняли вас не как профана, а как адекватного владельца животных
Жена сантехника• 02 августа в 16:17
Ответ дляЗабрызжу ядом
Відразу зауважу - собаку не на прив´яз братимемо. Будемо цьомати в попу))) утрірую)). Але все ж..
Раньше 2х месяцев нормальный хозяин не отдаст, выше правильно пишут. В 2 можно договариваться брать. Это тоже ещё будет совсем малыш)