Завжди з рушником• 02 августа 2025

Ненавиджу чоловіка

Проблеми були з самого початку, була молода і дурна. Зійшлася з ним в 21 рік. Несоображалп, що я для нього на 10 місці, що егоїст. Постійно треба щоб було прибрано, їсти, і секс. Секс прісний. Всунув висунув. В мене досвіду ніякого не було, думала що все ок. Пройшли роки такого життя, не пішла, бо народилася дитина і мені не було куди дітися. Батьків у мене немає. І от війна. Я виїхала з дитиною. Приїзд жала рідко. А тепер згадала все те що було і думаю, а для чого він мені треба? За ці роки була куплена квартира. Тільки через квартиру повернулася б , бо хоч дома не платити аренду. А тепер з цими обстрілами вилетіли 31 числа вікна в під´їзді. І тепер думаю, а нащо він мені треба взагалі, він сильно любив і люби ь своїх батьків. Я не треба, дитина не треба. Але боюся тут лишатися, дуже тяжко. Через аренду.
Що думаєте?
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Так, а при виході на роботу зразу його і потребує. А це 1500 євро
А Вы уже вышли на работу? Или хотя бы контракте на будущее подписали?Вы даже жопу от дивана не оторвали, только ноете и сопли развозите.

Я шалунья• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Дві кроваті, шкаф, тумбочка, холодильник, стіралка, диван.
тогда надо искать если не волонтеров то местных официальных перевозчиков.
а для этого надо деньги -значит подработать на уборках.
Khmelnichanka• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
Думаете она так быстро найдёт работу?
Наши она там давно, то у неї должна быть значка с пособия. Учитывая, что автор и нет планы на переезд, она ВПОЛНЕ могла отложить денег. Я серьезно сейчас.
Банка з медом• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Чесно, мені тут важко. Я зараз в селі живу, треба переїжджати в більше місто. Там роботи валом. Проблема з житлом. Переїздом я одна, кухню треба, бо квартири пусті, а в мене вбудована її не забереш. Голова кругом. З українців що тут вдп всі по роботах, хто допоможе щ переїздом ума не приложу
Скільки тем на день у вас план?
Будьте так ласкаві• 02 августа 2025
Ответ дляПуГоФФка
Кауцион за вас джоб заплатит, если вы с ребенком на пособии. Зачем вы нагло врёте?
Джоб ещё и мебель необходимую может оплатить, вместе с бытовой техникой, но Автор должна всем внушить, что у неё самая трудная жЫзнь.
Лапка• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
И это женщины пишут...
И что? Здесь большая часть сидит в декрете и подрабатывает или заграницей на 2 работах. А у автора во всем виноват муж, которого она выбрала. Это позиция незрелого человека-у него всегда кто-то виноват. Захотела бы давно развелась и нашла бы другого
Будьте так ласкаві• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Мені допомога треба. Де тих людей взяти на переїзд. Мені як просити когось, то коґраще вмерти. Я навіть платно. , все одно просити треба принижуватися
Вы ищите помощь на украинском женском форуме, а не в группе своей земли или села? Серьёзно?
А уж гордая какая На социале жить не унизительно было, а заплатить за помощь - унижение унизительное

Язвочка• 02 августа 2025
Ответ дляЯ шалунья
нет,конечно же.
я в Украине,в своей хате.
какая картонка?
но все в жизни может быть,может и на картонке или во дворе на кирпичах придется суп варить.
Так зачем другим советуете?
Банка з медом• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Дитина була мала, жили на оренді, куди з дитиною мені було діватися. Я б не потягла болячки дитячі, роботу і оренду самостійно. Так сиділа і терпіла в дуріла з ним. Почалася війна підвернувся шанс виїхати. Але дитині хоч вже зараз 11 років
Так ви і зараз не тягнете
Язвочка• 02 августа 2025
Ответ дляЛапка
Большая часть здесь сидит на шее мужа и пинает автора от скуки
Притом любого автора любой темы
Я шалунья• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
Так зачем другим советуете?
я уже вам писала,что в моей жизни было всякое и абсолютно пустая квартира в том числе.
почему бы мне не советовать если имею опыт выживания?
и вы каким боком здесь меня упрекать?
Khmelnichanka• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Була , на просмлтри ходила. Не відповідають, агенство. Ні да ні ні не сказали. Місто студентів. Назву писати не буду. Шукала, багато під Джобцентр не хотять. Але я як переїду тільки пару місяців на джобі побуду. Потім робота
Вам в будь- якому випадку треба починати з пошуку житла. Йдете в ДЦ нового міста, питаєте, чи візьмуть Вас на баланс при переїзді. Якщо є згода, йдете ногами в агенства (житлові кооперативи), просите здати Вам житло. Паралельно на сайтах шукаєте варіанти, і не минаєте жодного запрошення на перегляди. І так, Вам потрібен буде перекладач, і неодноразово. Пишете запит в місцевій ФБ- групі, краще - питаєте одразу за ’ абонемент’ , приміром, на місяць. Щоб людина ходила з Вами як перекладач на всі терміни. Це буде дешевше, ніж на кожну зустріч брати нового перекладача. От коли у Вас вже буде житло, яке одобрить ДЦ (самі нічого не підписуєте), от тоді постане питання переїзду та купівлі меблів. То буде найменшою проблемою :). Головне - знайти нове житло з дозволом від ДЦ.
Я шалунья• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
Притом любого автора любой темы
а вы тут как тут :пришли с работы и заделались адвокатом бидось,даже не попив чаю))
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
А сколько вы отложили на пособиях?
Нисколько. Но ни разу никому не ныла, что я беспомощная рукожопая ленивица. Учусь на курсах + работаю тайльцайт. И в группе у нас около 10 украинок с 1-2 детьми, тоже большинство работают и учатся, никто не плачется так, как автор. Одна девочка с маленьким (годика 3) ребенком после В1 ушла в отель горничной к немцам, там семейный бизнес, они с малым ей помогают, пока она убирает. Живет и работает у них, всё хорошо у неё.
А у авторицы крокодильи слёзы с 11летним пацаном, #всёпропало и #денехнет. Бо надо ж шевелить ластами, напрягаться и работать. А она видите ли не привыкла не сидеть на шее у кого-то, да еще и просить о помощи у кого-то, когда реально надо.
Баба_Воля• 02 августа 2025
Ответ дляЛапка
Нееет. Она не хочет выглядеть бедосей. Виноват во всем муж. Он корень зла, а вы уводите тему в сторону как ей помочь
А у нас вечно мужло тут защищают
Баба_Воля• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
Притом любого автора любой темы
Вот вот, лишь бы самоутвердиться
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
А пожалеть это ппц как трудно?
Надо в грязь макнуть и пыльным мешком сверху прибить?
Жалеть - от слова жалкий.
А тут здоровая трудоспособная тётка с уже достаточно самостоятельным ребенком сидит изображает из себя непойми что.
Жалость - это не про неё.
автор Завжди з рушником • 02 августа 2025
Ответ дляБаба_Воля
А у нас вечно мужло тут защищают
Отож. Так і я , бабуся виховувала мене всі мозги виїла про те , що чоловіка треба цінить, їх мало. Треба доглядати його. Що це велике щастя якщо позве хтось заміж. Людина 30 року народження виховувала, от і результати
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляЯзвочка
Думаете она так быстро найдёт работу?
Смотря какую. Есть тыщи вариантов, куда возьмут прямо завтра. Но там придется вджобывать.

tala-li• 02 августа 2025
Ответ дляШанельКуКу
Удалено администрацией...
такое сплошь и рядом
обычная история
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Вот, значит кауцион таки джоб заплатит? и переезд оплатит? и кухню попросить можно? И электрика у хаусмастера заказать на подключение можно будет. И даже корона не поцарапается при этом.
lilul990• 02 августа 2025
Ви один одного варті
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляУсміхайлик
Я так зрозуміла, що зараз є вмонтована кухня в тому житлі де живе, а в місті треба всі меблі купувати, бо пусто. Хто їй допоможе їх купити, в цьому питання, а не в перевезенні речей.
Кухни люди за собой не таскают из города в город, и большинство отдают при выезде бесплатно за самовывоз. Если бы автор сказала название города, мы бы ей всю мебель нашли бы бесплатно или за копейки, перевозчика тоже можно подобрать варианты. Короче, все вопросы решаемы, если не ныть, а заняться вопросом конструктивно.
lilul990• 02 августа 2025
Ви чим краща від чоловіка? Шукаєте тут одобрєнія вашим діям і думкам, обсуждаючи з посторонніми людьми проблеми не тільки в шлюбі але і в ліжку

Подорослішайте і візьміть відповідальність на себе за свої прийняті рішення
ПуГоФФка• 02 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
Автор ищите мужика в вашей теперешней стране, это же понятно, что мужа вы не любите, возвращаться не будете. Выход только такой.
Нытички-инфантилки местным не подходят.
Тут женщины самостоятельные и самодостаточные.
Khmelnichanka• 02 августа 2025
Ответ дляПуГоФФка
У автора ще не нового життя на примете. Начать нужно с поисков жилья. А кухня найдется :)
Ответ дляKhmelnichanka
Так отож шукаю. Ходжу на просмлтри. Відповід ні да ні ні
lilul990• 02 августа 2025
Ответ дляНеместная Я
З шиї одного мужика пересісти на шию іншого, якого теж потім буде поносити на весь інтернет.
lilul990• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ой, та кому він там треба. Він нічого не вміє.якщо на початку він міг два рази в тиждень, не частіше. То зараз то взагалі
Автор, ви та ще штучка
Khmelnichanka• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Шукайте далі. Ви з перекладачем ходите? Ви маєте дозвіл нового ДЦ на переїзд? Ходили до них за консультацією? Розпочніть з цього. Пошук кухні і переїзд - то фігня, чесно. Головне - знайдіть нове житло під оплату ДЦ.