-Ань-• 02 августа в 17:18
Яке відношення має МОН до війни 2022 - 2026 ? Наказ МОН від 03 лютого 2022 року.
Експеримент 2022-2026. Хоча їм ніхто не завадить продовжити.
Наказ МОН №109 від 03 лютого 2022 року. ’ТЕМАТИКА наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок Міністерства освіти і науки України на 2022-2026 роки’.
Здавалося б, яке відношення МОН має до війни, воєнних експериментів, послявоєнної відбудови країни...
Але в цьому наказі МОН серед 71 пункту дуже багато про плани 2022-2026.
Зверніть увагу на дату - Наказ МОН від 03 лютого 2022.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 августа в 17:26
хоть бы уже трамп эту рашу сраную разбомбил в качестве эксперимента))
Катря Харківська• 02 августа в 17:29
А я ж полізла читати...Інтрига розкрита. Спочатку прийняли закон, а потім вийшло декілька редакційних змін наприкінці 2022 року, і от пункт 71 якраз був доданий в редакцію тоді в тому числі.
Катря Харківська• 02 августа в 17:31
Ответ дляFalcon82
Автор, виділіть для прикладу цікаві пункти
Там йдеться про післявоєнне відновлення країни.
Катря Харківська• 02 августа в 17:32
тематичний перелік було змінено або доповнено Наказом МОН №987 від 04.11.2022 року, вже після початку повномасштабної війни
Перплексіті- сила
Ответ дляКатря Харківська
Нажаль, українці не відрізняють закон від підзаконного документа.
В темі обговорюємо наказ МОН.
Абревіатура МОН розшифровується так: Міністерство освіти і науки.
В темі обговорюємо наказ МОН.