Залетна Я тут• 03 августа в 08:08
К 40 годам у вас остались компании друзей или подруги?
Вы все еще ходите в гости компаниями ?
У вас сохранились подруги юности и детства ?
Нормально ли всех растерять к 40 годам?
Ms. Любмая жена• 03 августа в 10:02
Ответ дляСердючка
з друзями бачимось дуже часто, майже кожної суботи (людей 10).
Є одна близька подруга - бачимось мінімум 1 раз в тиждень, на зідзвоні майже щодня)
Є компанія однокласниць (4 разом зі мною і моєю близькою подругою) - бачимось не часто, але стабільно - наші дн, якісь концерти/вистави.
Є ще коло хороших товаришів - бачимось щомісяця для вечора ігор.
Це все знайомства з дитинства або юності.
При тому я інтроверт і відчуваю дискомфорт від спілкування з новими або малознайомими людьми
Є ще така категорія подруг, які або закордоном або в інших містах далеких, ми ніколи не здвонюємось і не списуємось (я взагалі ні з ким по телефону не розмовляю крім близької подруги), але коли плануємо поїздку недалеко один від одного, то обов’язково бачимось і не можемо набутись і наговоритись
Коли все все це встигаєте і як вас вистачає на стількох людей? Я на роботі працюю з людьми, то я додому приходжу і жодного спілкування не хочеться, ніяких розмов з подругою кожного дня. На питання автора, залишилася одна подруга, з якою бачимося раз на рік. Було ще 3, давні і здавалося перевірені, які відсіялися за останні 3 роки.
Меряю от 0• 03 августа в 10:17
было нас четыре подруги, друг другом никто не общается, но не ссорились, просто жизнь стала у каждой разная.. Я стала ’сытой тварью’ , но моя совесть перед ними чиста, помогала всегда . А теперь не хочу...
Кокосиха• 03 августа в 10:18
Остался один приятель с института. Переписываемся.
Осталась одна подруга, познакомились в мои 27.
Начала задумываться недавно, может со мной что-то не так, раз так мало людей хотят со мной общаться...
Смячиком• 03 августа в 10:20
Так, мені 40+, як раз зараз маю справжніх подруг, діти підросли, можемо проводити ча весело) це не подруги юності чи дитинства
мадам Везувий• 03 августа в 10:22
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
У меня тоже, он же как единственный друг бал. Но меня вышвырнул просто из своей жизни...
Нас таких багато. Автору того коменту є над чим замислистись точно
Тантрический кекс• 03 августа в 10:31
Ответ дляНа циголках
Было 2 близкие подруги. На мои 40 лет одной подруге было 40 дней, вторая сообщила, что переехала в Крым. Больше ни с кем дружить не хочу.
Звідки переїхала подруга в Крим?
Ваша прЭлесть• 03 августа в 12:38
33 года, нет подруг, все поотваливались. С кем-то банально неинтересно, кто-то подспудно завидовал и я не хотела их раздражать. Но я открыта к новым знакомствам ))) хотя пусть лучше будут приятельницы, чем подружки
Сердючка• 03 августа в 13:45
Ответ дляMs. Любмая жена
А чому не встигати? Це все приємні люди і мій відпочинок, не можу це рівняти до спілкування з людьми на роботі. Хоч я з людьми на роботі і не спілкуюсь, мені таке не подобається, лише разів 5 на рік - там вже людей море, але це атмосфера уявного свята чи концерту, там трохи інша публіка.
Так - з подругою спілкуюсь майже щодня, але це не теревені годинами, переважно це щось по ділу, або хтось хоче спустити пар. Бачимось ми з нею, як я сказала, раз в тиждень мінімум (але я не уточнила, що вона входить в оте ширше коло друзів, з яким бачимось щосуботи). І дуже часто ми бачимось ще раз на тиждень, бо і чоловіки наші дружать і мають спільне хобі, це теж для всіх гарно проведений час.
І зустрітись з іншою компанією раз на місяць, щоб весело зіграти мафію чи манчкін - це теж хочеться встигнути, бо я люблю ігри і аж пищу від задоволення)
Ну, і немати часу з подругами сходити в театр чи концерт кілька разів на рік - то теж так не хочу.
Але щодо всіх інших контактів - то в сумі на телефонні розмови в день я витрачаю до пів години (і тільки в навушниках, паралельно щось роблячи), можу днями не виходити з дому без потреби, не розмовляю з сусідами, не знайомлюсь з продавцями (купляю продукти або в супермаркеті на касі обслуговування, або онлайн-доставка чоловіку на роботу), не переписуюсь ні в яких чатіках, не лишаю коментарі у фб чи тп, тут пишу дуже рідко, але читаю.
Мені здається, що я витрачаю на спілкування з людьми менше часу ніж ви, але це все невимушене спілкування в колі друзів, яке приносить задоволення (а якщо мені не хочеться, звісно, ніхто не осудить)
Міняйловна• 05 августа в 13:37
Ответ дляКринжова баба
Так это обычное общение
Мне этого достаточно, уверена ещё в следующем году вместе поедем отдыхать