Майстер сьогодні буде вже завершувати, і тут вилізає куча нюансів...
Пошкрябаний холодильник, хоча стояв до монтажу в риштуванні і политилені з магазину, шкрябнута стільниця, сколоті фасади... і це ще не кінець монтажу
Я зла як собака...що мені з цим вимогам робить? Чи хай переробляє своїм коштом?
Фото додаю
Майстер козел рідкісний....
І монтаж затримав і довго голову мені морочив. Вже не відчуваю жодної радості від ремонту і нової кухні.
А зараз просто розпач...
Фото додаю
Майстер козел рідкісний....
А зараз просто розпач...
SantaMonika• 03 августа 2025
Нічого не буває Ідеальним довго. Ви через певний час забудете за ці нюанси
Blackwater• 03 августа 2025
Автор, я вас понимаю.
Но поверьте,через несколько дней использования все это забудется а со временем и новые царапины появятся и вы уже и обращаться внимания не будете))
А кухня красивая у вас получилась!
Пы.сы. на фото не видно никаких царапин
А кухня красивая у вас получилась!
Пы.сы. на фото не видно никаких царапин
AnyaSkazka• 03 августа 2025
Через місяць не будете нічого помічати. Гарна кухня. Скільки обійшлася?
Allein74999• 03 августа 2025
Есть шпаклевка для сколов и царапин, пусть заделывает. Я б его сожрала и это бы мне муляло глаз всегда.
У меня конь монтажный ручки прикрутил на разной высоте и когда монтировал шкафы на стену - лопнул кафель в ванной под потолком( с такой дурью сверлил). Убила бы
Ответ дляAllein74999
Наберу мені на фасадах оті шпаклівки кончені? На новому...
Стрекоза любви• 03 августа 2025
Таке залишати не можна. Бо це не про естетику, а про функціональність. Ви сплатили всю суму наперед?
Ответ дляСтрекоза любви
Ні
Я йому винна щось близько 10 тисяч гривень. Він закінчить і буде розрахунок. Але моя позиція - він виправляє свої косяки а потім розрахунок
marydgayne• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Я замовила пур поклейку, а замість неї отака крайка...
ну, дверцы я бы сказала заменить. Это лицевые места и в них может быть потом деформация от жары и влаги. С холодильником вы уже ничего не сделаете, да и замечать эту царапину вскоре не будете.
Самое главное - постарайтесь не расстраиваться. Кухня отличная!!! Когда он уйдет и вы все расставите, то забудете про эти мелочи.
Ответ дляLen00K
Не всегда на самом деле , но ничего критичного я у автора не вижу
У меня всегда, вот чтобы не делалось, любые ремонтные работы, всегда с косяками.
И я уже перешла от стадии завышенных ожиданий и страданий к стадии принятия того, что будет сделано с косяками.
Ответ дляcandy07
Ні
Я вам желаю стойкости и крепости духа сегодня.
Фасады с кромкой пусть переделывает обязательно.
Остальное- действительно мелочи.
marydgayne• 03 августа 2025
Ответ дляГорськ
Ну тут і монтаж важкий,купа роботи і все тютелька в тютельку виставлено
так это его работа как бы.... не оправдывает испорченных фасадов. разве монтаж может быть легким?
Стрекоза любви• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Ні
Так, звичайно. І не відступайте від своїх позицій. В мене подруга нещодавно робила монтаж кухні. Були косяки. Все меблярі виправили. І фасади теж змінювали.
Хоча сума в 10 тисяч не така й велика, може відмовити.
marydgayne• 03 августа 2025
Ответ дляcandy07
Оце @йобіше .із 3х.....
Порівняйте з візуалізацією
а как он это объяснил? нарисовано два. а сделал три. зачем?
Ответ дляJulieta78
А что внутри того углового шкафчика?
Как эти три дверцы открываются?
Вам визуализацию и саму мебель разные люди делали?
Как эти три дверцы открываются?
Я за 2є правих говорю... за цю роспашрнку. По візуалізації там один широкий фасад
Робив все майстер один. Завдаток я йому віддала ще в квітні