Сиамская сороконожка• 03 августа 2025
Дівчата, як ваше самопочуття?
Вчора та сьогодні особливо в кого організм реагує на магнітні бурі?
Невгамовна Бу• 03 августа 2025
у меня нервное состояние - ругаюсь с роботом пылесосом с утра, падло - молча линяет на базу, тихушник хренов.
Сливочная пенка• 03 августа 2025
Нормальне, як і завжди. Щодня на планеті відбувається купа різних метео процесів, магнітні коливання відбуваються щодня, кожної години по всій поверхні землі. У вас просто слабке здоров´я і ви шукаєте до чого прив´язати своє погане самопочуття. І так, таких як ви багато.
Печальки.нет• 03 августа 2025
Ответ дляДолькиКабана
Вчера нормально, сегодня аж шатает в разные стороны
Вас сидя тоже качает?
Леди Г• 03 августа 2025
У меня сегодня болела голова , но списывала на гормональные проблемы. 50 лет , скачет цикл. Вчера пошли месячные через 10 дней от предыдущих . А , теперь понимаю, что может и от бурь(