Сиамская сороконожка• 03 августа 2025

Дівчата, як ваше самопочуття?

Вчора та сьогодні особливо в кого організм реагує на магнітні бурі?
Налогообложу• 03 августа 2025
Прнкрасно

Allein74999• 03 августа 2025
Утром шатало, щаз норм.
Домашка• 03 августа 2025
вчера ничего, сегодня так себе
ДолькиКабана• 03 августа 2025
Вчера нормально, сегодня аж шатает в разные стороны
Невгамовна Бу• 03 августа 2025
у меня нервное состояние - ругаюсь с роботом пылесосом с утра, падло - молча линяет на базу, тихушник хренов.
Білий Лосик• 03 августа 2025
Яка різниця?
Замороженная селедка• 03 августа 2025
Вчера и сегодня плохо. Про магнитные бури не знала
Mavka-ua• 03 августа 2025
майже не сплю вже тиждень, біда
90x60x90• 03 августа 2025
Добре більш менш

вре_Динка• 03 августа 2025
вчора прекрасно, сьогодны спатки хочеться - але я сьогодні вночі багато ворочалась, погано спала, і щойно після сеансу ендосфери і після неї ще зробила масаж спини розслабляючий - тому логічно, що спатки хочеться)
Сливочная пенка• 03 августа 2025
Нормальне, як і завжди. Щодня на планеті відбувається купа різних метео процесів, магнітні коливання відбуваються щодня, кожної години по всій поверхні землі. У вас просто слабке здоров´я і ви шукаєте до чого прив´язати своє погане самопочуття. І так, таких як ви багато.
Щедрик ведрик• 03 августа 2025
полный звиздец вчера и сегодня. цитрамон спасает. шо происходит?
Печальки.нет• 03 августа 2025
Ответ дляДолькиКабана
Вас сидя тоже качает?
Леди Г• 03 августа 2025
У меня сегодня болела голова , но списывала на гормональные проблемы. 50 лет , скачет цикл. Вчера пошли месячные через 10 дней от предыдущих . А , теперь понимаю, что может и от бурь(