Невгамовна• 03 августа 2025
Не всі пенсіонери бідні! в санаторії недешевому забито пенсіонерами
Я трохи змінила думку, що прям усі пенсіонери такі нещасні
Усі тут їх жаліють, в кожній темі про бідність про них мова.
Приїхала з санаторію, там 70% 50+
Тож пенсіонери, як і працюючі є різні, у них різний рівень життя !
Так як є працюючі на мінімалку бідні, так є і пенсіонери ого-го
Чоловіків жінок купа саме 60+
Гарно одягнені, доглянуті, видно, що не прям багаті, а просто забезпечені на середньому рівні.
Санаторій великий і реально людей море… саме літніх. Можуть собі дозволи і відпочити і підлікуватись
Тож любити себе і думати про пенсію , заощаджувати потрібно змолоду!!
І тоді і не будете ніщими пенсіонерами, а будете хоча б більш менш мати можливість в 60+ на нормальне життя, не золоті гори, але і не про жебрацтво про яке тут вічно пишуть стосовно пенсіонерів
Приїхала з санаторію, там 70% 50+
Чоловіків жінок купа саме 60+
Пушкининиана• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
Неофіційно працювали. Бо ж якщо зарплати нормальні були то відповідно і пенсії повинні бути немаленькі. Хоч у кожного свій рівень маленької пенсії. А якщо неофіційно і зарплати в конвертах тоді так. Це не враховується.
Не минимальная. 12 лет назад это было 400 евро и цены соответственно такие ф копеечные
Сейчас эта пенсия стала 100 евро
Инфляцию вы не видите?
Сейчас эта пенсия стала 100 евро
Инфляцию вы не видите?
Вільний митець• 03 августа 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вы бы еще покойникам позавидовали на элитных кладбищах в гробах из красного дерева.
А вы уже себе место прикупили? На граните фото с медалями выгравировано уже?
Сколько у вас там на рашке средняя продолжительность у мужиков? Вы уже даже и пережили чутка...
Пусин Кукин• 03 августа 2025
Ответ дляValentina shop2020
И ваш работал на шахте и до сих пор работает,не поверю .
Может вы в оккупации ,то там пенсия побольше чем в Украине,тогда поверю что 40 тыс руб
В мене тато не шахтар.
У маминой подружки чоловік шахтар, пенсія+регрес десь 20т
У іншою металург (в мартені був) пенсія 15+
Вільний митець• 03 августа 2025
Ответ дляНевгамовна
Тема не о размере песии, а о условиях жизни , які пенсіонери собі самі! забезпечили різними шляхами
Повчитись у них потрібно декому і часто.
Расскажите, лучше, про санаторий. Где, что, по чем, какие процедуры принимаете, какие номера скважин с минеральной водичкой, какой состав воды?
Сіточка• 03 августа 2025
Ответ дляПушкининиана
Сейчас эта пенсия стала 100 евро
Инфляцию вы не видите?
Сейчас эта пенсия стала 100 евро
Инфляцию вы не видите?
А що пенсія не індексується? Якщо зараз 5000 то і 12 років назад була така ж? Ціни звичайно скакнули суттєво.
Нагайна• 03 августа 2025
Половина мест в санаториях ахметовские, люди отдыхают бесплатно по разным причинам, поэтому так и взлетели цены на путевки для остальных
Сплюшка• 03 августа 2025
60+ це ще не пенсіонери, ви не знаєте пенсійний вік в Україні? Тим більше 50+
Мені 53, я везу свою маму 77 в дорогий санаторій восени, що не так?
У вас дуже дивні висновки з побаченого
Вільний митець• 03 августа 2025
Ответ дляПищалка
Мої батьки працюючі пенсіонери .
У тата зп 40т , у мами 30т
+ пенсії .
Працюють , відпочивають , з внуками допомагають , ще й город мають .
Але їм 68 і 65 років . Як буде в 78 і 75 - важко сказати .
Коли ми говоримо про бідних пенсіонерів - я маю на увазі людей 75+ . От бабуся у 85 , вона ж точно на роботу не піде .
У тата зп 40т , у мами 30т
+ пенсії .
Аж сердце порадовалось
А на каком предприятии женщине 65 лет платят 30 тысяч и на какой должности? Ну, хотя бы, отрасль какая?
Сіточка• 03 августа 2025
Ответ дляВільний митець
Аж сердце порадовалось
Директор в освіті. 70 років. 28тис.
Цікаво, коли я оплачую своїм батькам відпочинок в 5-зіркових готелях зі спа, то такі, як автор, теж їх оцінюють як небідних-забезпечених?
А реальність така, що татових 2500 по інвалідності і маминих 6000 пенсії не вистачить і на день перебування в такому готелі.
Подібні оцінки і ваші висновки про чиюсь платоспроможність можуть бути дуже хибні і суб´єктивні.
Сіґеле-міґеле• 03 августа 2025
Ответ дляНевгамовна
Ну думаю що ці батьки колись і дятям дали добре і допомогли, і тепер мають віддяку це теж добре))
50+ то не пенсіонери
Вільний митець• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
Директор в освіті. 70 років. 28тис.
Бедные ученики...
Сіточка• 03 августа 2025
Ответ дляВільний митець
Бедные ученики...
А директор, то не вчитель. Ну і зараз про зарплати, а не ученіков.
Залізний кіготь• 03 августа 2025
деякі санаторії того ж Миргорода зараз повністю віддані під проживання пенсіонерам ВПО з Херсонщини
Пушкининиана• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
Это вы про 50-100 грн индексации?
Ну-ну. Неужели вы это сейчас серьезно пишите ?
Вмію заміряти найкраще• 03 августа 2025
Автор, 50 + (від 50 до 60 років), це пенсіонери?
Ви при своєму розумі?
Пушкининиана• 03 августа 2025
Ответ дляKittaa
А вам там не нудно 🥱?
Шо ви там робите як так багато пенсіонерів?
Ну вот на советчице ж сидит
Летала_НаМетле• 03 августа 2025
Ответ дляНевгамовна
При чому тут задрість? Ви в собі? Якшо вас заздрість охопила, то тема про інше
автор ви серйозно? з кучі санаторіїв країни залищилась жменька..Ясно,що ціни задеруть і да, у нас- є багаті люди в країні..,% 5 так точно. от вони і відпочивають.
решта- вигрібає за вибір в 19,навіть якщо не ходили на самі вибори.
Лупаю цю скелю• 03 августа 2025
Тоже в прошлом году отметила это, санаторий Квітка полонини. Очень много мужчин и женщин в возрасте, особенно мне понравилось, что женщины одеты красиво, прическа, маникюр, макияж, а не как я в кроксах и спортивных штанах)). По их виду я бы не сказала, что всем дети оплачивают пребывание там. И там совершенно не дешево, как для санатория в Украине, дороже чем те же Карпаты в Трускавце.
Лупаю цю скелю• 03 августа 2025
Ответ дляНагайна
Есть перечень санаториев, например Шахтер в Трускавце, там действительно автобусами привозят на отдых ветеранов, их семьи. В той же Квітке такого нет
Сіточка• 03 августа 2025
Ответ дляПушкининиана
Это вы про 50-100 грн индексации?
Ні , не серйозно. Просто я не знаю як воно відбувається. Думала, Якщо призначена висока пенсія, то вона і далі на належному рівні отримується.
Пушкининиана• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
Я вас разочарую, но нет
Сіточка• 03 августа 2025
Ответ дляПушкининиана
Я вас разочарую, но нет
Тобто якщо мінімальна зарплата піднялася з умовних 1500 грн до 8000, то пенсія залишається на тому ж рівні що була? Якщо так то дуже сумно.
Губки-уточкой• 03 августа 2025
Ответ дляПищалка
Мої батьки працюючі пенсіонери .
У тата зп 40т , у мами 30т
+ пенсії .
У тата зп 40т , у мами 30т
+ пенсії .
ну какая бубуся и работа в 85?это уже долгожители и их не так уж много.
может 1:10
возраст дожития 15 лет на пенсии в 60 по рассчетам ПФУ.
может 1:10
Пушкининиана• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
размер минимальной пенсии привязан к прожиточному минимуму
Он у нас актуальный ?
Губки-уточкой• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
последние три года индексация была по 100грн каждый раз.
Чумачечая Весна• 03 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Очень многие получают немаленькие пенсии.
Свекр у меня вышел недавно, 40 тыс. Ну а о судейских, наверное, все наслышаны.
Многим помогают дети.
У Миндичей и Чернышовых тоже есть родители, в конце концов.
Многим помогают дети.
Что-то вы не договариваете про свекра своего.
Он тоже бывший судья???
«Максимальный размер пенсии в Украине в 2025 году составляет 23 610 гривен. Это ограничение установлено на уровне 10 прожиточных минимумов для лиц, утративших трудоспособность.»
Все что выше - это уже «блатные» пенсионеры з надбавками. Не зависимо от того, сколько у тебя пенсия по оплаченным взносам
Он тоже бывший судья???
Губки-уточкой• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
100грн индексировали пенсию 3300грн,что индексировали ’высоким’ не имею инфы.
Губки-уточкой• 03 августа 2025
Ответ дляСіточка
именно так пенсия 3300 стала 3400 после индексации.