ГонУрова дівка• 03 августа 2025

Вопрос к тем, кто сам красится

Если покрасилась краской с масс маркета и немножко ушла в рыжий, я неправильно ее нанесла? Посоветуйте марки хорошие, чем можно самостоятельно окрасится.
Вумна, аж страшно• 03 августа 2025
Залежить від вашої бази.
автор ГонУрова дівка • 03 августа 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Залежить від вашої бази.
Теплая очень
Вумна, аж страшно• 03 августа 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Теплая очень
Треба попередньо висвітляти
автор ГонУрова дівка • 03 августа 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Треба попередньо висвітляти
Подскажите пожалуйста, какими средствами?
Вумна, аж страшно• 03 августа 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Порошок +3% окислювач, подивіться щось з проф лінійок. Зараз вибір величезний

А потім на висвітлену базу наносити фарбу, в кінці можна тонування додати.
Тень льва• 03 августа 2025
Щоб не йти в рудий додавайте синьо чорну фарбу.
Тень льва• 03 августа 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Можете зробити пінну баню для висвітлення на тон два
Сундучок с каникулами• 03 августа 2025
Ответ дляТень льва
Або проф.краска і спеціальний барвник (синій та/або фіолетовий). А то хто зна що вийде з домашніми з чорною)
Тень льва• 03 августа 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Не чорна бо чорна піде в зелений. І так, хай мас маркетом не експерементує краще
Лепешечка• 03 августа 2025
Первый раз в парихмахерской и потом по формуле красьтесь профом
Жинси на дитину• 03 августа 2025
У меня нет физической возможности ходить каждые 2-3 недели в парикмахерскую, крашу сама. Длину тонирую на 1.5 проц. окислителем, корни на 6 проц.
Длину на Дукастель 8\28, приглушает рыжину
Аннуитет• 03 августа 2025
В массмаркете полно красок с холодным оттенком. Они не дают жёлтый оттенок.