Да Щас же• 03 августа в 15:54
Холка, как избавились?
Как избавились от холки? Это вообще реально? Спасибо
Да Щас же
• 03 августа в 15:55
Ответ дляЗахекалася читать
А як вона зʼявилася?
Сидячая работа , компьютер, телефон, предрасположенность у мамы тоже есть .
Захекалася читать• 03 августа в 15:56
Ответ дляДа Щас же
Тоді спорт.Якщо ожиріння-схуднення.
Да Щас же
• 03 августа в 15:56
Ответ дляНуКаНаКа
Худейте
Это жир
Лишний вес 5-6 кг , рост 175 ( вес 68-70) сутулюсь … даже когда вес был 65 и худая , золка была но меньше
Бензопирен• 03 августа в 15:57
Це м´язова слабкість. Десь м´язи перенапружень от і виходить ця холка. Массаж. Та заняття в центрі спини
Да Щас же
• 03 августа в 15:57
Ответ дляБензопирен
Дякую
Захекалася читать• 03 августа в 15:57
Ответ дляДа Щас же
Басейн йдіть,6-12 міс інтенсивно і піде
Да Щас же
• 03 августа в 15:57
Ответ дляЗахекалася читать
Басейн йдіть,6-12 міс інтенсивно і піде
Плавать кролем или можно жабкой?
Перша на селі• 03 августа в 16:04
Ответ дляДа Щас же
Не сутулитесь , контролируйте себя
Дон Пэдро• 03 августа в 16:04
Ответ дляДа Щас же
в народі називають ’горб вдови’.
А по факту,крім похудання, ще можливо розтерти массажем..,але то дуже болить. Колись мамина знакома в санаторії ходила на массаж.. Да,за місяць- прийнявся.. але у неї реально синяки на холці були постійно. чорна ходила.
Дідова баба• 03 августа в 16:06
Массажёр осьминог и крем для массажа и вечером чтоб кто то массажировал.
Захекалася читать• 03 августа в 16:07
Ответ дляДа Щас же
Плавать кролем или можно жабкой?
Голова під водою.спину тягнете горизонтально і вперед.Що за бабка не знаю.Кроль-кроль,на спині,брас.Хоча б з досточкою,видих в воду.
Леопардові панчохи• 03 августа в 16:07
Часто попадають вправи, иипу якщо щодня 20 хв робить, то через пару місяців вже не буде. ШИШОНІН на ютубі показу як з пояском з халату робити. Це відомий лікар, не просто там якийсь. Я не пробувала, все хочу почати. Лінива я жопа.
Якось взялася за Шишоніном робити гімнастику для шиї, на 2 міс мене хватило. Але класна штука. 20 хв в день. І що дійсно правда, підтягується овал обличчя бонусом
Янгол в камуфляжі• 03 августа в 16:08
Ответ дляНуКаНаКа
Худейте
Это жир
у моей сестры 50 кг , 165-холка
Леопардові панчохи• 03 августа в 16:08
Ответ дляДон Пэдро
в народі називають ’горб вдови’.
Масаж тут непоможе. Як масажем можна жирове відкладення ростерти? Куди той жир дінеться
В кого тако було• 03 августа в 16:09
Ответ дляНуКаНаКа
Худейте
Это жир
Была холка.52кг и 175см. Куда ж ещё худеть?
Убрала у массажиста. Несколько курсов и от неё и следа не осталось
Перша на селі• 03 августа в 16:09
Не знаю .. мне легко не сутулиться . Сутулость когда хочу быть незаметной и невидимой . Мне кажется это все в мозгах
Леопардові панчохи• 03 августа в 16:11
Ответ длявре_Динка
Це не так легко зробити як сказати. Щоб не сутулитис треба розслабити певні мʼязи, і включити інші. Для цього треба масажі і вправи з розумінням того що спровокувало
А не відосик по ютюбу
Це вже треба все тіло переналаштувать. Бо баланс порушений. Треба закачати м´язи.
Сутулій людині не сутулитись так само важко як і сказать рівному походи згорбленим весь день. Це вже просто неможливо одномоментно. Тільки довга методична робота з тілом, вправи, дисципліна
Ответ дляЛеопардові панчохи
Саме так
Дон Пэдро• 03 августа в 16:14
Ответ дляЛеопардові панчохи
як думаєте,чому на ладонях не відкладається жир? бо ті поверхні постійно труться..
--
а по факту,(спрощено)- тіло не моноліт. є кров і лімфа,вони і відводять до шлюзу.
--
Ms. Android• 03 августа в 16:15
Ответ дляЛеопардові панчохи
Мне помог. У меня нет лишнего веса, а холка начала расти. Только нужно нормального массажиста, а не недоразумение после 2-х недельных курсов
Лунтик-паунтик• 03 августа в 16:22
Ответ дляДа Щас же
У сина не було зайвої ваги, але, через сидячу роботу з´явилась холка. Я знайшла вправи від холки, і десь через 1´5 тижні вона пропала. Вправи робив щодня. Нажаль не зберегла ці вправи, але пам´ятаю, що там вони були досить прості.