маминаБубочка• 03 августа 2025
Аренда, Київ, виселяти чи домовлятись?(
Вітання! Не знаю що робити з орендарем. Початок історія - рік тому виставила в оренду 2к квартиру, фонд старий, ремонт - заміна всіх труб, сантехніки, ремонт санвузлів повністю, нові двері по всій квартирі, нове двоспальне ліжко+матрац, нова пралка, плита, кухня (нова, але бюджетна), шафа нова. Холодильник старий. В іншому -охайна косметика. Ціна - абсолютно стандарт по ринку. Одразу радилась велика черга на перегляди, в 7 ранку попросилась дівчина щоб бути першою і без рієлтора. Ок ,прийшла і одразу зняла. Вона та велика собака. Все домовились. Вчасно вона сплатила лише перший раз. Потім з затримкою буквально на кілька днів, але, мовчить, поки я не нагадаю. Тоді , ой да вибачте, була у чоловіка на сході набуло зв´язку. Да ок ,без проблем, я абсолютно лояльна, життя зараз геть не просте всяке буває.але на наступний місяць,знов , вже щось інше. Ну ок, але попередь, чому я маю телефонувати і нагадувати? Телефоную, знов якісь проблеми, і просить скорегувати оплату на початок місяця(у нас розрахунки з 15 числа), та, вираховую, і чекаю оплату 1 числа. Немає. Телефоную, "ой нуля мала на увазі не 1, 3...І так постійно. Тут почались сильні обстріли саме в тому районі, сусідні двори дуже постраждали. Я її питаю, як вона. Все ок. Я їй кажу, давай в цьому місяці я зроблю тобі знижку - вона, це було б чудово. Я ок, ввечорі напишу. Пишу ,що в цьому місяці я роблю їй знижку 50%, і чекаю на оплату на 3 число. Тиша, ні "дякую", ні ок, нічого. Вчора пишу -вітання ,нагадую що чекаю на завтра оплату такої то сумами, гарного дня.
Тиша
Поки що станом на зараз оплати нема.
І от щось так воно мене дістало.
З одного боку, дівчина охайна і начебто норм, і все ж таки платить.
Також в тому районі посилились обстріли, не знаю чи є смисл з нею прощатись і когось шукати? (Хоча глянула на олх, ціни навіть виросли)
А з іншого, у мене важко хвора дитина, цими грошима я сплачую реабілітацію, фахівець який працює з дитиною, дуже затребуваний, я місця в нього чекала майже 9 місяців. І мені треба завтра його оплатити - грошей нема. А він вже натякає, що до нього вибачте черга стоїть ,чому він має вибивати з мене ті гроші?((
Що б ви робили?
Повторюсь, дівчина платить, але з затримкою до тижня.
Тиша
Поки що станом на зараз оплати нема.
І от щось так воно мене дістало.
Що б ви робили?
Рассказница• 03 августа 2025
Выселять однозначно.
Это только Ваш прокол, что позволили людям такое поведение(
Люди будут меняться…, но если не изменится Ваше отношение к собственному бизнесу, абсолютно все будут «садится Вам на голову».
Бабуся мороз• 03 августа 2025
вот как тут написали-так ей и озвучить. если будут еще раз просрочки-выселю.. и вс е
маминаБубочка
• 03 августа 2025
Ответ дляБабуся мороз
Ну вот так и планирую. Решила тут спросить, может я не понимаю, и в такое время тяжелове, да ещё и район под обстрелами, может не горячиться, ей то там тоже типа не сахар..
Мааарковная• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
А вы что благотворительный фонд?
Леди_в_ночи• 03 августа 2025
Выселять.
Я сама снимаю квартиру.
За три года не было ни одного месяца, чтобы задержала оплату хотя бы на один день.
Мне напоминать не надо.
Я сама снимаю квартиру.
Мне напоминать не надо.
Ща как дам• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
вы на обстрелы не обращайте внимания.
в Киеве щас всем достаётся.
пусть как хотят-если боятся пусть снимают в другом месте да ещё с риелтором.
в Киеве щас всем достаётся.
Ща как дам• 03 августа 2025
я так думаю надо наведаться лично к квартирантке за деньгами,а то они прожив 3-4 месяца уже полные хозяева положения:хочу плачу,хочу задержу.
Міняйловна• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Весь Киев под обстрелами. Что-то квартиры не простаивают. Выселять
Мамзелькіна• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну какие скидки, вы сами виноваты , зачем ждать, ещё и скидки делать. Я бы предупредила, что ещё одна задержка, хотя бы на день, контракт вы называете, а лучше, если она такая забывчивая, пусть перед днём оплаты платит
Медсестричка• 03 августа 2025
Если Соломенский район, та часть где обстрелы, то ждать, никто сейчас там не снимет.
Все будет, но потом• 03 августа 2025
Мое мнение- вы очень добрая хозяйка. Мы платим день в день без напоминания на карту
Каждый год оплату нам повышают на 2 тыс и никого не интересуют наши обстоятельства. И, когда прилетело в соседний дом никто не делал скидку. Единственное, мне пришло в голову все ли в порядке с ее мужем на сході? Он жив?
Запароленое одеяло• 03 августа 2025
Ой, не. Она будет и дальше задерживать оплату. Это человек такой, его не изменишь. Выселять однозначно. Тем более, что деньги вам нужны на лечение ребенка.
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ дляМіняйловна
Под такими как у нас совсем не весь
Нашли в капусте• 03 августа 2025
Выселять. У меня тоже ребенок с ООП в реабилитации и я долгое время проработала в благотворительности и помогала сама - поняла, что нужно быть жестче. Рано или поздно одариваемые садятся на голову, исключения редко бывают
сказочное_Бали• 03 августа 2025
В мене квартиранти зразу знають: затримка оплати або постійні скарги сусідів на шум: на вихід. Платять без нагадувань.
До речі молодь, їх ніхто не хотів брати, в мені шкода, бо в мене син такого віку також довго шукав, тому хотіла бути лояльною і не пожалкувала.
Амелі на мілені• 03 августа 2025
Я б уже прощалася.
І при цьому я теж дуже добра хазяйка.
Але це занадто.
Вам теж треба ці гроші.
І це було не раз і не два, що вона на вас забила
І при цьому я теж дуже добра хазяйка.
Але це занадто.
Вам теж треба ці гроші.
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Зробіть їй ще знижку, а потім почніть доплачувати) Знижка через обстріли, ще такого не чула. Це ви її обстріляли?
Автор, ну шо ви, як маленька дитина! Не можна так безвідповідально ставитися до власної нерухомості. І до власних фінансів теж.
Дефіциту попиту на оренду наразі немає
PORKA• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Справа не в обстрілах, а в тому, що людина не серйозно відноситься до зобовʼязань
Гжегож Бженчишчикевич• 03 августа 2025
Спочатку скажіть,що Вам нужна оплата строго 1 числа( наприклад). Якщо наступного місяця буде затримка,то ми прощаємося
Простоваля• 03 августа 2025
У нас такой квартирант, задолбал, вечно ждет пока напишем, так еще и пишет, заплачу 5, потом это оказывается десятым числом.
мадам Везувий• 03 августа 2025
Дивлячись, що за район. Якщо це, наприклад, Лукʼянівка, то ви ризикуєте взагалі не здати зараз. У мене вже троє знайомих збираються розривати угоди оренди там. Мене б не так напрягала затримка в оплаті на тиждень, як оце постійне нагадування. Подзвоніть і скажіть, що вас не влаштовує її мовчанка. Що не треба клеїти дурня і чекати, поки їй по сто разів нагадають. Підходить місяць оплати, то або платиш, або повідомляєш, або до побачення.
Весняний Марафон• 03 августа 2025
1. Проговорить предельно четко и жестко что вас задолбали регулярные опоздания с оплатой.
2. Осознать, что если район стремный в том самом смысле, то цены на олх не показатель, еще не факт что сдадите за те деньги и сдадите вообще.
3. И аудитория которая согласна будет там поселиться либо не местные и не в курсе что и как, либо еще более отчаявшиеся чем ваша соседка - читайте проблемы с оплатой тоже могут быть.
4. Если район реально обстреливаемый, выселением вы скорее арендатору услугу сделаете, что сподвигнете ее искать другую более спокойную локацию.
5. Благотворительность со скидками убрать и не предлагать направо и налево если не просят.
Потому поговорить и ждать.
Міняйловна• 03 августа 2025
Ответ дляПростоваля
А чего не выселите? Вы ему чем-то обязаны?
Патріотка з дивану• 03 августа 2025
у меня достаточно долгий опыт сдачи квартиры. Из выводов: самые проблемные в итоге те, кому ты идешь по разным причинам на уступки. Словно это демотивирует людей быть порядочными
ХикориДикори• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну если вы не будете горячиться, то где деньги будете брать на реабилитацию ребёнка?