маминаБубочка• 03 августа в 16:29

Аренда, Київ, виселяти чи домовлятись?(

Вітання! Не знаю що робити з орендарем. Початок історія - рік тому виставила в оренду 2к квартиру, фонд старий, ремонт - заміна всіх труб, сантехніки, ремонт санвузлів повністю, нові двері по всій квартирі, нове двоспальне ліжко+матрац, нова пралка, плита, кухня (нова, але бюджетна), шафа нова. Холодильник старий. В іншому -охайна косметика. Ціна - абсолютно стандарт по ринку. Одразу радилась велика черга на перегляди, в 7 ранку попросилась дівчина щоб бути першою і без рієлтора. Ок ,прийшла і одразу зняла. Вона та велика собака. Все домовились. Вчасно вона сплатила лише перший раз. Потім з затримкою буквально на кілька днів, але, мовчить, поки я не нагадаю. Тоді , ой да вибачте, була у чоловіка на сході набуло зв´язку. Да ок ,без проблем, я абсолютно лояльна, життя зараз геть не просте всяке буває.але на наступний місяць,знов , вже щось інше. Ну ок, але попередь, чому я маю телефонувати і нагадувати? Телефоную, знов якісь проблеми, і просить скорегувати оплату на початок місяця(у нас розрахунки з 15 числа), та, вираховую, і чекаю оплату 1 числа. Немає. Телефоную, "ой нуля мала на увазі не 1, 3...І так постійно. Тут почались сильні обстріли саме в тому районі, сусідні двори дуже постраждали. Я її питаю, як вона. Все ок. Я їй кажу, давай в цьому місяці я зроблю тобі знижку - вона, це було б чудово. Я ок, ввечорі напишу. Пишу ,що в цьому місяці я роблю їй знижку 50%, і чекаю на оплату на 3 число. Тиша, ні "дякую", ні ок, нічого. Вчора пишу -вітання ,нагадую що чекаю на завтра оплату такої то сумами, гарного дня.
Тиша
Поки що станом на зараз оплати нема.
І от щось так воно мене дістало.
З одного боку, дівчина охайна і начебто норм, і все ж таки платить.
Також в тому районі посилились обстріли, не знаю чи є смисл з нею прощатись і когось шукати? (Хоча глянула на олх, ціни навіть виросли)
А з іншого, у мене важко хвора дитина, цими грошима я сплачую реабілітацію, фахівець який працює з дитиною, дуже затребуваний, я місця в нього чекала майже 9 місяців. І мені треба завтра його оплатити - грошей нема. А він вже натякає, що до нього вибачте черга стоїть ,чому він має вибивати з мене ті гроші?((
Що б ви робили?
Повторюсь, дівчина платить, але з затримкою до тижня.
Инста_Богиня• 03 августа в 20:38
Ответ дляМедсестричка
Вы видимо не понимаете как тут лететь начало, на микрорайоне нет уже наверное ни одного дома, где хотя бы окно не выбило. Летит, но значительно меньше и повреждений нет таких.

О нас просто молчат в новостях и кто тут не живёт не понимает, что реально происходит. У нас уже пробито хуже чем на Лукьяновка.
Ну то може менше писати на форумах, де що розташовано
автор маминаБубочка • 03 августа в 20:49
Ответ дляМелочунь
Навіщо Ви це вже вкотре пишете?
Ви не розумієте, що терміни оплати вказуєте Ви, а не вона?
Ці терміни повинні бути прописані в договорі, а не мінятись на словах.
Ок, якщо це поодинока ситуація, буває.. Але з 12ти разів -11 прострочка - це взагалі не нормально, а Ви дальше перкладаєте всю відповідальність на неї замість того, щоб чітко вирішити ситуацію.
Ну так люди мені пишуть, що дата має бути плаваюча, от я і відповідаю, що ми вже ніби то давно плаваємо
Медсестричка• 03 августа в 21:02
Ответ дляИнста_Богиня
Удалено администрацией...
Alena_1606• 03 августа в 22:58
Ответ дляМедсестричка
Я бы набрала сегодня и спросила, будут ли завтра деньги
Выселять. Если хотите, Я риэлтор и сдам вам без проблем
Медсестричка• 03 августа в 23:05
Ответ дляAlena_1606
На Отрадном сейчас? Где спать домов без газа из-за повреждений? Интересно, что то смотрю, люди только уезжают.
Хитрушка-чекушка• 03 августа в 23:31
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ой, не. Она будет и дальше задерживать оплату. Это человек такой, его не изменишь. Выселять однозначно. Тем более, что деньги вам нужны на лечение ребенка.
Зміниш. Якщо прописати в договорі, якщо оплата не надійшла до 1 числа місяця, сплачується пеня.
Мелочунь• 04 августа в 15:09
Ответ длямаминаБубочка
не така плаваюча! Має бути чіткий період в який повинна поступити оплата. Від 1до 5 числа, наприклад.
І Ви в цей період не втручаєтесь і не нагадуєте. А ось 6-го - це вже прострочення.
А те чим займаєтесь ви - повний хаос і так бути не має.