маминаБубочка• 03 августа 2025

Аренда, Київ, виселяти чи домовлятись?(

Вітання! Не знаю що робити з орендарем. Початок історія - рік тому виставила в оренду 2к квартиру, фонд старий, ремонт - заміна всіх труб, сантехніки, ремонт санвузлів повністю, нові двері по всій квартирі, нове двоспальне ліжко+матрац, нова пралка, плита, кухня (нова, але бюджетна), шафа нова. Холодильник старий. В іншому -охайна косметика. Ціна - абсолютно стандарт по ринку. Одразу радилась велика черга на перегляди, в 7 ранку попросилась дівчина щоб бути першою і без рієлтора. Ок ,прийшла і одразу зняла. Вона та велика собака. Все домовились. Вчасно вона сплатила лише перший раз. Потім з затримкою буквально на кілька днів, але, мовчить, поки я не нагадаю. Тоді , ой да вибачте, була у чоловіка на сході набуло зв´язку. Да ок ,без проблем, я абсолютно лояльна, життя зараз геть не просте всяке буває.але на наступний місяць,знов , вже щось інше. Ну ок, але попередь, чому я маю телефонувати і нагадувати? Телефоную, знов якісь проблеми, і просить скорегувати оплату на початок місяця(у нас розрахунки з 15 числа), та, вираховую, і чекаю оплату 1 числа. Немає. Телефоную, "ой нуля мала на увазі не 1, 3...І так постійно. Тут почались сильні обстріли саме в тому районі, сусідні двори дуже постраждали. Я її питаю, як вона. Все ок. Я їй кажу, давай в цьому місяці я зроблю тобі знижку - вона, це було б чудово. Я ок, ввечорі напишу. Пишу ,що в цьому місяці я роблю їй знижку 50%, і чекаю на оплату на 3 число. Тиша, ні "дякую", ні ок, нічого. Вчора пишу -вітання ,нагадую що чекаю на завтра оплату такої то сумами, гарного дня.
Тиша
Поки що станом на зараз оплати нема.
І от щось так воно мене дістало.
З одного боку, дівчина охайна і начебто норм, і все ж таки платить.
Також в тому районі посилились обстріли, не знаю чи є смисл з нею прощатись і когось шукати? (Хоча глянула на олх, ціни навіть виросли)
А з іншого, у мене важко хвора дитина, цими грошима я сплачую реабілітацію, фахівець який працює з дитиною, дуже затребуваний, я місця в нього чекала майже 9 місяців. І мені треба завтра його оплатити - грошей нема. А він вже натякає, що до нього вибачте черга стоїть ,чому він має вибивати з мене ті гроші?((
Що б ви робили?
Повторюсь, дівчина платить, але з затримкою до тижня.
Простоваля• 03 августа 2025
Ответ дляМіняйловна
А чего не выселите? Вы ему чем-то обязаны?
Да нет не обязаны, хоть он как строитель для себя сделал душевую кабинку за свой счет, дворовой туалет привел в порядок, подштукатурил там, окно пополам с нами поставил новое, диван привез. Это была его инициатива и он сразу сказал сделает сам . Да и сдаем дешево, там нет стиральной машины и это дача. Ее только летом можно сдавать дорого, а круглый год тот район так себе, по крайней мере мне, и отопления нет.
МастерЮля• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Ну вот так и планирую. Решила тут спросить, может я не понимаю, и в такое время тяжелове, да ещё и район под обстрелами, может не горячиться, ей то там тоже типа не сахар..
Ну знаете, щас уже никто скидку 50% не делает никому (((
Это уже наглость. Думайте об интересах своего ребенка.
Тут надолго• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Я одна с ребенком ВПО в Запорожье, вернуться некуда. И мужа у меня нет, и родственников + я без работы. Собственника мои проблемы не волнуют - так он мне и заявил.
Квартира в опасном районе на самом верхнем этаже, если что. И его такие мысли никогда не беспокоили.
Дай подивлюся• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
я б на вашому місці відкрито прояснила питання, і пояснила, чому вам важливо гроші мати до такого-то числа.
Якщо вона платить з затримкою, то спробуйте перенести строк оплати на тиждень, якщо це допоможе.
Дайте їм ’випробувальний’ термін до настпуної оплати, якщо знову затримки, то просто виселяйте.
Трусиковед• 03 августа 2025
У меня квартирантка такая же ’ чудесная’. Предупредили, что есть клиенты, и если наша квартира не по карману, то мы не против выселить их. Теперь платит без задержки. С такими по хорошему нельзя, к сожалению.
Мелочунь• 03 августа 2025
Ви взяли оплату за останній місяць (страховку)?
У вас є договір оренди?
Грабля• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Предупредить заранее, что оплата должна быть вовремя или выселение.
миссАрфография• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Відрадний ,пів будинку студентів з´їжджають ,бо батьки забороняють тут жити ,хоча завжди тут був попит через близкість вузів найкращих .Знайти сюди бажаючих переїхати буде важко
пицунда• 03 августа 2025
у меня сдаются квартиры я никогда никому не звоню...звонят мне и приносят под подьезд деньги и квитанции...да иногда переносят оплату на выходные чтобы после работы не ехать но иногда платят раньше ...но мой вам совет я всегда сдаю через риэлтора своего она находит платежеспособных
Copy-Paste• 03 августа 2025
в мене теж нормальна, теж платить, але теж затримки постійні, й теж катається до чоловіка на схід. з дня заселння жодного разу не сплатила вчасно, я вже нічого не збираюся робити з нею, бо заселялася типу на рік щоб зробити ремонт у своїй квартирі. тобто ось-ось з´їде

мене більше вибісило, що заселилася, та викинула шторку з ванної, швабру та відро, віник та совок, мовляв, воно чуже, їй чимось типу воняє

я насварила, ну ок, шторку купила, але в мене була дорога за 500 грн, а вона купила не більш як за 200, але! все решту не купила бо в неї миючий пилосос, добре, але ж виселятися буде, це все буде потрібно! мало того, що мені це все купляти та ще й тягти з іншого берега (машини нема), бісить чесслово, ну викинула на балкон би, так ні, тре було на смітник винесте

як буде виселятися. планую вирахувати з завдатку
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
Если Соломенский район, та часть где обстрелы, то ждать, никто сейчас там не снимет.
Именно там
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Мое мнение- вы очень добрая хозяйка. Мы платим день в день без напоминания на карту
Каждый год оплату нам повышают на 2 тыс и никого не интересуют наши обстоятельства. И, когда прилетело в соседний дом никто не делал скидку. Единственное, мне пришло в голову все ли в порядке с ее мужем на сході? Он жив?
Да, говорила что все ок
миссАрфография• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Именно там
ще і Відрадний мабуть ))) я скоріше на Жуляни б переїхала чим сюди
Мост_Устал• 03 августа 2025
Смотрю, все такие категоричные - однозначно выселение
Считаю, что нужно поговорить. Неделя задержки с оплатой - такая себе причина. Неизвестно кто поселится после нее, может проблем не оберешься
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Зробіть їй ще знижку, а потім почніть доплачувати) Знижка через обстріли, ще такого не чула. Це ви її обстріляли?
Автор, ну шо ви, як маленька дитина! Не можна так безвідповідально ставитися до власної нерухомості. І до власних фінансів теж.
Дефіциту попиту на оренду наразі немає
Ну мені людину шкода, ну я ж розумію як воно, сусідні будинки без вікон вже..
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
А свою дитину вам шкода?
Обстріли - це не ваша провина, це наша біда, одна на всіх, розумієте? Ніхто не знає, чиї вікна завтра вилетять і хто з нас залишиться живий.
Підніміть свою відповідальність перед власною дитиною
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ длямадам Везувий
Дивлячись, що за район. Якщо це, наприклад, Лукʼянівка, то ви ризикуєте взагалі не здати зараз. У мене вже троє знайомих збираються розривати угоди оренди там. Мене б не так напрягала затримка в оплаті на тиждень, як оце постійне нагадування. Подзвоніть і скажіть, що вас не влаштовує її мовчанка. Що не треба клеїти дурня і чекати, поки їй по сто разів нагадають. Підходить місяць оплати, то або платиш, або повідомляєш, або до побачення.
Абсолютно згодна, от саме те що я ’випрошую’ ці гроші, мене і дратує...
Триндю-бриндю• 03 августа 2025
Ну попробуйте предупредить один раз, чтобы напоминалку об оплате себе ставила. Если ещё раз так себя поведет и вы будете вынуждены за ней бегать, вылетит из квартиры, оправдания и отговорки не принимаются. А вообще,обстрелы плохо конечно, но вы пускаете с животными, укажите это в объявлении, очередь стоять будет.
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Именно там
Тогда я бы ждала, сейчас массово отсюда съезжают и уезжают, не думаю, что будут желающие арендовать
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляМелочунь
У вас є договір оренди?
Так
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
От і про це, саме там квартира
Весняний Марафон• 03 августа 2025
Ответ дляМост_Устал
Это отписались те, кто еще не хлебнул с реально кошмарными сьемщиками. Я всегда за адекватных и платежеспособных в первую очередь, потому что могут платить в целом, пусть и без опозданий и напоминаний, но создавать нерельную кучу проблем автору, соседям и т.д.
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
А свою дитину вам шкода?
Дякую
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
Думаю да. Грошей до сих пір не має, буду завтра писати і попереджати, хз як воно далі буде ..
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Відписалися ті, хто має досвід. А досвід може бути дуже різним, як і власні обставини орендодавця.
Можливо, ваші реально кошмарні орендарі для когось просто няшки. І навпаки)
Показушница• 03 августа 2025
Мы тоже платим с задержкой несколько дней, потому что з/п до 7, бывает и 7го, а заехали 4го. Хозяйка нормально реагирует. У вас не Шулявка случайно? Прилетает постоянно вокруг.
Весняний Марафон• 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Ну давайте тезисно: девушка все же платит, к порядку и чистоте претензий у автора и соседей нет, район стремный, откуда все выезжают. Какой резон сейчас автору ерепениться, если есть реальные риски вообще остаться с простоем?
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Я бы набрала сегодня и спросила, будут ли завтра деньги
Міняйловна• 03 августа 2025
Ответ дляПоказушница
А что мешает вам доплатить за 3 дня и перенести дату оплаты? Это же элементарные вещи
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Автор пише, грошей до сих пір немає, отже перший тезис вже поламався.
Так от саме досвід свідчить, що такі затримки будуть довші і частіше.