маминаБубочка• 03 августа 2025

Аренда, Київ, виселяти чи домовлятись?(

Вітання! Не знаю що робити з орендарем. Початок історія - рік тому виставила в оренду 2к квартиру, фонд старий, ремонт - заміна всіх труб, сантехніки, ремонт санвузлів повністю, нові двері по всій квартирі, нове двоспальне ліжко+матрац, нова пралка, плита, кухня (нова, але бюджетна), шафа нова. Холодильник старий. В іншому -охайна косметика. Ціна - абсолютно стандарт по ринку. Одразу радилась велика черга на перегляди, в 7 ранку попросилась дівчина щоб бути першою і без рієлтора. Ок ,прийшла і одразу зняла. Вона та велика собака. Все домовились. Вчасно вона сплатила лише перший раз. Потім з затримкою буквально на кілька днів, але, мовчить, поки я не нагадаю. Тоді , ой да вибачте, була у чоловіка на сході набуло зв´язку. Да ок ,без проблем, я абсолютно лояльна, життя зараз геть не просте всяке буває.але на наступний місяць,знов , вже щось інше. Ну ок, але попередь, чому я маю телефонувати і нагадувати? Телефоную, знов якісь проблеми, і просить скорегувати оплату на початок місяця(у нас розрахунки з 15 числа), та, вираховую, і чекаю оплату 1 числа. Немає. Телефоную, "ой нуля мала на увазі не 1, 3...І так постійно. Тут почались сильні обстріли саме в тому районі, сусідні двори дуже постраждали. Я її питаю, як вона. Все ок. Я їй кажу, давай в цьому місяці я зроблю тобі знижку - вона, це було б чудово. Я ок, ввечорі напишу. Пишу ,що в цьому місяці я роблю їй знижку 50%, і чекаю на оплату на 3 число. Тиша, ні "дякую", ні ок, нічого. Вчора пишу -вітання ,нагадую що чекаю на завтра оплату такої то сумами, гарного дня.
Тиша
Поки що станом на зараз оплати нема.
І от щось так воно мене дістало.
З одного боку, дівчина охайна і начебто норм, і все ж таки платить.
Також в тому районі посилились обстріли, не знаю чи є смисл з нею прощатись і когось шукати? (Хоча глянула на олх, ціни навіть виросли)
А з іншого, у мене важко хвора дитина, цими грошима я сплачую реабілітацію, фахівець який працює з дитиною, дуже затребуваний, я місця в нього чекала майже 9 місяців. І мені треба завтра його оплатити - грошей нема. А він вже натякає, що до нього вибачте черга стоїть ,чому він має вибивати з мене ті гроші?((
Що б ви робили?
Повторюсь, дівчина платить, але з затримкою до тижня.
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляПоказушница
Мы тоже платим с задержкой несколько дней, потому что з/п до 7, бывает и 7го, а заехали 4го. Хозяйка нормально реагирует. У вас не Шулявка случайно? Прилетает постоянно вокруг.
Ну так она сама сказала, что 15 ей норм, у мужа зарплата в этих числах. Потом через 8 месяцев всех этих платежей с задержкой, говорит, а давайте на начало месяца перенесем, у мужа ТОГДА зарплата. Ну ок, 1го числа не платит, звоню - ой, ну я имела в виду начало месяца, это 3 число. Ну ок. Сегодня 3-е, денег опять нет
Весняний Марафон• 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Автор пише, грошей до сих пір немає, отже перший тезис вже поламався.
Так от саме досвід свідчить, що такі затримки будуть довші і частіше.
этот тезис сломается когда не заплатят в течении месяца - такое сплошь и рядом и ничего особо не сделаешь, особенно если там неадекваты окажутся.
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
В общем завтра буду опять выпрашивать свои деньги... Выселять сейчас из этого района ,я так понимаю смысла нет
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Хотя, можно ещё риелтором поспрашивать, что там в этом месте с арендой сейчас
миссАрфография• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
поговоріть ще раз ,щоб не була більше нагадування .Зробіть плаваючу дату 3-7 ,коли як зарплату дадуть .Мій хлопчик платить 6-10 наприклад ,я не нагадую
миссАрфография• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
люди прийдуть подивитись квартиру і будуть бігти (((в мене в самої тут другий раз приліт і в цей раз вже зовсім погано
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Ну я б точно бежала. Но виду здесь многие пишут, что везде стрёмно, но все сдается... Я на распутье)
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Ну я уже ей третий перенос делаю, а у моего терапевта к сожалению, нет возможности ’плавающей даты’((
миссАрфография• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
вони тут не живуть ....я досить спокійна до вибухів ,як і родина моя .Але сива прядка з´явилась 31.Прядка з´явилась ,а вікна -двері і дах зникли
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
((( і якщо чесно, я не розумію що вони там наших , вибачте **нях обстрілюють.. житлові квартали, приватна забудова, давно не працюючи підприємства.. хз. Може залізниця хіба що
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Ви свята людина! Місяць чекати орендної плати...
Манка Я• 03 августа 2025
В мене теж в квартирі недавно вікно на балконі вибило, теж там орендарі живуть. Навіть в голову б не прийшло знижувати оренду. Але і мене зараз і ціна нижче, ще як 2 роки назад здавала, тому всі тихенько сидять. Ви теж це даремне зробили. Вона не просила. Тим більше орендар так собі. В такому випадку я би поговорила щ дівчиною і сказала, що я все розумію, але на майбутнє оплата має бути до такого то числа і без нагадувань. І що вам ця ситуація не подобається, ви на ці гроші розраховуєте на певну дату, тому і бути вони мають на певну дату. В іншому випадку вимушені будете шукати інших орендарів. Ось і все.
Вітаміни косметика• 03 августа 2025
есть бабло есть жилье- я сдаю 2х сдаю ниже рыночной на 1000грн выбираю очень тщательно кому сдавать. Поэтому и ниже рыночной- чтоб ценили и не убивали жилье. Ну если нет денег нет жилья. Вопрос бы у меня не возникал. Если она морозится то пусть морозится дальше. С чемоданом на выход- предупредите ее. я к примеру со своей 2х отдаю родителям половину и перед квартирантами еще оправдоваться куда я их трачу- увольте. Заехали 1го знач деньги до 1го. у меня так
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 августа 2025
Тут другое, эта девочка могла бы вести себя немного по-другому. Ей сделали скидку, элементарно сказать ’спасибо’. Автор спросила про оплату, извиниться и оплатить. Или сказать, что оплатит завтра, какие-то обстоятельства. Но она даже не считает нужным этого делать, на автора ей насрать. Поэтому да, я бы её предупредила на будущее, нет оплаты до определенной даты - до свидания, на выход
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да, именно так. Если сегодня деньги не зайдут, даю последнее предупреждение .
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ длямиссАрфография
Люди бегут заезжая только в микрорайон. У нас на четверг к соседей было 10 просмотров, доехали 3, до квартиры дошли 1, цену сразу вдвое сбивать начали.
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Они так пишут, потому как не понимают как тут реально, они думают, что окна повылетали и все и шахеды как везде делают. Они бы раз тут посидели под обстрелом, так бежали бы так, что и залог забыли бы забрать.

У меня соседи живут из Бахмута, выезжали уже почти в конце, живут уже давно. Все, с 15 съезжают.
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Удалено администрацией...
Мелочунь• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Так
Ну то супер..
Напишіть їй листа в офіційному форматі, не фамільярному. Це завжди діє значно краще.
Щось на зразок:

Шановна [Ім’я орендаря]!

Нагадую, що згідно з умовами нашого договору, Ви зобов’язані вносити орендну плату до 5 числа кожного місяця. Це Ваша відповідальність як орендаря, і невиконання цього пункту порушує домовленості, які ми з Вами уклали.

Хочу наголосити, що орендна плата є моїм основним доходом, і я маю особисті фінансові зобов’язання та плани, які залежать від вчасного надходження коштів. Постійні затримки створюють мені дискомфорт і проблеми, що є для мене неприпустимим.

Якщо Вас не влаштовують умови нашої співпраці, прошу відверто про це повідомити і звільнити квартиру до кінця поточного місяця.

Якщо ж Ви маєте намір продовжити оренду, прошу в подальшому відповідально ставитися до виконання договірних зобов’язань. У разі чергового порушення строків оплати, я негайно звернуся до рієлтора для пошуку нових орендарів.

Сподіваюся на розуміння і конструктивне вирішення ситуації.

З повагою,
[Ваше ім’я / ПІБ]

І все! Ніяких більше мімімі, прохань, нагадувань і ’останній раз’. Цілий рік пройшов, вона просто сіла Вам на голову.
Дочекайтесь оплати за серпень і пишіть їй.

А щодо знижки, не розумію навіщо.. Ви занадто гнучка, тому вона вами і крутить.
Мелочунь• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Вам потрібно чітко вказати термін оплати і прописати це в договорі! Всі дають декілька днів на опату. Чи 5днів чи 10, але в період вказаного терміну орендар зобов´язаний оплатити.
Вимагати негайної оплати день в день - також не правильно.
Міняйловна• 03 августа 2025
Ответ дляМелочунь
Правильно. Не можуть платити вчасно - хай шукають інше житло, де їх вибрики хтось терпітиме.
автор маминаБубочка • 03 августа 2025
Ответ дляМелочунь
Ну так було вказано, 15 числа, вона погодилась. Через час каже, що потрібна інша дата, ок. Потім інша, ок. А грошей от нема. Ну блін, скажи одразу з 3 по 5 і т.ін. ну що я маю бігати за нею колядувати?
Мелочунь• 03 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Навіщо Ви це вже вкотре пишете?
Ви не розумієте, що терміни оплати вказуєте Ви, а не вона?
Ці терміни повинні бути прописані в договорі, а не мінятись на словах.
Ок, якщо це поодинока ситуація, буває.. Але з 12ти разів -11 прострочка - це взагалі не нормально, а Ви дальше перкладаєте всю відповідальність на неї замість того, щоб чітко вирішити ситуацію.
Чупа-чупс• 03 августа 2025
Ми орендуємо цю квартиру 8 років. За цей час лише 2 рази забули заплатити вчасно. От реально забули, були на відпочинку. Нам навіть ніхто не нагадав. Ми дуже вибачались. Всі інші рази платимо вчасно, без нагадувань, часто навіть раніше зазначеної дати. Також за комуналку переводимо заздалегідь, без нагадувань.
В Вашому випадку треба виселяти. Люди сідають на голову.
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляМедсестричка

Куди з´їжджають? На Лук´янівку? Жуляни? Троєщина? Оболонь? Голосієво? Може в центр, на Інститутську?
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
Удалено администрацией...
У вас в усьому така шалена нестриманість?) Чи це у вас професійне, за гроші?
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
На Борщаговку в район Академа, а что?
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Вы о чем? Или вы считаете, что они сюда лупят и не знают почему? Тем более, я ничего конкретного не написала.
Инста_Богиня• 03 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
На Борщаговку в район Академа, а что?
А, ну на Борщагівку ж не летить нічого, ясна річ...
Медсестричка• 03 августа 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Вы видимо не понимаете как тут лететь начало, на микрорайоне нет уже наверное ни одного дома, где хотя бы окно не выбило. Летит, но значительно меньше и повреждений нет таких.

О нас просто молчат в новостях и кто тут не живёт не понимает, что реально происходит. У нас уже пробито хуже чем на Лукьяновка.