Колдунья-вещунья• 03 августа 2025
Що реально допомогло прибрати жирний блиск з Т-зони?
особливо влітку
Айболитная• 03 августа 2025
Если я грубо говоря после обеда не ем жирную пищу, то утром у меня блеска нет уже через неделю.
Повелитель бітка• 03 августа 2025
У мене були доволі розширені пори та теж блиск в цій зоні.
Купила по рекомендації знайомоі маску.
Реально дуже класна. За перший раз пори звузила гарно, на носі лише лишалися.
За 2 тижні шкіру було не впізнати.
Я ще докупила засіб для вмивання цього ж виробника з мигдалевою кислотою-сьогодні зранку вперше була задоволена відображенням в дзеркалі за тривалий час.
В загальному місяць користуюся маскою
(2 рази в тиждень) і 2 тижні вмиванням.
Зараз пори в нормальному стані, жирний блиск теж зник.
Маска OXYGEN Deep Pore Masque.
Вона наноситься як звичайна, на обличчі перетворюється в пінку.
Купила по рекомендації знайомоі маску.
За 2 тижні шкіру було не впізнати.
В загальному місяць користуюся маскою
(2 рази в тиждень) і 2 тижні вмиванням.
Маска OXYGEN Deep Pore Masque.
Не рахую, а вважаю• 03 августа 2025
Это особенность организма и внутреннюю проблему никаким уходом не устранить. Можно сделать кожу более чистой, но выделение себума ничем не остановить.
Аленький носочек• 04 августа 2025
Может спф матирующий? Йоцерин для лица спф есть матирующий, мне нравится. А в уход умывалку какую-то хорошую, и сыворотку с ниацинамидом, я использую Ординари, не дорого, но эффект мне нравится