Банан-барабан• 03 августа 2025
Я дзьобнута?
Дочці 15, майже 16. Дозволяю їй приводити бойфренда
Результат:
вже голосів:
35 (35.35%)
Дай порадіти життю
32 (32.32%)
Тиць
22 (22.22%)
Не можна таке вдома
10 (10.1%)
До весілля ніні
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ви б краще б її запитали, чого вона взагалі почала з ним випивати у 15 років. Чи свекруха наливала усім?
Відзначали рік, як зустрічаються. Він їй у лимонад горілки підлив (лимонадом вона вино домашнє запивала). Так, це село, і у 15 років вже багато хто вино куштував.
Він був на два роки старший.
годовасик• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Мами, ну от реально гарний хлопець, любить,розділяє любов до спорту. Вона кмс до війни, а зараз для душі займається.
Кмс по чому?
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
У фізику, не повірите))). Він продвинутий фізик і багато чого її навчає. Але я ж розумію..,
Тю.
Я у такому віці заходила до однокласника, він лагодив мені то телефон, то лампу. Золоті руки у хлопця.
Вдень.
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Йому теж 15?
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ длякороткопамятна
Він був на два роки старший.
Я виросла в селі. Самогон, яблука біля шкільної колонки (це про воду) і чолкою занюхати. Та ніколи такого нікому не побажаю
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
17 йому
Від пари годин занять вдома фізикою навряд чи буде шкода.
Якщо хлопець серйозний, про презервативи знає.
Ну і навряд чи вони кохатимуться, коли вдома купа народу.
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Моя подруга з своїм чоловіком з 14 років. Він старший.
Одружилися, коли вона інститут закінчила, є дитина, дитина вже доросла.
Буває і таке кохання.
Капитанша• 03 августа 2025
Нічого страшного.
Я теж дозволяю синові дівчину водити удень.
Заборони не допоможуть.
Все, що треба пояснити, та й усе.
Правда, я діточок любою, і онучкам радітиму.
Заборони не допоможуть.
Все, що треба пояснити, та й усе.
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ длякороткопамятна
Буває і таке кохання.
Та ну. Майже 16 доньці. Хіба ж вбережу якщо надумають? Навчаю безпеці, але чи вони слухають?
Бутерброд и я• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Це вона в 11 років отримала кмс?
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ дляБутерброд и я
Це вона в 11 років отримала кмс?
В 10, чорний пояс перший дан, а в 11 другий
короткопамятна• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Завагітніла подруга через рік після весілля.
До того теж не лише за руки трималися.
Зараз багато засобів контрацепції є.
До того теж не лише за руки трималися.
Зараз багато засобів контрацепції є.
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ дляБадабум
Сколько бойфрендов она уже привела?
Це перший.
Бадабум• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Це перший.
а почему пишете во множественном числе?
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ дляБадабум
а почему пишете во множественном числе?
Де? Може помилилася.
Ні, крім цього хлопця нікого.
МеняАЖтрусит• 03 августа 2025
Вони ж все рівно це зроблять. Як не вдома, так ще десь. Більшість обрала б другий варіант, типу закрити очі і зняти з себе відповідальність.
Пампушечка• 03 августа 2025
Я з 15 років зустрічалася з хлопцями, всіх їх мама знала, всі бували в гостях в нас. Та і взагалі всі мої друзі запросто могли приходити до мене додому в будь який час - і хлопці, і дівчата. До 19 була незаймана доречі, з жодним хлопцем діло до ліжка не доходило.
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я намагаюся бути в довірі. Ну може тому, що мої батьки взагалі про секс не говорили.
В я підтримую вашу думку, надумають то зроблять. То хоч про контрацепцію я розповіла.
Банан-барабан
• 03 августа 2025
Дівчата, я кукукнута?
Вони як попугаї нерозлучникм, кожну вільну хвилину разом.
Меряю от 0• 03 августа 2025
Ну, якщо ви дочку народили в 17-18, то це типова поведінка для таких мам.
Зазвичай, вони стають бабусями ще до 40.
Але, почитавши трошки далі тему, я зрозуміла, що ви просто хильнули за вечеряю
когдадеЦкие• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Дівчата, я кукукнута?
Ну а що ви зробите? Вже як є. Моїй на днях 16 виповнилося, ще навіть натяку на бойфрендів. Всі різні, в деяких гормони грають і це не втримаєш
Однозначная• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Дівчата, я кукукнута?
Ні, хитрови…на. Оці ваші дзьобнута, кукукнута так награно, це ж навмисно, щоб всі написали та ні, ви така молодчинка. Якби ви були впевнені, що все добре цієї б теми не було. То ж придумуйте ще слівця яка ви, бо так воно й є.
Коплю на груди• 03 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Вони не ночують, але гуляють у нас вдома
По периметру?
я знаю женщину которая так же разрешала сыну приводить домой взрослую женщину
нормально ли это? нормальность условна для клнкретного общества и семьи
например у женщины которую я описал было так что когда она еще оч молодая встречалась со взрослым и забеременила и стала у отца и матери жить- ее выгнали с ним из дому - я думаю похоже на компенсацию когда потом позволяют детям поиводить домой