Грамотний хвіст• 04 августа в 05:02

Муж написал что поменял замки в дверях а если приеду вызовет полицию...

Пишу пост для поддержки возможно у кого то было так.Я уехала в 2022 из за сына ,сын не родной мужу( муж гражданский прожили если считать до 2022 года 11 лет если до 2025 то 14(
Муж выплачивал ипотеку я не просила не о какой материальной помощи так как было неизвестно. Вдруг ему деньги будут нужнее,он не теряя долго времени нашел мальчика по вызову ..якобы как он говорил меньше забот и нет риска что залетят плюс он как курьер все приносил с почты и т д ...
В общем муж должен моей маме 5000 долларов мама давала на первый взнос на ипотеку теперь он говорит что все.
У меня опускаются руки мне 42 года нет морально не сил не ресурса себя собрать я нахожусь заграницей из за сына но он не хочет слушать что я вернусь когда сын сможет найти себе училище .
Я хочу просто выговориться возможно у кого то была подобная хрень в жизни .
Как мне поступить ?Приехать забрать вещи со своей комнаты или тянуть время и забрать вещи как можно позже?Честно я понимаю что 3 года долгий срок я приезжала дважды в год но по факту меня просто заменили молодым шлюшкой ...Я прошу совета слов поддержки,возможно у кого то было подобное?Есть ли смысл подавать в суд ?Реально ли отсудить какую то часть имущества ? Потому что меня получается оставили на улице,мое жилье находиться на аку пир территории...
Сейчас мне 42 года... Я реально морально опустошена ...
очки_ннадо• 04 августа в 08:10
Ответ дляТріль!
ще раз доказ того, що на порадниці нормальні тролі перевелись, вже таку муть придумують, а ви сприймаєте за чисту монету)
Дописала. Навіть якщо і троль, в житті таке трапляється.
Звісно не говоримо про хлопчика ескортника🤣
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:10
Ответ дляТріль!
Отож.
Я б розвивала, нормально фантазувала. А сиджу тут як лох, безкоштовно. Не розумію де відділ кадрів тролів.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:10
Ответ дляочки_ннадо
На жаль, автор, Ви йому ніхто і нічого Ви йому не зробите. Просто чужа жінка.
Ще раз доказ того, для чого треба штамп в паспорті.
Навіть якщо автор і троль, історія типова.
Надаль я не тролль і то правда я довго збиралась написать щоб отримати якісь слова підтримки але не почула нічого ...
Тріль!• 04 августа в 08:11
Ответ дляочки_ннадо
та звісно за 3 роки, поки жінка за кордоном, багато чоловіків знайшли собі інших жінок. Але ж в чому тут драма? Хто таку буденну тему буде обговорювати?)
А тут замки поміняю, хлопчика знайшов, син йому не рідний і тд))
очки_ннадо• 04 августа в 08:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Якщо не троль, то лох. Вибачте. Але Ви лишилися з без нічого. І не факт, що віддасть позичені гроші.
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:12
Ответ дляГрамотний хвіст
Скільки часу ви знаєте про коханця чоловіка?
І слова підтримки ви отримали, просто вони вам не подобаються: ваш бувший - судак, нічого не віддасть, плюньте і займіться своїм життям.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:12
Ответ дляочки_ннадо
Так ось я думаю чи можу я судитесь ?
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:13
Судак то мудак мало бути написано. Але вирішила не редагувати. Судак також норм.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:15
Ответ дляБудьте так ласкаві
Він мені то сказав літом прошлого року типо я не можу бути сам хотя мав гроші на виїзд коли ти повернешся? У мене 16 річний синтя сказала що коли дитина поступить у училище я повернусь та перевірю його на усі тести бо й віч й що завгодно може бути .Було дуже огидно але я розуміла що він один і що йому требо когось мати ...
очки_ннадо• 04 августа в 08:15
Ответ дляГрамотний хвіст
Так ось я думаю чи можу я судитесь ?
Спробуйте.
Закон то є, що громадянська дружина, яка проживає скількісь там років прирівнюється в правах до законної дружини. Але як Ви це докажете? У Вас є гроші на адвокатів, щоб вибити з нього половину квартири після розлучення?
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:16
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
А СК то може коштувати у нас 4 кімнатна квя у встому собі відмовляла щоб він виплачував ..
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:17
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
Квартира ж досі в іпотеці? Там заборона на відчуження однозначно має бути в договорі прописана.
Тобто спочатку доплатіть, а потім діліть.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:18
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
Може хтось допоможе номер закона ?
Ответ дляБудьте так ласкаві
Він сплатив повністю ще у 2022
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:18
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви реально тріль. Скільки може коштувати відкрийте ОЛХ і нам заодно скажете. Звідки ми знаємо яка у вас квартира, район і т.д.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:19
Ответ дляБудьте так ласкаві
Послуги адвоката я мала на увазі
Будьте так ласкаві• 04 августа в 08:20
Ответ дляГрамотний хвіст
Може хтось допоможе номер закона ?
Що це вам дасть? Ви по номеру закону позов напишете?
Або шукайте адвоката, або не морочте голову.
очки_ннадо• 04 августа в 08:20
Ответ дляГрамотний хвіст
Може хтось допоможе номер закона ?
Всі чули, але мало хто цим займався і номер закону не знають
Автор, Ви нічого не отримаєте, скоріш за все. На жаль.
Ще раз доказ того, що не можна вкладати гроші в чуже.
Ужгород• 04 августа в 08:22
Ви в 2022 із Львова виїхали?
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:22
Ответ дляУжгород
Ви в 2022 із Львова виїхали?
Так щоб сина вивезти та стареньку маму
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:27
Ответ дляочки_ннадо
Я й холодильник купувала й дорогий пральну машинку та ще багато чого продукти купували а тепер я стара мені 42 просто сказа підійдешь викличу поліцію знайома каже направить тцк на нього
Ні за холодну воду• 04 августа в 08:31
Ответ дляГрамотний хвіст
Про поддержку на Советчице может написать только тролль!
Дона Ко Ко• 04 августа в 08:32
Ответ дляГрамотний хвіст

Зробіть ще одну тему, напишіть, що ми всі змії холоднокровні, втратили людяність, і не висловлюємо співчуття тролям з денееру
Ні за холодну воду• 04 августа в 08:33
Ответ дляГрамотний хвіст
Так щоб сина вивезти та стареньку маму
Даааа, во Львове реально страшно до сих пор - родственники каждую тревогу в убежище бегают 3,5 года
Карапулька• 04 августа в 08:41
Ответ дляНеправдиша
Толсто, аж жЫрно. А так бы история зашла.
Ще б розвинути тему про рятувала синочка від війни зі Львова у 22-му то взагалі б ціни не було.
А так нецікаво.
Запасная спина• 04 августа в 08:45
Я так понимаю, нам тут описывают свои сексуальные фантазии шлюха-эскортник со Львова 😀 ну да, там половина таких, близость Европы сказывается, що ви хотели 😀
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:49
Ответ дляКарапулька
А так нецікаво.
Так вивезла сина щоб сдобув освіту та поки виїздний ...а що не требо було ?
Поторописька• 04 августа в 08:52
Ответ дляПушап Мі мі
Ага. Так і як автору штамп зараз би у житті допоміг?
Дуже б допоміг. Половина квартири була б її. Може ще б вдалося довести, що мама дала 5 тис. дол.
автор Грамотний хвіст • 04 августа в 08:54
Ответ дляПоторописька
Так я розумію
Ні за холодну воду• 04 августа в 08:54
Ответ дляГрамотний хвіст
Здобув?