Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Муж написал что поменял замки в дверях а если приеду вызовет полицию...
Пишу пост для поддержки возможно у кого то было так.Я уехала в 2022 из за сына ,сын не родной мужу( муж гражданский прожили если считать до 2022 года 11 лет если до 2025 то 14(
Муж выплачивал ипотеку я не просила не о какой материальной помощи так как было неизвестно. Вдруг ему деньги будут нужнее,он не теряя долго времени нашел мальчика по вызову ..якобы как он говорил меньше забот и нет риска что залетят плюс он как курьер все приносил с почты и т д ...
В общем муж должен моей маме 5000 долларов мама давала на первый взнос на ипотеку теперь он говорит что все.
У меня опускаются руки мне 42 года нет морально не сил не ресурса себя собрать я нахожусь заграницей из за сына но он не хочет слушать что я вернусь когда сын сможет найти себе училище .
Я хочу просто выговориться возможно у кого то была подобная хрень в жизни .
Как мне поступить ?Приехать забрать вещи со своей комнаты или тянуть время и забрать вещи как можно позже?Честно я понимаю что 3 года долгий срок я приезжала дважды в год но по факту меня просто заменили молодым шлюшкой ...Я прошу совета слов поддержки,возможно у кого то было подобное?Есть ли смысл подавать в суд ?Реально ли отсудить какую то часть имущества ? Потому что меня получается оставили на улице,мое жилье находиться на аку пир территории...
Сейчас мне 42 года... Я реально морально опустошена ...
очки_ннадо• 04 августа 2025
Ответ дляТріль!
ще раз доказ того, що на порадниці нормальні тролі перевелись, вже таку муть придумують, а ви сприймаєте за чисту монету)
Дописала. Навіть якщо і троль, в житті таке трапляється.
Звісно не говоримо про хлопчика ескортника🤣
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Ответ дляТріль!
Отож.
Я б розвивала, нормально фантазувала. А сиджу тут як лох, безкоштовно. Не розумію де відділ кадрів тролів.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
На жаль, автор, Ви йому ніхто і нічого Ви йому не зробите. Просто чужа жінка.
Ще раз доказ того, для чого треба штамп в паспорті.
Навіть якщо автор і троль, історія типова.
Надаль я не тролль і то правда я довго збиралась написать щоб отримати якісь слова підтримки але не почула нічого ...
Тріль!• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
та звісно за 3 роки, поки жінка за кордоном, багато чоловіків знайшли собі інших жінок. Але ж в чому тут драма? Хто таку буденну тему буде обговорювати?)
А тут замки поміняю, хлопчика знайшов, син йому не рідний і тд))
очки_ннадо• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Якщо не троль, то лох. Вибачте. Але Ви лишилися з без нічого. І не факт, що віддасть позичені гроші.
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Скільки часу ви знаєте про коханця чоловіка?
І слова підтримки ви отримали, просто вони вам не подобаються: ваш бувший - судак, нічого не віддасть, плюньте і займіться своїм життям.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
Так ось я думаю чи можу я судитесь ?
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Судак то мудак мало бути написано. Але вирішила не редагувати. Судак також норм.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Він мені то сказав літом прошлого року типо я не можу бути сам хотя мав гроші на виїзд коли ти повернешся? У мене 16 річний синтя сказала що коли дитина поступить у училище я повернусь та перевірю його на усі тести бо й віч й що завгодно може бути .Було дуже огидно але я розуміла що він один і що йому требо когось мати ...
очки_ннадо• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Так ось я думаю чи можу я судитесь ?
Спробуйте.
Закон то є, що громадянська дружина, яка проживає скількісь там років прирівнюється в правах до законної дружини. Але як Ви це докажете? У Вас є гроші на адвокатів, щоб вибити з нього половину квартири після розлучення?
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
А СК то може коштувати у нас 4 кімнатна квя у встому собі відмовляла щоб він виплачував ..
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
Квартира ж досі в іпотеці? Там заборона на відчуження однозначно має бути в договорі прописана.
Тобто спочатку доплатіть, а потім діліть.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
Спробуйте.
Може хтось допоможе номер закона ?
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Він сплатив повністю ще у 2022
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ви реально тріль. Скільки може коштувати відкрийте ОЛХ і нам заодно скажете. Звідки ми знаємо яка у вас квартира, район і т.д.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Послуги адвоката я мала на увазі
Будьте так ласкаві• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Може хтось допоможе номер закона ?
Що це вам дасть? Ви по номеру закону позов напишете?
Або шукайте адвоката, або не морочте голову.
очки_ннадо• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Може хтось допоможе номер закона ?
Всі чули, але мало хто цим займався і номер закону не знають
Автор, Ви нічого не отримаєте, скоріш за все. На жаль.
Ще раз доказ того, що не можна вкладати гроші в чуже.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляУжгород
Ви в 2022 із Львова виїхали?
Так щоб сина вивезти та стареньку маму
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляочки_ннадо
Я й холодильник купувала й дорогий пральну машинку та ще багато чого продукти купували а тепер я стара мені 42 просто сказа підійдешь викличу поліцію знайома каже направить тцк на нього
Ні за холодну воду• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Про поддержку на Советчице может написать только тролль!
Дона Ко Ко• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Зробіть ще одну тему, напишіть, що ми всі змії холоднокровні, втратили людяність, і не висловлюємо співчуття тролям з денееру
Ні за холодну воду• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Так щоб сина вивезти та стареньку маму
Даааа, во Львове реально страшно до сих пор - родственники каждую тревогу в убежище бегают 3,5 года
Карапулька• 04 августа 2025
Ответ дляНеправдиша
Толсто, аж жЫрно. А так бы история зашла.
Ще б розвинути тему про рятувала синочка від війни зі Львова у 22-му то взагалі б ціни не було.
А так нецікаво.
Запасная спина• 04 августа 2025
Я так понимаю, нам тут описывают свои сексуальные фантазии
шлюха-эскортник со Львова 😀 ну да, там половина таких, близость Европы сказывается, що ви хотели 😀
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляКарапулька
А так нецікаво.
Так вивезла сина щоб сдобув освіту та поки виїздний ...а що не требо було ?
Поторописька• 04 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Ага. Так і як автору штамп зараз би у житті допоміг?
Дуже б допоміг. Половина квартири була б її. Може ще б вдалося довести, що мама дала 5 тис. дол.
Грамотний хвіст
• 04 августа 2025
Ответ дляПоторописька
Так я розумію
Ні за холодну воду• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Здобув?