Невловимий Джо• 04 августа в 07:47

Дівчата, які живуть в соціальних мережах

І до війни викладали купу фотографій з весілля та постів про «кохання назавжди», а потім під час війни вже фото зі Штатів та Європи з подорожей з іншими вже чоловіками (іноземцями, в одному випадку навіть з руським) - якщо ви думаєте, що ніхто не помітив це - це не так.
Забобонний фрукт• 04 августа в 08:22
Ответ дляРадуга-дуга
Так они выкладывпют специально чтобы вы все замечали, живут люди !
Скоро пойдёт пора
Я в листьях
Я за листьями
Я под листьями
Я вместо листьев
Забобонний фрукт• 04 августа в 08:23
Ответ дляВірю, я повірив
Дівчата, які взагалі щось роблять в соц мережах ( ну окрім розводящих лохів блогерів) на вас всім пофіг!
У меня одна регулярно спрашивает че я ее не лайкаю

Так пофик что аж видно
Забобонний фрукт• 04 августа в 08:25
Ответ дляХолодная каша
Особенно, какая-то одинокая баба, у которой вся жизнь, это следить за другими в соцсетях
Которая сидит и всё записывает в чёрный блокнот: кто, где, с кем и сколько раз )
Они обычно в ленте попадаются

Когда фото с мужем. Лябоф
Потом с любовником.
Потом опять с мужем

И все знают что он рогоносец
автор Невловимий Джо • 04 августа в 08:25
Ответ дляБольшой секретик
Ну я а Украину не собираюсь, муж не выездной, мне как наплевать на себя и охранять мужа сидеть или месяцами без секса жить и кататься туда сюда
А якби він так вчинив? Виїхав і сказав - «я в Україну не збираюсь, вона не виїзна, мені що, плювати на себе чи кататись туди-сюди»? Як вам звучить?
Большой секретик• 04 августа в 08:27
Ответ дляНевловимий Джо
У меня жизнь одна, как считаю нужным так и поступаю. В первую очередь у меня я и безопасность моих детей.
НичеНипанимаю• 04 августа в 08:28
Им все равно на вас и ваше мнение
Пасхальний тролік• 04 августа в 08:32
Ответ дляНевловимий Джо
Настільки? Я може чогось не розумію… нащо волати на весь світ про вічне кохання?
Ваше розуміння нікому не потрібно. Тим паче цим дівчатам.
Пасхальний тролік• 04 августа в 08:34
Ответ дляНевловимий Джо
Ви чомусь тягнете сову на глобус. Достатньо 3 секунд, щоб помітити, що на фото не чоловік. Людина викладає це публічно, для цього «слідкувати» за нею не треба. В одному випадку - я ледь не привітала з народженням дитини цю дівчину і спочатку здивувалась, як змінився її чоловік. Через секунду вже до мене дійшло, що це не він...
Вирішили не привітати бо не той чоловік? ... Як на мене, від таких моралістів як ви ще більше біди, ніж від жінок, про яких ви розповідаєте
фан L.O.S.T.• 04 августа в 08:37
Ответ дляНевловимий Джо
Люди живут моментом и эти моменты выкладывают в сеть. Вполне вероятно, что тогда они реально думали, что это любовь до гроба или кому-то хотели это доказать. Потом обстоятельства изменились, мысли и чувства тоже изменились. И вы же там не знаете, может первый муж сам изменил или ушел, еще до войны. А если и нет, прошло 3,5 года, редко какая семья выдержит такую разлуку.
Вон моя сестра и в мирное время 4 раза замуж выходила и каждый раз навеки. Правда с последним уже 20 лет живет.
Мастер Класс• 04 августа в 08:39
Ответ дляНевловимий Джо
Так соцсети ж доя того и созданы чтоб выкладывать для таких как вы, автор))
автор Невловимий Джо • 04 августа в 08:43
Ответ дляБольшой секретик
Не ховайтесь за дітей, будь ласка - їх безпека ніяк не повʼязана з вашим вибором шукати іншого чоловіка, лишаючи їх батька в біді. В мене багато подруг, які їздять до чоловіків, возять дітей через кордон на західну Україну. І багато тих, хто не виїхав як раз через чоловіка.

Єдине що я вам скажу - те, яка ви людина, бачить не тільки ваш чоловік, якого ви лишили. Це бачать і ваші діти (і колись запитають, коли підростуть - я точно запитала б), і новий чоловік також (він же не ідіот і не сліпий - і навряд чи буде вас поважати або не буде приміряти на себе долю вашого першого чоловіка), і родичі (бабуся та дідусь ваших дітей, наприклад, зі сторони чоловіка) і знайомі (які теж не сліпі і не тупі і розуміють що сталось). І всі роблять свої висновки.
автор Невловимий Джо • 04 августа в 08:45
А, і ще одне - повірте, у випадку, якщо у вашому житті будуть проблеми - багато хто подумає - «о, карма».
Холодная каша• 04 августа в 08:46
Ответ дляНевловимий Джо

Автор, не судите. Живите СВОЮ жизнь, а не полощите чужие трусы. Вы ещё не знаете, что Вас ждёт. Как показывает опыт, именно такие псевдо-морализаторши, как Вы, творят бОльшую дичь, чем те, кого они любят осуждать.
Большой секретик• 04 августа в 08:47
Ответ дляНевловимий Джо

Мои дети взрослые, чтоб это понять с ними проблем нет) а что случилось? Я встретила другого мужчину , так бывает в жизни. Вам какое дело не могу понять. Ну нравится вашим подругам ездить, пускай, мне нет
автор Невловимий Джо • 04 августа в 08:52
Ответ дляБольшой секретик
Дивні у вас діти. Можливо недостатньо підросли, щоб зрозуміти причини і наслідки. А може це виховання матері.

Ну що ж. Це ваше життя, дивіться, це ваш особистий вибір бути тією людиною, якою ви є. Але, коли ваш новий чоловік скаже «та вона вже стара, мені ж не наплювати на себе, нащо мені це, коли є молодші і більш привабливі» не дивуйтесь. Згадайте просто свої слова.
ДелайКак_Я• 04 августа в 08:54
Ответ дляРадуга-дуга
То не люди, то организмы.
Большой секретик• 04 августа в 08:54
Ответ дляНевловимий Джо

У меня 2 сына 17 и 15 лет. Муж так не скажет. А вот ваш точно скажет, блин, она такая нудная и тошнотворная, с ней жить невозможно
автор Невловимий Джо • 04 августа в 08:56
Ответ дляБольшой секретик
Ви дуже фігово виховали своїх синів, якщо в них в цій ситуації немає питань до матері.

А може вони ще не встигли ці питання вам поставити і вас це ще очікує в майбутньому.

«Точно не скаже» - це, вибачте, взагалі шедевр 😂
Большой секретик• 04 августа в 08:59
Ответ дляНевловимий Джо

Вы будете рассказывать как я воспитала своих парней вопросов нет, живём все вместе и замуж я не вчера вышла, все отлично в нашей семье. А вот то что вы пишите ну это бред сумасшедшего, вы после выходных не протрезвели я смотрю или просто такая по жизни не умная мягко говоря
Зашла на 5минут• 04 августа в 09:08
Ответ дляНафаня Маня
Они живут свою единственную жизнь
Прыгая по многим х..ям ))
Мати драконів• 04 августа в 09:12
Ответ дляНевловимий Джо
Так. Я знаю їх особисто. Дві колеги з минулої роботи, одна сусідка з дитинства, одна однокласниця та одна дівчина з університету.
И что? Им нужно было разрешения или совета вашего спросить, что выкладывать, а что нет?
Поліцейський патруль• 04 августа в 09:12
Ответ дляНевловимий Джо
Щоб ви запитали.

Так от, не ваше діло, хто і як живе своє життя. За собою слідкуйте
Радуга-дуга• 04 августа в 09:17
Ответ дляДелайКак_Я
То не люди, то организмы.
Может наоборот ?! Организмы выживают так что и показать нечего :(
А люди живут !
Радуга-дуга• 04 августа в 09:20
Ответ дляБольшой секретик
Вы просто его не любите и все.
Большой секретик• 04 августа в 09:21
Ответ дляРадуга-дуга
Вы просто его не любите и все.
Ну я люблю себя в первую очередь
Радуга-дуга• 04 августа в 09:22
Ответ дляНевловимий Джо

Да что вы к ней прицепились, она не любит своего мужа вот и все.
И таких женщин много...
Живите свою жизнь и не осуждайте.
Радуга-дуга• 04 августа в 09:23
Ответ дляЗашла на 5минут
Прыгая по многим х..ям ))
Еще одна завистница
Радуга-дуга• 04 августа в 09:24
Ответ дляБольшой секретик
Ну я люблю себя в первую очередь
Ну как бы все в первую очередь себя любят !
БЦАшка• 04 августа в 09:24
Ответ дляНевловимий Джо
Як би ви не жили, люди завжди знайдуть за що вас обісрати)
БЦАшка• 04 августа в 09:27
Ответ дляНевловимий Джо

Ви така дивна, подумайте краще про те, що ваш чоловік може сказати таке саме