Чула, що учням і студентам дуже добре навчитися дружити з педагогами.
Бути особливо ввічливими, приємними.
Ви таку тактику використовували? А ваші діти?
Бути особливо ввічливими, приємними.
Мама Павлика• 04 августа 2025
що ви вкладаєте в слово ’дружити’ з вчителем? В сина були дуже гарні стосунки з деякими вчителями, але на навчання це ніяк не впливало - бо якщо сам не вчишся, то ніякі гарні стосунки хоть з усім пед.колективом за тебе МНТ не напишуть ) Але може в школі сина тільки декілька вчителів були ’чудними’, а так всі реально гарно відносились до учнів і по моему нікому не потрібно було ’прогинаться’ щоб мати яісь плюшки
Ответ дляalisarich
Сын дружит с 2 преподавателями, один из них директор, отличные отношения, на кофе ходят, в гостях часто. Считаю это отлично
Стоп. Син з директором ходить на каву і він часто у директора в гостях? Чи директор до вас ходить?
Якось дивно.
Для чого дорослому дядьку дружити з молодим хлопцем?
Чи я щось не так зрозуміла?
Якось дивно.
Чи я щось не так зрозуміла?
Ответ дляHelenny
Якось дивно.
Чи я щось не так зрозуміла?
Якось дивно.
Чи я щось не так зрозуміла?
На кофе ходят в кафе, на пиццу. Дружат потому что общие интересы