Області пітьми• 04 августа в 11:34
Дівчата, питання щодо перевірки посилок
Треба переслати ліки між країнами Європи. Питання чи перевіряють посилки? По ідеї між країнами Європи нема таможні.
Простоваля• 04 августа в 11:39
Дело не в налогах. Содержимое могут проверять выборочно. Их все равно все просвечивают.
Області пітьми
• 04 августа в 12:10
Ответ дляПростоваля
Дякую, тоді не буду ризикувати
Простоваля• 04 августа в 12:22
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую, тоді не буду ризикувати
Разумно. Ибо как повезет. Могут просто утилизировать и будет очень обидно.
Області пітьми
• 04 августа в 12:24
Ответ дляПростоваля
Дуже, бо ліки не дешеві там зовсім. Просто не хотіла летіти за ними