Докладальниця• 04 августа 2025

Чи достатньо 800 євро?

На два тижні дорослий + двоє дітей в Греції? Житло вже оплачене, напівпансіон.
Люблю джаз• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
В чому маразм? Наїдати бока? У Вас сенс життя-буття зводиться до їжі, всі думки про неї?
Маразм в том, что ужинать водой и чаем это идиотизм. Не в боках дело а в том, что организм не получает ничего с обеда до утра следующего дня. Это ненормально. Если у вас комплексы и проблемы, связанные с боками, не переносите их хоть на растущие организмы детей
Ещё раз, вы хотите, чтоб мы вас убедили, что 800 евро хватит? Так хватит, ещё и останется, берите 100 евро, на чай и воду с головой хватит
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ещё больше капса, ещё больше
При чем тут отель, если я спрашивала об их привычном режиме питания дома
Ну так автор і написала про свій звичний режим вдома :). А на відпочинку в неї буде більш розширений варіант харчування )))))). Ви просто так голосно розкидаєтесь словами « маразм», «ідіотизм», хоча насправді - в кожної родини власні традиції і культура харчування. Я ось, наприклад, взагалі не снідаю, зате люблю гаааарно пообідати і ще краще повечеряти ))). А ось моя донька вечеряє суто в 17.00., а потім - лише чай чи вода )))). Я лише про те, що в принципі, якщо врахувати, що основне харчування вже оплачене, як і лежаки, а потреби в екскурсіях нема, то суто на додаткові витрати в автора цілком пристойний бюджет.
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую. Ми зараз з дітьми спимо до 11-13 години у нас сніданок о 12-14 годині, обід о 17-19. Діти ще перед сном щось можуть попросити перекусити, а можуть і ні. Дивлячись що і як їли.
Куди тут ще на ніч наїдатися.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Куди тут ще на ніч наїдатися.
Ви ще просто врахуйте, що сніданок в готелі - в більш ранній (фіксований) час. То доведеться або раніше вставати, або пропускати цей прийом їжі )))))
Встидаюся запитать• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Печиво, фрукти на пляж, якась піца. Вони такі їдоки. Думаю, що обід на трьох в 15-20 євро нам обійдеться.
Базова Маргарита - 10-12 євро.
Ловлю капці• 04 августа 2025
Ответ дляМати драконів
Пост 11 почитайте
Без обеда можно вполне обойтись, лежаки у автора входят в стоимость, коктейльчики ей не нужны. А на воду с фруктами 800 евро хватит вполне
Встидаюся запитать• 04 августа 2025
Ответ дляИМХОля
Хорватія набагато дорожча.
Я мала нагоду цього року порівняти обидві країни. Греція переплюнула Хорватію на голову. І то я в Дубровнику була, дорожчого місця просто нема. Ваші дані застаріли.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Греція вийшла дорожчою Хорватіі?
А який саме курорт?
Дякую.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Авторе, а напишіть потім окрему тему після відпочинку, будь ласка :)
З цінами і витратами.
Думаю, багатьом буде актуально ))))
Бандитка Сью• 04 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
Я мечтаю в Ниццу .
Єх, с радостью б сейчас в море купаться....
Ой что там хорошего. Меня не впечатлило. Была в 2009. Даже переодевалок нет на пляже. Распиарено больше
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Звісно раніше, будемо о 8 вставати, ми дома відіспалися, а там накупатися хочемо
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Базова Маргарита - 10-12 євро.
Ну от її вони і їдять, якраз в бюджет на обід вкладемося.
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
З цінами і витратами.
Думаю, багатьом буде актуально ))))
Мені теж цікаво. Але ж всі ціни не втримаєш в голові. Хіба в такому форматі - було 800, при поверненні лишилрся 90, тобто 710 на чепуху спустила, ще таксі десь біля 100 євро вийде.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Ну, я коли в 2023 їздила в Хорватію, то записувала щоденні витрати. Тобто, дата така- то. І далі по пунктах скільки і на що витрачалось ))))). А потім підбила середньо- арифметичне ))))). Але то я :). І ми їздили в апарти без харчування, і на 3 тижні. Зараз же ж хочаб НВ брати :)
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую за пораду, може і я так спробую записувати, якщо натхнення буде.
Козачка• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
А чому саме 20 ви взяли за базу?
Ви рахувати не вмієте?
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляКозачка
Ви рахувати не вмієте?
Поясніть чому?
Люблю джаз• 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Я спрашивала о привычном способе питания автора, чтобы иметь представление, будут ли они голодные при двухразовом или нет.
Но когда автор начала нести бред, что дети ужинают водой, а потом начала переходить на личности о боках и о том, что смысл моей жизни это еда, простите, но это ни в какие ворота.
Автору свои комплексы подлечить бы для начала.
Мы не знаем про уровень питания, оплачены лежаки или нет. И много других нюансов. Молчу уже о том, что дети или автор могут элементарно приболеть и нужны будут лекарства.
57 евро в день на троих это не так уж и много. Но если поставить себе цель, ограничиться водой на ужин, то хватит и 100 евро, я автору это писала
Автор, вы морду влепили? узбагойтесь уже и попейте водички
Встидаюся запитать• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Та шикарно, але 14 днів їсти на обід піццу - таке собі, як на мене. Мої люблять і кальмарчиків, і анчоусів, і мідій. Я восьминогів люблю, особливо оті, що у вині томлені. І від аперолю не відмовлюся)
Знову ж таки, розваги на пляжі, катамарани-сапи, іграшки, аксесуари.

Тож у кожного буде свій бюджет на 2 тижні, не порівнюйте)
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Я не переходила на особисті, написала, що якщо їсти на ніч з нашим режимом, то бока вилізуть. Водою, чаєм, йогуртом я вечеряю. Діти по іншому, ви все перекрутили. Ліків беру з собою піввалізи, лежаки оплачені вже, вечері теж є в готелі.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Смотрите. Как оказалось, в семье автора дома обедают в 17.00-19.00, а вода - это просто перед сном )))). Но на отдыхе все будет чуть иначе, это понятно. Я читала в комментах, что лежаки оплачены, и сто у автора будет с собой еще и карта на всякий случай, то есть, эти 57 евро в день - это именно то, что автор закладывает в бюджет при нормальном течении обстоятельств. Мне кажется, что при таких раскладах 800 еароина 2 недели чисто на обеды (не обязательно в кафе), фрукты и воду - вполне достаточная сумма. Я в свой бюджет при схожих исходных данных закладываю значительно меньше )))). Вам кажется, что это мало. А как будет на самом деле - не знает никто до тех пор, пока автор не отдохнет. Но да, хотелось бы, чтобы мы все хотя бы в таких отдыхательных темах не переходили на личности, замечание принимаю ко вниманию, ведь меня тоже иногда несет ))))
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать

Мені з моїми ’повезло’, нічого морського не люблять, навіть рибу (((, алкоголь я не п´ю. Розваги на пляжі не такі дорогі я так думаю. І сама я не буду брати катамаран, боюсь. Діти вже не в тому віці, щоб іграшками гратися. Маски з собою веземо
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
800 на два тижні.
Тектологиня 80lv• 04 августа 2025
Ответ дляЛовлю капці
Многие при полупансионе не ходят на обед, всегда можно взять пару бутеров со шведского стола. А иногда бывают такие шведские столы, что мы так объедались, что на ужин даже шли, потому что время подошло, а не потому что проголодались. Лежаки 15 евро 2 штуки, вполне можно обойтись для троих. Алкоголь не все пьют, а на воду много денег не надо. Ещё и на экскурсию останутся деньги. Автор, как по мне, то достаточно 800 евро
Минимум надо будет на ужин купить напиток, а условная банка колы стоит 3€
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
800 на два тижні.
Так, я виправила в себе:)
Крошка Енот• 04 августа 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Запивать водой в номере
Тектологиня 80lv• 04 августа 2025
Ответ дляКрошка Енот
Запивать водой в номере
Какой треш
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Так, я виправила в себе:)
Соррі, не побачила зразу.
Встидаюся запитать• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Та мої теж дорослі. Але то лаунж купи (такий гамачок з сіткою, дуже рекомендую, до речі), то окуляри втопив, то мушлі, то браслетики на ногу, то ще шось) То маленькими дешевше виходили) І троглодити нівроку. Старший гірос затопче і ще зиркає, шо зжерти))) Біля води топчуть, що підірвані))
автор Докладальниця • 04 августа 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Навіщо таке гі-но купувати? Води недостатньо?