Докладальниця• 04 августа 2025
Чи достатньо 800 євро?
На два тижні дорослий + двоє дітей в Греції? Житло вже оплачене, напівпансіон.
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляИМХОля
не хвилюйтесь, вам вистачить грошей. Для підстраховки - майте біля себе карту з кредитним лімітом.
Буде карта на всяк випадок.
ИМХОля• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Ну если автор планирует детей кормить обедом в кафешках, а вечером покупать детям еду в отеле-то денег не хватит
а ви читали, що там півпансіон???
ИМХОля• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Буде карта на всяк випадок.
ось і все. Їди там повно на кожному кроці. Голодні не будете точно) Ще й на розваги вистачить. Гарної і безпечної вам поїздки.
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ага, ясно, Палеа-Фокея, так і думала. Кайфовий пляж для дітей, міленько довго. Завжди бриз, кайтерів багато. Бари на пляжі дорогі, от прям дорогі дуже. Ходять дядьки, пончики по 2 євро продають. Поруч є Склавенітіс, він буде найкращий за вибором. Раз на тиждень - ярмарок, там найдешевші фрукти.
Там, до речі, сильна пожежа була недавно, в бік Тімарі, погоріло сильно(
Буде нагода - поїдьте на Нісос біч, там недалеко. Дуже прикольний пляж.
Дякую, погуглю що це таке.
Люблю пиво• 04 августа 2025
Ответ дляИМХОля
а ви читали, що там півпансіон???
Дети смогут дотерпеть с завтрака до ужина? Мои не могли
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляИМХОля
Дякую.
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Печиво, фрукти на пляж, якась піца. Вони такі їдоки. Думаю, що обід на трьох в 15-20 євро нам обійдеться.
Крошка Енот• 04 августа 2025
Ответ дляПищалка
А вы читать совсем не умеете
Умею,как это отменяет электрочайник в номере и розетку?
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляКрошка Енот
Що з ним робити? Жара. А головне коли. Плануємо плавати, щось подивитися.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Думаю, мені цього би вистачило повністю на харчування, навіть без напівпансіона.
А з ним - так і поготів.
Але в усіх нас різні апетити.
А з ним - так і поготів.
Але в усіх нас різні апетити.
Люблю пиво• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Можете на обед взять несколько бутеров с сыром и фрукты с завтрака
Отчебучкина• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Що ви маєте насувазі все необхідне. Думала води взяти спайку, а що ще?
Автор, все вам хватить, не слухайти їх.
Гарного відпочинку.
Крошка Енот• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Навіть не уявляю в готелі готувати.
Купить йогурты ,сыры и колбасу,нарезать салат это готовить ?
Мы ж не знаем аппетиты семьи,едут женщины или с мужчиной
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Думаєте харчування недостатньо буде в готелі?
Автор, никто не знает как привыкла питаться ваша семья.
Моему подростку на полупансионе на 10 дней хватило 200 евро.
Но! Отдельно были оплачены экскурсии и почти на всех были обеды.
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ой, автор, дочиталась, что вы на 2 недели. Точно вам не хватит.
Вы ж не будете 2 недели сидеть в отеле. Поедете на экскурсии. Экскурсии 50-60-70 евро на человека
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляКрошка Енот
Жінка і двоє дітей.
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ответ дляОтчебучкина
Автор, все вам хватить, не слухайти їх.
Гарного відпочинку.
Не хватит автору 100%.
Чтоб хватило нужно в отеле просидеть 2 недели
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Ніяких екскурсій. Ми на море їдемо. Ми ненаситні до нього.Діти домовляються вже, що з 15 днів ми 13-14 будемо на морі, а один день вони готові кудись поїхати. Екскурсії будуть в найближчий супермаркет )))
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не хватит автору 100%.
Так і плануємо.
ИМХОля• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю пиво
ще раз. автор має напівпансіон. На обіди їй суми, яку вона планує витратити - вистачить.
Khmelnichanka• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не хватит автору 100%.
Так, може, автор не планує брати багато екскурсій. А на пару-трійку - цілком вистачить. В неі ж оплачений напівпансіон, є лежаки від готелю, тобто - основні потреби вже оплачені.
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Вы 2 недели будете сидеть в отеле в Греции? С детьми? Серьёзно?
Я рабочие дни в Киеве более интересно провожу)
ИМХОля• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Не хватит автору 100%.
вони їдуть на МОРЕ. Активно плавати. Не всім потрібні екскурсії з дітьми в спеку.
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Так, серйозно. Що може бути прекрасніше моря, лише тепле море. Що дітям ще потрібно - море, морозиво, все.
Люблю пиво• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Мы за Вас рады. Но и мои дети ненавидят экскурсии. Разве что, аквапарк. Но в жару они туда не пойдут
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ответ дляИМХОля
Дети за 2 недели сидения в отеле с ума сойдут от скуки... ну то такое...
ИМХОля• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
ну і?? а я інколи люблю на тиждень махнути на море саме на лінивий відпочинок. Всі ми різні.
Докладальниця
• 04 августа 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Чому на морі скучати? Вони мріють про нього.
Грамотний хвіст• 04 августа 2025
Ответ дляЛюблю пиво
Хм, а когда ваши дети ходят в аквапарк? В октябре?)
Мальовнича даль• 04 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви не знаєте, що таке коктейль? Така суміш алкоголю та інших наповнювачів. Наприклад, мохіто, пінаколада)
Фрукти дорожчі, ніж в нас, але ще залежить, де купуватимете.
Ми були в континентальній Греції, біля супермаркетів великих. На островах все ще дорожче, а в гостро-туристичних локаціях взагалі *2
Цього року Греція вельми дорога. Дорожче Хорватії 100%
Якщо порівнювати з Хорватію, то я витратила 500 євро за 6 днів за 4 людини. Готувала сама. Це на продукти, фрукти, пару раз кафе.
Пишу і сама не розумію, куди блін я їх витратила