Мастер Пис• 12 августа в 09:23
Вартість відпочинку за кордоном?
Привіт всім порадницям!) ніколи не були за кордоном, хто бував скажіть скільки потрібно плюс мінус коштів наприклад на Болгарію чи Грецію? 2 дорослих і дитина 8років
Бо в Карпатах ми цього літа відпочили 7днів за 25000 грн, це екскурсії, кафе, аквапарк, басейн, житло, всі переїзди і квитки жд
Мастер Пис
• 12 августа в 09:25
Ответ дляЛеннон_Жив!
То ви норм відпочили. Доволі бюджетно для Карпат
Ми були на Закарпатті, знімали квартиру з кухнею, сніданок обід вдома, ввечері кафе, були без авто, купували весь час екскурсії
МаксХмара• 12 августа в 09:26
Ответ дляМастер Пис
та щось не віриться, розпишіть скільки квартира + екскурсії
Поумничка• 12 августа в 09:26
Ответ дляМастер Пис
Ми за 5 днів на Закарпатті 40 тис витратили, 2+1. Правда на своєму авто.
Акуна_Матата• 12 августа в 09:27
Болгарія в червні (не в самий сезон) на двох (мама + донька 10 років) 35 тис грн. Бронювали в лютому. Сонячний берег.
були в червні в Хорватії, дорослий і двоє дітей (9 і 14 років), 10 ночей, жили в апартаментах, сама готувала, їхала теж своїм авто. То за все вийшло 90 тис грн. В ціні три екскурсії - Плітвіцькі озера, кораблем на два острови та підйом в парк Біоково. За житло платила 90 євро, 2 хвилини до моря
Ку ка ку ка ку• 12 августа в 09:31
Зараз в Болгарії відпочиваємо, студія+кімната= вартість приблизно 50 євро за добу. Це Сонячний берег, До моря 25хв пішки. Широкі пляжі, вода чиста. Але дуже багато палять скрізь і на пляжі в тому числі. Продукти трохи дорожче в магазинах, фрукти рази в два коштують більше. За кафе взагалі мовчу-ціни космос. Тому готуємо самі. На пляжах оренда шезлонга 5євро, зонт так само, але достатньо місця і просто самому прийти з покривалом і своїм зонтом ( більшість так і робить ) Взагалі в Болгарії перший раз, мабуть і в останній. Крім моря теплого, плюсів тут не бачу.
Але дякуємо що взагалі є можливість відпочити, бо ми з Кривого Рогу-нерви вже нікуди
Мастер Пис
• 12 августа в 09:34
Ответ дляМаксХмара
Квартира 1000грн доба, в кафе за вечерю на трьох чек 600грн, квитки на потяг купе+~500грн чоловік, все решта екскурсії і продукти
Їздили я, мама і дитина
Мастер Пис
• 12 августа в 09:34
Ответ дляАкуна_Матата
Це повністю весь відпочинок, чи тільки вартість туру?
Моя улюблена страшко• 12 августа в 09:35
На Болгарію потрібно мінімум 65т щоб на вас трьох з проїздом на тиждень .це мінімум мінімум .
Акуна_Матата• 12 августа в 09:35
Ответ дляМастер Пис
З дорогою і парою екскурсій. Від агенства.
Це так подруга їздила цього літа
Леннон_Жив!• 12 августа в 09:37
Ответ дляМастер Пис
Їздили я, мама і дитина
То ви так скромненько вечеряли... Мені треба ще алкоголь то сума набігає 😊
Большой секретик• 12 августа в 09:38
110 000 грн 2 тижні Протарас Кіпр , знімали віллу з басейном біля моря на три родини. Доволі бюджетно вийшло , просто сама дорога туди і назад обійшлось в 50 тис за трьох.
ХаДиДиШь• 12 августа в 09:39
Можете спробувати Болгарію по ранньому бронюванню. Тобто купляти в січна на червень. VK tour, Mega tour. В сезон ці готелі біля 1000 євро
Мастер Пис
• 12 августа в 09:39
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ми без алкоголю, але одного вечора брали по бокалу місцевого закарпатського вина, бокал 60грн - смачне) і вечеряли ми не в ресторанах в більше колибах, порція дерунів з грибами велика 160грн, чи тарілка з картоплею і ковбасками 200грн, тарілка борачу 130грн
Мастер Пис
• 12 августа в 09:41
Ответ дляХаДиДиШь
Дякую, розгляну
Бо хочеться вже дуже на море, але так не хочеться заморочуватись з дорогою і далеко їхати))))
Пирожкиня• 12 августа в 09:44
Ответ дляnmudryk
А в якому місті ви були?
Дівчата, чи хтось був у вересні,як там вода?
Бо в червні як для мене вода холодна. В сам раз кінець липня і серпень. Але немає відпустки в цьому році...
ХаДиДиШь• 12 августа в 09:44
І ще мені подобається Будапешт по вартості. Київ-Чоп- Будапешт десь 1500 грн в одну сторону, багато гуляти, їсти в кафешках і купальні, можна бюджетні Велі-Бей і Рудаш, якщо літом - на острів Маргіт
Пирожкиня• 12 августа в 09:45
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хорватію подивіться. Я обожнюю її.
Поумничка• 12 августа в 09:49
Ответ дляЛеннон_Жив!
В нас і без алкоголю менше 1200 чек не виходив. Хіба у Львові в Пузатій хаті
Ку ка ку ка ку• 12 августа в 09:50
Ответ дляПирожкиня
Хорватію подивіться. Я обожнюю її.
Дякую, можливо на наступний рік вже. Ми взагалі спонтанно за два тижні вирішили поїхати. Якщо чесно дуже шкода, що місцеві так неохайно ставляться до того що мають-скізь брудно.
Мастер Пис
• 12 августа в 09:56
Ответ дляПирожкиня
Хорватію подивіться. Я обожнюю її.
А в Хорватії є піщані пляжі, чи тільки каміння?
Столічна штучка• 12 августа в 09:58
Ответ дляМастер Пис
Їздили я, мама і дитина
Щось малий чек в кафе...я так не вмію. Ну як тоді вийшло 25 тис у Вас, коли проживання 7000, лиш кафе 4200, а ше екскурсії і харчування вдома. Екскурсії це в середньому 400-600 на особу, а ще аквапарк...
Виниловая пластинка• 12 августа в 09:58
100 тис на Криті коштував відпочинок в червні цього року, склад родини такий як у Вас. дорогу до Кишинева не враховувала сюди (біля 5 тис).
Мандолина Бу• 12 августа в 10:02
Ответ дляМастер Пис
Автор, вы такая странная. Кто то в президентских люксах отдыхает, кто-то с хостелах. Идите на букинг - смотрите цены на жилье. Идите на отпуск.ком - смотрите цены на туры. На гугл картах в любой стране обозначены рестораны, кафе, супермаркеты , музеи и т.д. - идите на их сайты и смотрите цены.
Проработник• 12 августа в 10:04
Ответ дляМастер Пис
Майте на увазі, що Хорватія по сервісу вдвічі дорожча за Болгарію та відсотків на 30 за Грецію. Якщо не брати Міконос, звичайно.
Мастер Пис
• 12 августа в 10:07
Ответ дляПроработник
Мабуть потрібно почати з Болгарії, по відгукам потрібно десь мінімум тисячу доларів
ОбережнаЯ• 12 августа в 10:14
Ответ дляХаДиДиШь
Це на поїзд така ціна 1500 грн ?
Дуже дешево , а як ви купили квитки ?
Летчица• 12 августа в 10:16
Мы сейчас в Греции, остров Лефкада. За 6 дней заплатили 860 евро за жилье за 2 взрослых и 2 детей. Например, завтрак обошелся в 55 евро сейчас, но это не дешево. Из того что помню по ценам: греческий салат 8 евро, мясо с картошкой и салатом около 14 евро. Зонт и 2 шезлонга 14 евро. Аренда лодки 180 евро. Вчера за обед заплатили 195 евро за 8 человек ( мы со свекрами и из друзьями)