Чупа-чупс• 04 августа в 14:46

А як вам ім´я Маркіян?

Медсестричка• 04 августа в 14:46
Да нам глубоко пофиг...
dulenok• 04 августа в 14:46
заковыристое
So_so• 04 августа в 14:47
Не моё
МинерАлочка• 04 августа в 14:48
Не нравится, язык сломаешь. Плюс не очень понимаю эту моду на украинские имена, я за интернациональные.
Дивне створіння• 04 августа в 14:49
Тошнит уже от Маркиянов
ротцвеники• 04 августа в 14:49
Удалено администрацией...
Я только за!• 04 августа в 14:50
Нравится
Elena_Kiev_Solomenskiy• 04 августа в 14:51
давайте лучше Марко
Этожзвяздаяегообожаю• 04 августа в 14:52
Подобається, але свою дитину так би не назвала, бо сполучення звуків заскладне для вимови не українцями
Вічний двигун• 04 августа в 14:53
Чула тільки про Маркіяна Лубківського та Маркіяна Войцеховського. Звучать ім´я гарно. Воно досить розповсюджене у Львові.
ЯяяКакаджамбо• 04 августа в 14:59
В мене товарищ Маркіян, ім´я гарне і людина теж, доречі він дипломат....
Электричка• 04 августа в 15:03
Лучше уже просто Марк
Кринжова баба• 04 августа в 15:03
Главное, воспитать его, чтобы пополамщиком не был, обеспечивал всем и на работу жену не гнал... А так - хоть Васисуалий...
Кринжова баба• 04 августа в 15:05
Ответ дляДивне створіння
Тошнит уже от Маркиянов
Это от вчерашнего лишнего 9 стакана.... Вас же предупреждали, но вы в ответ только икали, тараща свои обессмысленные глаза с уже полопавшимися капиллярами ..
Дивне створіння• 04 августа в 15:08
Ответ дляКринжова баба
О, что-то типа на остроумном?
Кринжова баба• 04 августа в 15:10
Ответ дляДивне створіння
О, что-то типа на остроумном?
Почему ’Типа’?
Кринжова баба• 04 августа в 15:10
...и не дышите в мою сторону, пож....
Дивне створіння• 04 августа в 15:10
Ответ дляКринжова баба
...и не дышите в мою сторону, пож....
Кикимор не понимаю.
Кринжова баба• 04 августа в 15:11
Ответ дляДивне створіння
Кикимор не понимаю.
Надо стремиться к пониманию всего и всех... Не с одним же Зелёным змеем диалоги вести, ёпт ..
Дивне створіння• 04 августа в 15:12
Ответ дляКринжова баба
А, ок.
ХуАнита• 04 августа в 15:13
У мене кум Марʼян. Я не знаю, це те саме що і Маркіян чи ні, бо Гугл пише різне, але він записаний як Марʼян. Але коли я з ним познайомилась, то він представився Марком) ну я його так і називала, а потім через декілька років в розмові його дружина сказала, що він взагалі-то Марʼян, але для мене він залишився Марком) до імені відношусь нормально, дуже милозвучне по-батькові, враховуючи що прізвище теж милозвучне і красиве, яке закінчується на - ий
Шлях до зірок• 04 августа в 15:14
Мені дуже подобається, приємне, але тут вас явно не зрозуміють, не та аудиторія, тут адепти Тімурів, Дамірів і Нікіт))
Света С Приветом• 04 августа в 15:18
Ответ дляШлях до зірок
тисну вашу руку
Анти-анонім• 04 августа в 15:20
дУРНЯ
Значит надо• 04 августа в 15:24
С простыми именами вечно путаница. А с таким вообще. Транслитеруют сто пудов Markiian
Не люблю натовп• 04 августа в 15:24
Дідуся так звали, гарне ім´я.
Я только за!• 04 августа в 15:28
Ответ дляАнти-анонім
дУРНЯ
Как вас зовут не спрашивали вроде.
Карма хамелеона• 04 августа в 15:28
Гарне їм´я
СМСница• 04 августа в 15:38
дуже гарне, але для закордону дуже важке
КохайтесьЧорнобровi• 04 августа в 16:07
Мені подобається імʼя, по роботі знайома з одним Маркіяном, дуже вихований, приємний у спілкуванні та співпраці чоловік, доволі симпатичний, тож асоціація з цим імʼям гарна.