Белая котичка• 04 августа в 18:25
Хто розбирається в подачі звітності ФОПами
Допоможіть, будь ласка.
Зараз дивлюся відеоурок як заповнювати декларацію. На відео в графі "Номер однотипного документа в періоді" зазначено три. У мене було 1 за замовчуванням.
Підкажіть, що це за цифра і яку потрібно ставити?
Декларація за півріччя, ФОП на 3 групі. Подавати буду через кабінет платника податків.
Админко• 04 августа в 18:29
Якщо ви перший раз створюєте декларацію за півріччя, то буде 1.Кожне створювання з подачею за цей самий період буде з цифрой 2,3.. і т п
Белая котичка
• 04 августа в 18:34
Ответ дляАдминко
Я в цьому році подавала декларацію за перший квартал. Це, виходить, друга декларація за рік - за півріччя.
Просто здивувалася, чому у спеціаліста на відео за замовчуванням, коли він відкрив сторінку на сайті, була цифра 3.
Админко• 04 августа в 18:37
Ответ дляБелая котичка
Так вона вже може третю робитьза цей період
Белая котичка
• 04 августа в 18:37
Ответ дляАдминко
Зрозуміла, дякую!
Тоді залишаю цифру 1.
Оченьценная• 04 августа в 18:59
Ответ дляБелая котичка
Там и должна быть единица . Потому что в периоде ’полугодие’ у вас это первый отчет . Выше вам правильно ответили .
Alexandra0311• 04 августа в 20:06
Знайдіть в ютуб Михайло Смокович, в нього багато цікавого для Вас