Надежда-8877• 04 августа в 21:01

Пастки від молі. міль

Скажіть будь ласка, чи є діиєві такі пастки, які в шафах вішають на гачках,,або такі круглі, що відкручуються? або що є, аби моль вбило, а мене ні. Бо начебто за виглядом харчова, а літає по кімнатах.
Белая кошка• 04 августа в 22:22
Якщо у Вас є можливість купити в Німеччині, можу рекомендувати наклейки. Додала фото ’в роботі’
Bioni• 05 августа в 00:11
Ловушки ловят только самцов платяной моли, вывести моль таким способом не удалось. Существует спрей, который убивает моль, но воняет сам.
автор Надежда-8877 • 05 августа в 21:03
Я маю на увазі такі штукчкі з гачком, які вішаються у шафу або такі круглі, які поступово відкручуються.
Те що вішається, начебто був Рейд в минулому році.Ясама чуть не померла від воні.
Але як воні працюють? моль чує запах і помирає одразу чи починає думати, що тут ьсмердить та треба літіти подалі?