Червона калина• Изменено 04 августа в 23:10
Керівник верещить
Ваш керівник дозволяє собі з підлеглими говорити на підвищених тонах?
Результат:
вже голосів:
34 (43.04%)
Ні
26 (32.91%)
Кричить епізодично
11 (13.92%)
Верещить, як різаний
4 (5.06%)
Свій варіант
4 (5.06%)
Тиц
Глубоководная селедка• 04 августа в 23:12
Слава Богу в мене адекватний начальник.
Звичайно конфлікти були але ми всі люди дорослі тому вміємо спілкуватися без підвищення голосу і без матів.
Сумчатая кошка• 04 августа в 23:14
У нашої як тумблер западає - ховайся. А так нормальна приємна людина
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:15
Навіть уявити собі такого не можу. На наступний день він би вже тут не працював.
Червона калина
• 04 августа в 23:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Ситуація він керівник, а ви підлегла.
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:16
Ответ дляЧервона калина
Ситуація він керівник, а ви підлегла.
Ситуація: він би завтра тут не працював
неДоЖиру• 04 августа в 23:16
На попередній роботі постійно орала як кретинка остання. На цій культура така, що керівник не підвищує голос.
Червона калина
• 04 августа в 23:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Ситуація: він би завтра тут не працював
Яким чином?
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:17
Ответ дляЧервона калина
Яким чином?
В якому сенсі- яким, його б звільнили
неДоЖиру• 04 августа в 23:18
Ответ дляЧервона калина
Яким чином?
Ну в норм компаніях, за таке на вихід. В тій, що я зараз працюю, так на вихід директора попросили.
Червона калина
• 04 августа в 23:24
Ответ длянеДоЖиру
Гарна компанія у вас так і має бути. В мене державна, ще й дружина, цього крикуна, з нами працює і автоматом її косяки то когось іншого але не її
графиняВишенка• 04 августа в 23:25
Как-то был на работе такой. Не только орал, а еще и позволял себе матом крыть сотрудников. Я была студенткой и устроилась на подработку туда. Но терпеть такое не стала - уволилась сразу же. А другие терпели. Ну в основном у кого возраст уже был за 40 и страх работу потерять
Зайканалужайке• 04 августа в 23:29
А смисл йому кричати ? Як йому щось не подобається то звільнить. У нього вплив і без орів є .
Тепличная• 04 августа в 23:33
Ответ дляLove_Love_Love_
В якому сенсі- яким, його б звільнили
хто?
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:33
Ответ дляЗайканалужайке
В мене не може звільнити бо йому так хочеться
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:34
Ответ дляТепличная
хто?
HR відділ, той хто і найняв. Ви такі дивні питання задаєте.
Червона калина
• 04 августа в 23:35
Ответ дляLove_Love_Love_
НR відділ приймає рішення про звільнення?
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:35
Ответ дляЧервона калина
Звісно, а хто має приймати?
Тепличная• 04 августа в 23:35
Ответ дляLove_Love_Love_
буває так що керівник і є власником, не всі працюють в корпораціях.
Червона калина
• 04 августа в 23:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно, а хто має приймати?
HR повідомляє рішення генерального директора
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:36
Ответ дляТепличная
Тут де я працюю це не має значення, для таких справ є юніон і суд
Тепличная• 04 августа в 23:37
Ответ дляLove_Love_Love_
Звісно, а хто має приймати?
може у вас в Америках це й можливо (але щось не дуже віриться), а в українських реаліях це щось з області фантастики
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:38
Ответ дляЧервона калина
Немає ніякого рішення керівника. Є протокол, є порушення за які звільняється і все
Червона калина
• 04 августа в 23:38
Ответ дляПоследний вагон
Материт, орёт , унижает
Мобінг — це систематичне психологічне насильство на робочому місці
Червона калина
• 04 августа в 23:38
Ответ дляLove_Love_Love_
Круто. Це США?
Колупалочка• 04 августа в 23:40
У мене чоловічій колектив. Начальник не кричить, але може сказати матом, коли з першого разу не чують. Але так звертається тільки до чоловіків, до нас 2х жінок через гумор може натякнути, що трохи закіпає)
Тепличная• 04 августа в 23:41
Ответ дляLove_Love_Love_
і що той суд зробить? в кращому випадку зобов´яже виплатити якесь відшкодування.
працювала моя подруга в Тесла 3 роки, ні одного керівника крикуна не звільнили, а лінійних робітників звільняли пачками. Правда виплати там при звільненні нормальні
Love_Love_Love_• 04 августа в 23:57
Ответ дляТепличная
Ви коли пишете оце знецінююче « в АмерикаХ» вам легше стає чи для чого ви це робите?