Мстящий за Зайца• 04 августа в 23:19
Які люди жадібні!
Володіє під млн $, нерухомість, бізнес, авто, а каже що мало грошей...
У вас би повернувся язик жалітися в даній ситуації?Чому таким безсовісним людям доля дає багатство?!🤔
Винник• 04 августа в 23:30
Ответ дляМстящий за Зайца
Я вдячна за все, що маю, бо інші не мають і половини з того, але нажаль, не всі як я.
Може ваші співбесідники вважають, що ви хочете в них просити гроші (може в них стереотип, що всі в них щось просять), тому вони наперед створюють картинку, що грошей немає. А в який момент вони кажуть, що немає грошей?
І ще такий варіант, що грошей немає на щось не заплановане
Коханозадовільна• 04 августа в 23:30
Може і мало
- бо яхти і літака ще немає і не вистачає - потреби інші ніж у вас і на них не вистачає
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:32
Ответ дляВинник
Це просто верх цинізму і тупості, говорити, що грошей мало при людях, які заробляють 500-1000$, і дивляться на нього як на .....
Коханозадовільна• 04 августа в 23:34
Ответ дляМстящий за Зайца
Бо мало на щось , про що ви навіть і не знаєте і не мрієте - а ваша тонка душевна організація - ваша справа - вам як сьогодні вечерялося ?? В Африці діти помирають з голоду - вам не соромно ?
Ответ дляМстящий за Зайца
Зробіть дистанцію більшою між вами і ним, надалі.
У вас немає спільних інтересів з такими людьми. Не дратуйте себе. Інших людей ніхто ще не зміг переробити:(
Коханозадовільна• 04 августа в 23:37
Ответ дляLonda___
Їх переробляти ?
Може автору змінити підходити до життя
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:38
Ответ дляLonda___
Та я розумію, але суть, скільки б людині не дай грошей, буде мало, буде незадоволена, роздратована.
Вірно кажуть, щасливий не той, в кого багато, а той, кому вистачає.
Коханозадовільна• 04 августа в 23:38
Ответ дляМстящий за Зайца
З вас щастя так і пре
Винник• 04 августа в 23:39
Ответ дляМстящий за Зайца
Просто ви різні, у ніх інші орієнтири, інші можливості. Не бачать спільного. Просто прийміть це, позитиву від такого спілкування не буде.
Це як тут теми були, що на подарунок дитині бідної подруги дарують менше в рази, ніж на подарунок більш багатої. Є коло знайомих, з якими відчувається нещирість, то я їх хочу бачити дуже рідко.
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:40
Ответ дляКоханозадовільна
З вас щастя так і пре
Я не можу бути зараз щаслива, в цих умовах в яких ми живемо, і в оточенні таких неприємних людей.
Коханозадовільна• 04 августа в 23:42
Ответ дляМстящий за Зайца
Біле пальто не тисне ?
Он діти голодні в Африці - ви поділилися з ними , щоб бути приємною не те що ті жахливі багаті
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:43
Ответ дляLonda___
Автор якраз і може змінити підхід - обмежити спілкування з такими.
Та діло ж не в спілкуванні, а в тому, що ми живемо і пізнаємо людей навколо, які ми все ж таки різні.
Ответ дляМстящий за Зайца
Просто ви думали що він адекватний. А він - ні. Ваші сподівання не виправдались - людина жадібна до грошей. Таке буває.
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:44
Ответ дляКоханозадовільна
Біле пальто не тисне ?
Я годую свою бабусю пенсіонерку, як би кожен з нас так робив, ніде б голоду небуло.
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:46
Ответ дляLonda___
Я розумію бути жадібною від нестачі, такі знайомі теж є, але я їх не засуджую, в них важке життя, але тут, логіка мене покинула.
Ответ дляМстящий за Зайца
Все вірно. Ми всі різні. Обирайте у своє близьке оточення тих хто подібний до вас. Тоді тригерів не буде таких.
Чи це хтось дуже близький і важливий для вас?
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:47
Ответ дляLonda___
По роботі доводиться контактувати.
Пишу з калідору• 04 августа в 23:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Доля багатсво не дає, багатство це результат праці і взятої на себе відповідальності
Сестра чоловіка суддя, одне діло виграла, в результаті отримала 4 квартири і офіс, це праця? Роботу зробила помічниця
Ответ дляМстящий за Зайца
Ті ж політикі наші та інші, наближені до влади - жадібні до грошей точно не від нестачі..
Ви ж не перший рік на землі живете… подивіться навкруги.. такі завжди були і завжди будуть.
Мстящий за Зайца
• 04 августа в 23:52
Ответ дляLonda___
Скільки того життя, з собою не забереш, але проживеш і помреш з репутацією, нецензурно не буду висловлюватися.
Коханозадовільна• 05 августа в 00:01
Ответ дляМстящий за Зайца
Ого , досягнення - свою годувати - прямо меценатство
Мстящий за Зайца
• 05 августа в 00:04
Ответ дляКоханозадовільна
Погана спроба обезцінити👎
Зайканалужайке• 05 августа в 00:05
Ответ дляМстящий за Зайца
мда
Бабка-ежика• 05 августа в 00:06
У меня нет миллиона $ в наличке, но есть в активах, есть бизнес, недвижимость в двух странах, несколько авто и мне не хватает денег. Да, для меня нормально признать, что мне нужно больше. Почему я в Вашем понимании жадная, мне не понять. И почему у меня нет совести, тоже не понять.
Видно мы очень разные)
Мстящий за Зайца
• 05 августа в 00:08
Ответ дляБабка-ежика
Видно мы очень разные)
No comments
Бабка-ежика• 05 августа в 00:10
Ответ дляМстящий за Зайца
No comments
Вот именно)
Комментариев у Вас и не может быть, потому что Вы не знаете ничего о моей жизни и о том, зачем мне нужно больше денег.
Мстящий за Зайца
• 05 августа в 00:10
Ответ дляБабка-ежика
Вот именно)
Думаю, нам ніколи не буде вистачати, така людина, бездонна.
Коханозадовільна• 05 августа в 00:11
Ответ дляМстящий за Зайца
Погана спроба обезцінити👎
Вам ідеальній не здається що взагалі згадування про свою бабусю яку годуєте так собі