Бавовнятко• 05 августа в 07:25
Ви можете нормально вимитися в душі?
Я ні, якщо декілька днів тільки душ (з милом), потім починають аж хлоп´я злізати при митті. Але є момент, це відбувається якщо хоча б 10 хвилин побути у гарячій воді. В мене бойлер 50 л, тобто повну ванну я не можу набрати, але окунутися хоча б необхідно. Тому я не розумію як люди залишають тільки душ або ванну вважають тільки для релаксу
Результат:
вже голосів:
370 (82.41%)
Вимиваюся в душі
60 (13.36%)
Тільки в ванні гарно
19 (4.23%)
Результат
Бавовнятко
• 05 августа в 07:45
Ответ дляБесбардак
Є чудові мочалки, які легко відмивають леп) я на тему брала, риб´яча луска там називається
Я думаю що мочалки роблять мікротравми, особливо якщо одразу терти, а не після розпарення. Ти більше пластик
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 07:46
Ответ дляДівчина Бобула
Я вообще видела ролики с женщиной, она утверждает что не моется мылом. Тол ко водой и чистая. Иногда солевой скраб.
Представляю слой бруду і жиру.
Пишу вірші, дорого• 05 августа в 07:47
Ответ дляАнонім Перший
Я душ не люблю. Я в ньому мерзну. Ще й бісить, коли вода на голову ллється зверху. А от у ванній з піною під фільм спокійно годину лежу релаксую.
Я теж. Але теж бойлер маю..
фрау Гітта• 05 августа в 07:53
Ответ дляБавовнятко
Землю як раз легко відмити, а ось природні виділення шкіри і верхній ороговілий шар ні
Для цього існує мочалка
неДоПриличий• 05 августа в 07:53
У меня ванна только как резервуар, чтобы водой запастись на время отключения) Если бы не это, давно поставила бы душевую кабинку. Не люблю киснуть в горячей воде, лежать в испарениях, мне просто плохо. Да и неудобно в ванне мыть ни голову, ни тело. Лежишь в своей же грязной воде и ею моешься. Пользуюсь жесткими мочалками, все ок.
неДодекаэдр• 05 августа в 08:00
Миюся в тазіку, все норм.
Не переймайтеся чистотою незнайомих людей, щоб аж теми створювати, всі ми різні, і можливості та потреби теж різні, у когось нема ні душа, ні ванни, але люди все одно миються.
Бавовнятко
• 05 августа в 08:07
Ответ длянеДодекаэдр
Миюся в тазіку, все норм.
У мене деякий час не було бойлеру після того як виикнули гарячу воду у місті. Все одно гріла воду каструлями хоча б раз на 3-4 дні щоб наповнити ванну частково і окунутися. Не потрібно мені вказувати, про що писати. Якщо у людини є.моживість помитися лише в тазику я їй дуже співчуваю, насправді раніше для таких втпадків існували бані. а тема про те що люди добровільно прибирвють ванну.
СМСница• 05 августа в 08:08
Авторе, то може від мила такі хлоп´я? Не уявляю якщо чесно.
Спробуйте поміняти засіб, мочалку
Все буде Україна• 05 августа в 08:09
Может у вас заболевание кожи какое-то? Какие хлопья могут быть в душе? А в ванной не плавают эти хлопья, когда откисаете?
НеКонец-Света• 05 августа в 08:10
Ответ дляПишу вірші, дорого
То треба щітку з ручкою. Щоб ще спину відмити.
Ага або довгу мочалку
Бавовнятко
• 05 августа в 08:10
Ответ дляВсе буде Україна
Ви знайомі з поняттям скраб і для чого він?
Все буде Україна• 05 августа в 08:11
Ответ дляБавовнятко
Так вы написали, что не используете его. А вы с мочалкой знакомы? Судя по всему, вы и с мылом весьма условно знакомы
Бавовнятко
• 05 августа в 08:12
Ответ дляСМСница
Спробуйте поміняти засіб, мочалку
Мене влаштовує мило і якість шкіри з моїми звичками.
Бавовнятко
• 05 августа в 08:13
Ответ дляВсе буде Україна
Так тому і не використовую що такого миття достатньо. Скраб явно більш агресивний
Калинові вуста• 05 августа в 08:15
А, ну тогда понятно про хлопья) пооткисать
в ванне и помылится мылом и автор думает - самая чистая
СМСница• 05 августа в 08:16
Ответ дляБавовнятко
Ммм, тоді що від порадниць треба?
Чи вам достатньо теми для самоствердження, що на інших нападаєте у відповідях
Бавовнятко
• 05 августа в 08:19
Ответ дляСМСница
Ммм, тоді що від порадниць треба?
А ви говорите тільки коли вам щось треба? Помітно
Області пітьми• 05 августа в 08:21
А уже и мочалка вредна?😅 микроволновка, моющие средства и воздух🙂↕️. Куриное мясо, что там еще я забыла
СМСница• 05 августа в 08:21
Ответ дляБавовнятко
Це з вас бруд хамством вилазить
ЕлькиПальки• 05 августа в 08:26
Автор, а вам не противно лежать в воде с этими вашими откисающими хлопьями?
У меня раньше была ванна. Я принимала её только вымывшись в душе. Для релакса, с солью или ещё чем-то таким. Никаких хлопьев с меня не откисало.
Язвочка• 05 августа в 08:29
Ответ дляСнегурочко
Продать можно.
Мне вообще трудно представить кому может хватить 50л. Такие обычно на кухню ставят или умывальники. А вы еще и заявляет что без ванны вам жизнь не мила))
На кухню обычно 30 л устанавливают, а то и 10-15 ,что бы влез.
50 л обычный бойлер для ванной. Не для большой семьи , но на полноценный душ , с мытьем головы хватит с головой. Или не получасовой , на 2 человека .
Бавовнятко
• 05 августа в 08:30
Ответ дляЕлькиПальки
А носить их на себе не противно? Если они уже начинабт слезать , то они сразу смываются и сполоскавиваешься тем же душем. Просто , чтоб они начали слезать нужно какое-то время провести под воздействием воды или пара.
Бавовнятко
• 05 августа в 08:32
Ответ дляОбласті пітьми
А в мыле сульфаты ааааа
У меня без сульфатов
Бавовнятко
• 05 августа в 08:33
Ответ дляСМСница
Це з вас бруд хамством вилазить
Ну судіть по собі
СМСница• 05 августа в 08:38
Ответ дляБавовнятко
Ну судіть по собі
Заспокійтеся, прийміть ванну
Бавовнятко
• 05 августа в 08:46
Ответ дляОбласті пітьми
Покажите)
Green pharmacy твердое и marigold сингапур
Снегурочко• 05 августа в 08:47
Ответ дляЯзвочка
Тут люди пишут что без ванны отмыться не могут,а вы говорите чтт 50л на двоих))