БолеИменее• 05 августа в 12:26

Чи є щось погане у словах "протестуємо"?

Ми ніяк не можемо знайти до нас на фірму ще одного менеджера. Я працюю старшим менеджером, і прийшла на стажування дівчина. День походила, щось повчила. Ми зі свого боку їй сказали, що потрібно, щоб вона ще походила, помічала товар, ми її протестували і тоді візьмемо на роботу. Вона відмовилась та більше не прийшла. Але це ж нормально подивитись, наскільки людина готова працювати. Тут щось є погане?
Эт вернячОк• 05 августа в 12:28
Не хочет, имеет право. У Вас там, по ходу, очереди из желающих не наблюдается.
автор БолеИменее • 05 августа в 12:29
Ответ дляЭт вернячОк
У нас складний товар доволі, не кожен погодиться
Завжди недо...• 05 августа в 12:29
Що означає помічати товар
І ми їх протестуємо?
Невгамовна шахиня• 05 августа в 12:30
Ответ дляБолеИменее
Який товар і яка зарплата? З цього починати треба.
автор БолеИменее • 05 августа в 12:30
Ответ дляЗавжди недо...
Що означає помічати товар
І ми їх протестуємо?
Повчити товар
Завжди недо...• 05 августа в 12:31
Ответ дляБолеИменее
Повчити товар
На співбесіді ви обговорювали термін стажування?
Эт вернячОк• 05 августа в 12:31
Ответ дляБолеИменее
Вот и не подходит. Ходить за бесплатно, что-то помечать, делать работу без оплаты, так себе затея.
автор БолеИменее • 05 августа в 12:31
Ответ дляНевгамовна шахиня
Смартфони, перший місяць 20000, а потім залежить від продаж
Пекельнi Борошна• 05 августа в 12:31
Ответ дляБолеИменее
Повчити товар
Ну якщо його 3 місяці потрібно вчити то простіш іншу роботи знайти
Завжди недо...• 05 августа в 12:32
Ответ дляБолеИменее
До оподаткування чи після?
Эт вернячОк• 05 августа в 12:32
Ответ дляБолеИменее
Повчити товар
В процессе работы. Оплачиваемой. Нет? Тогда ищите человека с опытом с аналогичным товаром.
Невгамовна шахиня• 05 августа в 12:32
Ответ дляБолеИменее
Пригадую я таку тему тут уже)
автор БолеИменее • 05 августа в 12:32
Ответ дляПекельнi Борошна
Вчити дійсно треба десь 3 місяці, але стажування кілька тижнів, воно з 4 дня оплачується 500 гривень в день
автор БолеИменее • 05 августа в 12:33
Ответ дляЭт вернячОк
Вчити кілька тижнів, платимо 500 гривень на день, стажування по 8-10 годин
автор БолеИменее • 05 августа в 12:33
Ответ дляЗавжди недо...
До оподаткування чи після?
Після
Завжди недо...• 05 августа в 12:33
Ответ дляБолеИменее
Всі ці 8-10 годин людина працює чи її вчать?
Завжди недо...• 05 августа в 12:34
Ответ дляБолеИменее
Після
А скільки робочих днів на місяць?
автор БолеИменее • 05 августа в 12:34
Ответ дляЗавжди недо...
Вчиться працювати, можна так сказати. Пробує підходити до клієнтів та продавати товар
автор БолеИменее • 05 августа в 12:35
Ответ дляЗавжди недо...
А скільки робочих днів на місяць?
5 на тиждень по 10 годин
Marmu• 05 августа в 12:36
А чого ви думаєте, що справа у слові? Може, ви її дістали там. Я якось ходила у круту дуже рекламну компанію 2 дні, потім вони мене дістали вкрай, ідіоти самовпевнені
Завжди недо...• 05 августа в 12:36
Ответ дляБолеИменее
5 на тиждень по 10 годин
Зрозуміло. У вас умови і зарплата не фонтан.
От дівчина і пішла
автор БолеИменее • 05 августа в 12:38
Ответ дляЗавжди недо...
От дівчина і пішла
Після стажування в нас зп на хорошому рівні
Prervana• 05 августа в 12:38
Лет 19 девочке? Они сейчас инстой и тиктоком прокачанные, Великие Цабе, за ними работодатели должны сами бегать. А вы тестировать работницу удумали. Вы шо.
автор БолеИменее • 05 августа в 12:40
Ответ дляPrervana
Та ні, 28. І вже працює в схожій сфері
Prervana• 05 августа в 12:43
Ответ дляБолеИменее
Та ні, 28. І вже працює в схожій сфері
Тогда или куку, хорошо что отпала, или что-то другое является поводом. Может был еще какой-то вариант с более быстрым трудоустройством и она его выбрала
автор БолеИменее • 05 августа в 12:45
Ответ дляPrervana
Вона зараз ще працює, але на іншому кінці міста, тому шукає варіанти ближче до дому
Пригаю-цибаю• 05 августа в 12:45
Теж мені, загадка. Безкоштовне ’тестування’ їй не сподобалось.
автор БолеИменее • 05 августа в 12:45
Ответ дляПригаю-цибаю
Безкоштовно лише кілька днів, потім 500 гр в день на період навчання
Фіфачка• 05 августа в 12:47
При розмовах між собою (не з новими співробітниками) є грубість, мати, зверхнє чи принизливе ставлення до людей яких немає при розмові? Якийсь клієнт виносив мізки при новому співробітнику?
Люди все це чують і роблять висновки
автор БолеИменее • 05 августа в 12:50
Ответ дляФіфачка
Люди все це чують і роблять висновки
Ні. Її могло злякати, що треба бути і продавцем і проводити розрахунки. Ще товар у нас без штрихкодів, і його треба вручну вибивати (всякі дроти, перехідники до тв)