Khmelnichanka• 05 августа в 14:27

Канарські острови в листопаді - хто був?

Дівчата, ви все знаєте :)
Прошу поради.
Якщо хтось бував в листопаді - грудні на Канарських островах, то що там з погодою та температурою води?
На сайтах дивлюся, та цікавить особистий досвід.
Якщо ми любимо освіжаючу, але не холодну воду (в межах +22-24,), то чи є шанс купатись і насолоджуватись океаном?
Чи все ж налаштовуватись більше лише на прогулянки вздовж берега?
Ну, і якщо хтось порекомендує конкретний острів- курорт - готель на 1 лінії, то буду вельми вдячна.
Шукаю варіанти з піщаним довгим пляжем ( а не маленькі бухточки), , з комфортним заходом у воду (не камені).
Ну, і в ідеалі - бюджетний ( бо нас 3-є дорослих, і відпочинок плануємо на 14-20 ночей).

Дякую!

І ще одне специфічне питання.

Це вже більше до турагентів (бо сподіваюсь, що особистого досвіду в порадниць нема).

Наскільки доступна і розвинена там медицина?

Є велика вірогідність виклику швидкої та госпіталізації в стаціонар.
Чи немає з цим проблем на Канарах, і чи нададуть медичну допомогу в разі потреби?
І, може, хтось зможе зорієнтувати у вартості?
(Медична страховка в нас буде: наша основна німецька та додаткова туристична), та я маю сумніви, що вона покриє витрати.
Хочеться розуміти, скільки приблизно коштує той же виклик швидкої, чи доба перебування в лікарн (без дорогого лікування), якщо доведеться платити власним коштом.

Навряд чи хтось це знає, але раптом )))))

Ну, і якщо хтось порадить альтернативу Канарським островам, але в межах ЄС і Шенгену, то теж з радістю послухаю.

Дякую, і зичу всім гарних відпусток, чудового відпочинку, спокою і миру.
БлинчикБезСметанки• 05 августа в 14:33
Крапельниця з глюкозою 800€)
Потринділиця• 05 августа в 14:35
Океан прохолодний
Мені некомфортно
Найтепліший острів гран-канарія
Який бюджет?
автор Khmelnichanka • 05 августа в 14:38
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Крапельниця з глюкозою 800€)
Дякую дуже! Приблизно буду орієнтуватись.
автор Khmelnichanka • 05 августа в 14:40
Ответ дляПотринділиця
Океан прохолодний
Мені некомфортно
Найтепліший острів гран-канарія
Який бюджет?
Дякую! Значить, акцент буде все ж на прогулянках. Трохи шкода....
Бюджет - гнучкий, якщо сподобається готель поза бюджетом, то зменшу кількість днів до 10-ти.
Спасибі!
Кумася• 05 августа в 14:42
У меня был экстренный визит к педиатру, взяли как с частника 140€, сказали нем страховка не подходит и нужно в Германии в своей страховой просить возмещение.
Попросила по приезду, возместили 20€.
Это 2021 год.
Кумася• 05 августа в 14:43
Ответ дляKhmelnichanka
Спасибі!
Смотрите отель с бассейном, там круглый год можно купаться )
Потринділиця• 05 августа в 14:44
Ответ дляKhmelnichanka
Спасибі!
Не розумію і вашому це бюджеті чи ні
автор Khmelnichanka • 05 августа в 14:46
Ответ дляКумася
Попросила по приезду, возместили 20€.
Это 2021 год.
Ооо! Дуже дякую!
Ответ дляКумася
Басейн не цікавить, тоді краще гулятимемо берегом :). Дякую!
автор Khmelnichanka • 05 августа в 14:48
Ответ дляПотринділиця
Не розумію і вашому це бюджеті чи ні
Це вище мого бюджету трохи, та можу коригувати тривалість відпочинку. Піду читати відгуки :). Подяка!
автор Khmelnichanka • 05 августа в 14:59
ООО, я а дивувалась, що ще немає синіх морд )))).
Є, рідненькі, куди ж без них.
Шкода, що в деяких порадниць хронічний головний біль навіть на нейтральні теми....
АфродитаПетровна• 05 августа в 15:13
Якщо оберете південну частину островів, то купатися можна. На Тенерифе в район Пуерто-де-ла-Крус вода зазвичай прохолодна. Або Гран Канарію, там тепліше.
автор Khmelnichanka • 05 августа в 15:15
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую Вам!
Злюсь до кипіння• 05 августа в 15:28
Це Іспанія, і медицина там не гірше материкової. Атлантичний океан в принципі там холодний и +24 градуси то вважайте максимальна температура. Перевага бухточок - там менше вітра і хвиль. Великі пляжі можуть бути дуже вітряними.
автор Khmelnichanka • 05 августа в 15:31
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ми якраз любимо хвилі і відчуття живого шумного моря (на океані ще не були). Бо тихі бухти нагадують мені озеро )))). Дякую дуже!
Домовенок Кузя• 05 августа в 16:35
Мені комфортно. Вода й повітря були однакові - 21 градус. Виходиш із води і взагалі не тремтиш ) Були на Гран-Канарії. Подивіться пляжі Амадорес, Анфі дель Мар. Тут затишно, але поруч і з бурхливими хвилями вдосталь )
автор Khmelnichanka • 05 августа в 16:41
Ответ дляДомовенок Кузя
Краса! Дякуююю! ))))
Фісташкова кава• 05 августа в 16:55
Ответ дляKhmelnichanka
Є, рідненькі, куди ж без них.
А ви дійсно вважаєте тему тут про три тижні на Канарах - нейтральною?
Ви все ніяк не можете повірити своєму щастю, що нарешті, за всі страдждання та важкі часи вас соціальний ліфт біженства привіз в точку, де вам нічого не потрібно робити, окрім отримання чеків від Німеччини?
Дивно думати, що після всіх ваших автобіографій, тут хтось при здоровому глузді буде вам заздрити.
Але чому просто не знайти в мережі українського агента, який працює з німецькими туроператорами, і БЕЗ АНОНСУ НА ПОРАДНИЦІ не забронювати собі тур?
kharkovchanka• 05 августа в 17:10
была в конце октября на Гран-Канарии - купались, было ок. в конце ноября на Тенерифе, тоже купались, но была прохладнее вода, в средине декабря на Фуэртевентуре - мы не купались, сильные ветра там, загорали на пляже и то было прохладно от ветра. но люди купались некоторые.
везде прекрасно провели время.
автор Khmelnichanka • 05 августа в 17:18
Ответ дляФісташкова кава
Я Вас чекала.
Відповім майже по пунктах.
Так, я дійсно вважаю тему нейтральною.
Вона написана в профільному розділі, з дотриманням правил, і уявляєте - допоки на Порадниці існують розділи про туризм, то всі бажаючі мають повне моральне право там писати.
Я не пощу щасливих світлин з відпочинку в дні загальнодержавного трауру, я не підписую свої світлини фразами «Це найщасливіший день мого життя», я не танцюю на кістках не іду по трупа, і в мене якраз все ок з емпатією.
Я живу життя як можу в даних умовах, систематично посильно доначу на ЗСУ, ні в кого нічого не краду і не зобов»язана Вам звітувати :)
А щоло соціального ліфту…
Знаєте, я не мріяла опинитись в Німеччині, і до повномасштабного вторгнення я цілком щасливо відпочивала на укравнським морях.
І дасть Бог, буду відпочивати і в майбутньому.
Щодо заздрощів.
Навіщо мені заздрити?
Навпаки - не треба, бо нема чому.
І я би теж не заздрила людині, яка весь минулий рік буквально «жила в лікарнях», і дитину якої госпіталізували по швидкій в безсвідомому стані більше 20 разів.
Це я все пишу не для того, щоб мене пожали (ні))), і не для того, щоб позаздрили ( тим більше - ні), тема створена суто з тією метою, яка вказана в темі допису.
І я щиро вдячна адекватним порадницям :)
В якщо Вам так вже муляють мої халявні гроші, то я можу підказати, як можна легко і безпроблемно їх отримати: оформити догляд за двома дітьми з інвалідністю (один з яких - фактично не дієздатний, а інший - з туманними перспективами на подальше життя) - і ні в чому собі не відмовляти.
Тільки щось мені не хочеться радити явам цього, чесно…
Не гнівіть Бога, бо він може почути Вас…
І наостанок.
Що не так з моєю автобіографією?
Може, я чогось не знаю про себе?
То просветіть мене і інших.
І заодно й про себе розкажіть.
Бо я, на відміну від Вас, пишу під своїм іменем, а не тявкаю анонімно зз-за кутка.
Всього Вам доброго! :)
автор Khmelnichanka • 05 августа в 17:24
Ответ дляkharkovchanka
везде прекрасно провели время.
Дуже дякую за відгук!
Метелики на душі• 05 августа в 18:45
Ответ дляKhmelnichanka
Є, рідненькі, куди ж без них.
Я підозрюю що це через те,що ви з пособій їдете на море.
автор Khmelnichanka • 05 августа в 19:03
Ответ дляМетелики на душі
Так, це саме через те.
Та справа в тому, що я і в Україні їздила на моря « з пособій», бо останні 10 років не працювала, а була оформлена « по догляду».
І працювати в майбутньому я навряд чи буду з об»єктивних причин.
Та і в в Украіні і в Німеччині я не вважалась «тунеядкою»,і зараз в Німеччині я офіційно рахуюсь як особа «недоступнна до ринку праці».
І саме через те за мене навіть внески в ПФ сплачуються.
І саме через те отримую додаткову досить вагому соцдопомогу з догляду, і саме з цієі допомоги (не біженскої, а саме Pflege ) ми плануємо відпочинок).
З повного одобрення страховоі компанїі, Соціаламту і Джобцентру.
І за рекомендацією лікарів.
Але ж людям аби поговорити ((((
Lizavel• 05 августа в 19:19
Ответ дляKhmelnichanka
Так, це саме через те.
І за рекомендацією лікарів.
Але ж людям аби поговорити ((((
Не випрадовуйтесь, Ви даєте завжди гарні поради. Здоров´я дітям і вас гарного всім відпочинку!
автор Khmelnichanka • 05 августа в 19:20
Ответ дляLizavel
Дякую Вам дуже! Навзаєм!
Злюсь до кипіння• 05 августа в 21:41
Ответ дляKhmelnichanka
Океан то і близько не море, в хвилі в океані купатися небезпечно, сильна течія
автор Khmelnichanka • 05 августа в 21:45
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Дякую! Так, можливо я недооцінюю масштаби. Тоді будемо близько берега :)