Кіна не буде• 06 августа 2025
Не можу замовити Pull and bear
Не можу оформити замовлення на сайті Pull a bear. Якщо в корзині один товар, все ок- дає замовити. Якщо кидаю в корзину декілька одиниць- одразу видає що товару немає в наявності. Підкажіть будь ласка, є якісь тонкощі при замовленні?
Повелитель бітка• 06 августа 2025
Всюди буває. Щоб не перекупляли, як квитки.
Є певні обмеження - напевно, прописано...
Секс-Бомба• 08 августа 2025
В мене так було із Бершкою, через декілька годин все вийшло, думала якісь глюки сайту
Кіна не буде
• 08 августа 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Дякую
західний_діалект• 22 августа 2025
Я так розумію, вони відправляють те, що є в одному магазині. А якщо другої позиції в тому ж нема, то не пропускає.