Країна мрій• 06 августа 2025

Геи в Азербайджане.

Как думаете, в Азербайджане, именно в Баку
Безопасно быть геем?
Знакомится с парнями и ходить на свидания? ( просто встречи) или опасно?
Наизнанку• 06 августа 2025
Что-то новенькое )
А Я Самая Самая• 06 августа 2025
Юра, ты??
Чорт і Шо• 06 августа 2025
Тут не гейфорум и не Азербайджан, откуда нам знать?
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
Что-то новенькое )
Интересует
Как там с безопасностью. Сильно ли агрессивны к гомо
Диви яка я пава!• 06 августа 2025
Так же как в Турции
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Так же как в Турции
Турция агрессивна. Хотя геев там много. Но сама страна … опасно и страшно
Мстящий за Зайца• 06 августа 2025
Юрчик вернулся?
Прячутся, думаю, но есть конечно.
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Юрчик вернулся?
Прячутся, думаю, но есть конечно.
Думаете много? Горячие парни?
Мстящий за Зайца• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Думаете много? Горячие парни?
Хз. Просто по моим наблюдениям, в мусульманских странах геев очень много, по соцсетям это заметно.
Обстановщица• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Германия не зашла?
Сизоока бестія• 06 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
По соцсетям не судят. Я могу такое написать....Парады есть? Вот в Киеве сколько выходит!
ПриснитсяЖЕ• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Думаете много? Горячие парни?
Згадався анекдот.
Араб заповнював анкету в’їзду в аеропорту. Графа Sex - women, men, sometimes camel
В Азербайджані останній буде віслюк)))
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Почему? Там же общество резко негативно относится?
ПриснитсяЖЕ• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Так жінки недоступні, тому релігія релігією, а з підлітково-юнацького віку один одному тихенько присовують))) В тей же Єгипет багато геїв їздило, де процвітає чоловіча проституція / альфонси і для жінок, і для геїв
Мстящий за Зайца• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Именно поэтому. Добрачные отношения между м и ж табуированы, поэтому либо ослы/верблюды, либо товарищи. Главное, не напоказ.
И то, помню в Киеве была хачапурня, которую держали кавказцы,так они при встрече так лобзались, так обнимались, хорошо если их женам доставалась хотя бы десятая часть такой нежности.
Вобще по моим наблюдениям, в странах с очень консервативным патриархальным строем процветают гомосексуальные отношения, взять из исторических примеров - Спарту, Японию, Персию.
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Вы меня прям удивили 😳 блин, а я думаю все что там за гейство убьют…хотя они симпатичный народ внешне
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
То есть, геев там много? И не опасно с ними знакомится?
ПриснитсяЖЕ• 06 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Ви хоч раз в Єгипті були? Мабуть ні, інакше не дивувались би. Офіційно - там все строго і нічого ніззя, а на курортах цих хлопчиків за гроші і утримання і для жінок-іноземок, і для геїв - валом. У них графіки прийому))) одна чи один поїхав, інші приїхали і всіх намагаються розкрутити на бабки і ’бадарки’ (п араби не вимовляють)). В Тунісі і Марокко теж є (в останньому менше або то мені так здалось).
автор Країна мрій • 06 августа 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Кроме Турции - нигде не был в мусульманских странах.
А если парень смазливый, симпатичный, как они ( мусульмане) на таких реагируют?
ПриснитсяЖЕ• 07 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Араби спостережливі і хороші психологи і по вашому вигляду і тінту на губах (ще користуєтесь?), загальному вигляду і манері триматись - зрозуміють спеціалізацію))) В місті (публічних місцях) краще не показувати свою спеціалізацію, а в готелі, на пляжі, диско, клубах до вас самі приклеються хлопчики з таким нахилом (багато із них за гроші)). В готелях серед обслуговуючого персоналу такі теж є
автор Країна мрій • 07 августа 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Спасибо вам огромное ❤️🙏🏻
ПриснитсяЖЕ• 07 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Спасибо вам огромное ❤️🙏🏻
Будь-ласка :) Знайдіть в інеті стару розповідь ’Путешествие Тутты и Фрутты’ про поїздку геїв в секс тур в Єгипет - і поржете, і зрозумієте що до чого. Розповідь вже старенька, років 15, але там нічого не змінилось.
До речі, якщо з Німеччини будете їхати, можете видавати себе за німця (німецькою ви ж володієте як пам’ятаю), от у них німці, англічани в особливому ’почете’, як чують - зразу очі в еврики округлюються і ще сподіваються причепитись і виїхати в Ойропу)))
В Емірати не рекомендую, там хоч це все і є за наглухо закритими дверима, але в готелі ви не зможете і в інших місяцях якщо зловлять, то зразу за грати і покарання у них офіційно суворі
автор Країна мрій • 07 августа 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Дуже вам дякую❤️йду читати про тутту і фрутту😁ви мені прям сьогодні очі відкрили, чомусь були стереотипи стосовно арабів/мусульман і лгбт
А ви це звідки дізнались?) якщо не секрет
ПриснитсяЖЕ• 07 августа 2025
Ответ дляКраїна мрій
Люблю мандрувати світом і спостерігати)))
Ще згадала, в Індії і Шрі-Ланці теж є і по тій же причині, що жінок дуже оберігають до заміжжя. Там поки прогулюєшся безкінечно довгою береговою лінією вздовж океану - запропонують все на світі: екскурсії, поїздки по місту на тук-туці, сувеніри, малюнки хною, молодих хлопців для обох статей))) а зовні все дуже благочесно - індуїсти і буддисти ))