Хочу в БАНю• 06 августа в 21:54
Порекомендуйте рецепт маринада для помидорчиков
Хочу закрыть помидорчики. Порекомендуйте маринад, какое соотношение соли, сахара, уксуса
Хочу в БАНю
• 06 августа в 21:59
Ответ дляВ танке
Як закрити? Закатати? Чи під капронову і в погреб?
Закатать
Сладко-соленая• 06 августа в 22:13
Ответ дляМайструю крила
С водкой делаю . Пальцы на ногах оближешь
Зачем на ногах?
Хочу на Балі• 06 августа в 22:15
Ответ дляСладко-соленая
Зачем на ногах?
Ногами місить як челінтано
В танке• 06 августа в 22:18
Ответ дляХочу в БАНю
Закатать
У меня под капрновую. Закать стандарт вода 1 литр сахар 3 ст.л. соль 1,5 ст.л. уксус 9% 70 мл. плюс перка, лавровій лист..
Куплю орехи• 06 августа в 22:23
В стерилізовану трьох літрову банку на дно кладу часник, чорний перець, якісь приправи (базилік, коріандр, прованські трави).
Кладу помідори.
Заливаю окропом. Стоять так хвилин 40-60.
Далі зливаю і в каструлю насипаю 8 столових ложок цукру, 2 столових ложки з малесенькою гіркою сіль, 70 грамів оцту 9%.
Це все закипає. Заливаю назад в банку з помідорами і закатую.
Дуже смачні солодко-кислі помідори виходять.
Кладу помідори.