Я на хвилинку• Изменено 07 августа в 17:03
Как назвать дочку..думаем с мужем.
В принципе нам нравятся схожие имена. Но некоторые больше мужу, некоторые мне. Но мы уже решили, что если назову я, то следующего он, и наоборот. Так вот нам нравятся такие имена. : Соломия, Тиана, Стефания, Аглая,Зоряна, Ядвига, Устинья. Ещё мне нравится одной Серафима и Евдокия (но все таки нет).. и так мои имена Зоряна, Аглая, Тиана,Стефания. Мужа Ядвига, Устинья, Соломия. Девочки, честно без прикола. Просто давайте поговорим
Сиреневенькая• 07 августа в 21:38
Ответ дляГимли
А я не боюсь. Называю это : в дурдоме выходной. А потом люди ржут с этих Николь Петровна .
Ну пусть ржут. Обосрать всё можно
Я на хвилинку
• 07 августа в 21:40
Ответ дляLizavel
Такое красивое имя
Спасибо, но не в моем вкусе)
Додекаэдр• 07 августа в 22:21
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Пс. Следующих детей у нас не будет. Это последняя возможность выбрать имя:))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Знаю одну дівчинку - Йоганна, її Ханна лагідно називають. Мені дуже подобається ім´я Йоганна.
Я маю донечок: Софія і Стефанія. І в Україні і за кордоном досить популярні імена)
Сиреневенькая• 07 августа в 22:34
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Вы не в Украине?
Я на хвилинку
• 07 августа в 22:36
Ответ дляДодекаэдр
Вы живёте на западе Украины ?
Додекаэдр• 07 августа в 22:37
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы живёте на западе Украины ?
Ні, я з Херсонської обл. У Німеччині зараз.
Король дивана• 07 августа в 23:29
Ответ дляГлас_Народа
Стефка це як Катька, Олька, тобто не лагідне звертання.
хоча б питомо по-нашому звучить. Бо всі ті СтеШШи, ВарюШи і так далі - це російські скорочені форми, українці в іменах ніколи не шипіли.
Удачная• 07 августа в 23:30
Ответ дляТрільчиха
Стефанія дуже класне.
Устина мені особисто не подобається, але вже пішло в народ.
А як по сучасному скорочено Стефанія?
Не уявляю зараз дівчинку з ім´ям Стефа..
Чупокабра• 07 августа в 23:36
Ответ дляЯ на хвилинку
Конечно. Даже не думала, что надо подбирать под отчество. Вообще считаю, что отчество это унижение женщины как матери, типа она просто инкубатор, а мужчина отец, родитель и он дал жизнь ребёнку
Может отчество и атавизм, но просто Аня и Анна Петровна - это две большие разницы. По крайней мере пока что. У нас в стране.
Я на хвилинку
• 07 августа в 23:36
Ответ дляУдачная
А як по сучасному скорочено Стефанія?
А мне нравится
Король дивана• 07 августа в 23:36
Ответ дляУдачная
А як по сучасному скорочено Стефанія?
ну для більшості тут - СтєШа. Те, шо скороченні форми через -ша, всі ті маши-наташи-іріши-настюши - російські, більшість жінок не дуже хвилює, бо більшість не рефлексує.
интайм_не_предлагать• 07 августа в 23:41
Ответ дляТа никада в жизни
Мне нравится Зоряна
А вообще ,13 лет назад я была беременная и если б была дочка ,то хотела назвать Соломия или Стефания
Родился сын
Стефан или Соломон?)
Я на хвилинку
• 07 августа в 23:43
Ответ дляdf364tye3
анастасия если светленькая ,,,
яна если темненькая ,,,
Бред
Українська Мрія• 07 августа в 23:53
Я всю беременность перебирала экзотические имена, а потом психанула и назвала Машенькой
Я на хвилинку
• 08 августа в 00:42
Ответ дляdf364tye3
родителям спрашивать у посторонних, незнакомых как назвать собственного ребенка ,,,
Ваш бред круче
Всех в сад• 08 августа в 00:47
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Вы случайно не в Норвегии выбираете, типичные норвежские имена
Затишне кубло• 08 августа в 01:55
Це справа смаку, покладайтеся на свій)
Мені не подобаються перелічені варіанти.
Ядвіга - асоціативно щось середні між ’нєдвігою’ і старою бабою.
Устинья - якийсь вайб ’російська дєрєвня’.
Зоряна - асоціація з корівкою, але порівняно ще норм. В цілому не подобаються ім´я на ’з’ та часто дітям складно вимовляти імена з літерами ’з’ та ’р’, тому я б таке точно не обрала.
Аглая - є ризик, що скорочуватимуть до Глаша. Вам норм така форма?
Тіана - не погано, але дивно.
Стефанія -точно будуть скорочувати і найімовірніше до Стєша. Вам норм?)
Соломія - теж скоріш за все буде Соля, може Мія. Ну і дуже поширене зараз ім´я...
Тому просто оберіть, що подобається вам, не зважаючи на чужі думки, бо вони - різні)
Ну і ви точно маєте право наполягати на своїх варіантах, бо від чоловіка вже є і по-батькові, і прізвище)
Тіана - не погано, але дивно.
Не против• 08 августа в 03:48
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну вот. Из-за коровок теперь не называть?)
Вибирайте Стефанія або ж Соломія(їх зараз багато). До цих імен вже звикли. Зоряна мені не дуже подобається, колись мене так хотіли назвати). Інші імена ну таке...
Не против• 08 августа в 04:04
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Аліса та Емілія
У доньки в класі є Емілія і Аріанна, дівчатам 14-15 років. Емілію часто називають Емма.
Трільчиха• 08 августа в 09:33
Ответ дляФісташкова кава
А ще є Істина і, навіть, Юхина.
Але, авторе, не приймайте рішення вагітним мозком, у вас занадто різнобарвний список, вас зі сторони в сторону кидає. Не певна, що Аглая буде вдячна вам за ім´я .
Мій вагітний мозок в якийсь момент хотів Інгрід
Мені завжди подобалося ім´я Клавдія і я його розглядала для дочки. але не наважилася)
Трільчиха• 08 августа в 09:35
Ответ дляВот Она Я
Ядвига, Юстина это польские.
Тут ещё много Оливией, Агнешек...
Устина - українське ім´я.
Олівія, по-моєму, дуже гарно. Автор, розгляньте)
Трільчиха• 08 августа в 09:35
Ответ длянеДоЖиру
У мене одна з доньок - Зоряна. В Києві принаймні в нашому колі спілкування - це імʼя рідкісне. Але я була здивована, скільки було пляшок з іменем Зоряна в Кока-Колі
Зоряна на заході України дуже поширене
Я на хвилинку
• 08 августа в 11:02
Ответ дляТрільчиха
Устина - українське ім´я.
Оливия не очень нравится)
Чарівне зіллячко• 08 августа в 14:53
Ответ дляЯ на хвилинку
Наташа не старое имя. Просто не в моде. А в конце и середине и начале 90х многих так называли. А вот Галина мне вообще не нравится
Галатея, замість Галини
Чарівне зіллячко• 08 августа в 15:05
Ответ дляКороль дивана
Було ха: Стеха, Солоха, Явдоха