Я на хвилинку• Изменено 07 августа 2025
Как назвать дочку..думаем с мужем.
В принципе нам нравятся схожие имена. Но некоторые больше мужу, некоторые мне. Но мы уже решили, что если назову я, то следующего он, и наоборот. Так вот нам нравятся такие имена. : Соломия, Тиана, Стефания, Аглая,Зоряна, Ядвига, Устинья. Ещё мне нравится одной Серафима и Евдокия (но все таки нет).. и так мои имена Зоряна, Аглая, Тиана,Стефания. Мужа Ядвига, Устинья, Соломия. Девочки, честно без прикола. Просто давайте поговорим
Сиреневенькая• 07 августа 2025
Ответ дляГимли
А я не боюсь. Называю это : в дурдоме выходной. А потом люди ржут с этих Николь Петровна .
Ну пусть ржут. Обосрать всё можно
Я на хвилинку
• 07 августа 2025
Ответ дляLizavel
Такое красивое имя
Спасибо, но не в моем вкусе)
Додекаэдр• 07 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Пс. Следующих детей у нас не будет. Это последняя возможность выбрать имя:))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Знаю одну дівчинку - Йоганна, її Ханна лагідно називають. Мені дуже подобається ім´я Йоганна.
Я маю донечок: Софія і Стефанія. І в Україні і за кордоном досить популярні імена)
Сиреневенькая• 07 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Вы не в Украине?
Я на хвилинку
• 07 августа 2025
Ответ дляДодекаэдр
Вы живёте на западе Украины ?
Додекаэдр• 07 августа 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Вы живёте на западе Украины ?
Ні, я з Херсонської обл. У Німеччині зараз.
Король дивана• 07 августа 2025
Ответ дляГлас_Народа
Стефка це як Катька, Олька, тобто не лагідне звертання.
хоча б питомо по-нашому звучить. Бо всі ті СтеШШи, ВарюШи і так далі - це російські скорочені форми, українці в іменах ніколи не шипіли.
Удачная• 07 августа 2025
Ответ дляТрільчиха
Стефанія дуже класне.
Устина мені особисто не подобається, але вже пішло в народ.
А як по сучасному скорочено Стефанія?
Не уявляю зараз дівчинку з ім´ям Стефа..
Чупокабра• 07 августа 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Конечно. Даже не думала, что надо подбирать под отчество. Вообще считаю, что отчество это унижение женщины как матери, типа она просто инкубатор, а мужчина отец, родитель и он дал жизнь ребёнку
Может отчество и атавизм, но просто Аня и Анна Петровна - это две большие разницы. По крайней мере пока что. У нас в стране.
Я на хвилинку
• 07 августа 2025
Ответ дляУдачная
А як по сучасному скорочено Стефанія?
А мне нравится
Король дивана• 07 августа 2025
Ответ дляУдачная
А як по сучасному скорочено Стефанія?
ну для більшості тут - СтєШа. Те, шо скороченні форми через -ша, всі ті маши-наташи-іріши-настюши - російські, більшість жінок не дуже хвилює, бо більшість не рефлексує.
интайм_не_предлагать• 07 августа 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Мне нравится Зоряна
А вообще ,13 лет назад я была беременная и если б была дочка ,то хотела назвать Соломия или Стефания
Родился сын
Стефан или Соломон?)
Я на хвилинку
• 07 августа 2025
Ответ дляdf364tye3
анастасия если светленькая ,,,
яна если темненькая ,,,
Бред
Українська Мрія• 07 августа 2025
Я всю беременность перебирала экзотические имена, а потом психанула и назвала Машенькой
Я на хвилинку
• 08 августа 2025
Ответ дляdf364tye3
родителям спрашивать у посторонних, незнакомых как назвать собственного ребенка ,,,
Ваш бред круче
Всех в сад• 08 августа 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
И это я мучаюсь между:
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Елин, Линда, Ханна и Астрид
У вас задача по-сложнее будет:))))
Вы случайно не в Норвегии выбираете, типичные норвежские имена
Затишне кубло• 08 августа 2025
Це справа смаку, покладайтеся на свій)
Мені не подобаються перелічені варіанти.
Ядвіга - асоціативно щось середні між ’нєдвігою’ і старою бабою.
Устинья - якийсь вайб ’російська дєрєвня’.
Зоряна - асоціація з корівкою, але порівняно ще норм. В цілому не подобаються ім´я на ’з’ та часто дітям складно вимовляти імена з літерами ’з’ та ’р’, тому я б таке точно не обрала.
Аглая - є ризик, що скорочуватимуть до Глаша. Вам норм така форма?
Тіана - не погано, але дивно.
Стефанія -точно будуть скорочувати і найімовірніше до Стєша. Вам норм?)
Соломія - теж скоріш за все буде Соля, може Мія. Ну і дуже поширене зараз ім´я...
Тому просто оберіть, що подобається вам, не зважаючи на чужі думки, бо вони - різні)
Ну і ви точно маєте право наполягати на своїх варіантах, бо від чоловіка вже є і по-батькові, і прізвище)
Тіана - не погано, але дивно.
Не против• 08 августа 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Ну вот. Из-за коровок теперь не называть?)
Вибирайте Стефанія або ж Соломія(їх зараз багато). До цих імен вже звикли. Зоряна мені не дуже подобається, колись мене так хотіли назвати). Інші імена ну таке...
Не против• 08 августа 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Аліса та Емілія
У доньки в класі є Емілія і Аріанна, дівчатам 14-15 років. Емілію часто називають Емма.
Трільчиха• 08 августа 2025
Ответ дляФісташкова кава
А ще є Істина і, навіть, Юхина.
Але, авторе, не приймайте рішення вагітним мозком, у вас занадто різнобарвний список, вас зі сторони в сторону кидає. Не певна, що Аглая буде вдячна вам за ім´я .
Мій вагітний мозок в якийсь момент хотів Інгрід
Мені завжди подобалося ім´я Клавдія і я його розглядала для дочки. але не наважилася)
Трільчиха• 08 августа 2025
Ответ дляВот Она Я
Ядвига, Юстина это польские.
Тут ещё много Оливией, Агнешек...
Устина - українське ім´я.
Олівія, по-моєму, дуже гарно. Автор, розгляньте)
Трільчиха• 08 августа 2025
Ответ длянеДоЖиру
У мене одна з доньок - Зоряна. В Києві принаймні в нашому колі спілкування - це імʼя рідкісне. Але я була здивована, скільки було пляшок з іменем Зоряна в Кока-Колі
Зоряна на заході України дуже поширене
Я на хвилинку
• 08 августа 2025
Ответ дляТрільчиха
Устина - українське ім´я.
Оливия не очень нравится)
Чарівне зіллячко• 08 августа 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Наташа не старое имя. Просто не в моде. А в конце и середине и начале 90х многих так называли. А вот Галина мне вообще не нравится
Галатея, замість Галини
Чарівне зіллячко• 08 августа 2025
Ответ дляКороль дивана
Було ха: Стеха, Солоха, Явдоха