А я кумедна• 07 августа 2025
В 28 років не мати житла соромно ? Живу з батьками
Обижулька• 07 августа 2025
Не мати житла в 28 - не соромно, а от жити з батьками і бути несамостійною - це соромно.
Морковку дай• 07 августа 2025
Я з 18 жила окремо, а у 35 знову з мамою, бо вона важко захворіла. Це я про те, що різні обставини у людей. Ніхто вас засуджувати не буде.
Обижулька• 07 августа 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А почему квартиру не снимаете?
Ну да, странно, что у автора такая идея не возникла
No problems• 07 августа 2025
Я до 34 жила з батьками . Десь зйом був , але вертались завжди.
Нічого , назбирали на квартиру свою .
TANYA 0 0 0 0• 07 августа 2025
Уявіть собі, що є такі випадки що живуть з батьками і в них все добре і всі задоволені. От коли натягнуті відносини, або жил площа не дозволяє, то інше питання
Розвідка Маші• 07 августа 2025
В 45 не мати житло погано, а до цього нормально, якщо гроші вам не з неба падають.
Звездолётчица• 07 августа 2025
Ответ дляВеликий сатирик
А почему квартиру не снимаете?
Наверное зп не хватает, цены высокие
Вапщета• 07 августа 2025
Хз. Все залежить від власного відчуття, як на мене. Я житло купила в 32, але дуже цього прагнула після розлучення. І трохи влізла в борг навіть. А комусь комфортно жити з батьками чи на оренді - і це теж окей.
Слухи-руки не распускаю• 07 августа 2025
Раньше все жили с родителями и даже мысли не возникало тратить деньги на съем а сейчас все должны в 20 иметь свои квартиры. Откуда только не пойму
Цигарний шланг• 07 августа 2025
Лише позавчора внесла останній платіж по іпотеці. Мені 41. Доббі вільний
Та не реву я• 07 августа 2025
Якщо ви незаміжня і збираєте гроші на власне житло , то це розумно жити з батьками. Але я надіюсь за комунальні ви платите і їжу на свої кошти купуєте?
Да будет так• 07 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Комунальні і їжа поглинатимуть значну частку запасів, таким чином на квартиру можна буде заробити хіба в прифронтовому місті, вибачте, або на хату в селі без комунікацій