Щастя-здоровля• Изменено 07 августа в 23:07
Допоможіть з обиранням парфума
Щоб стійкість та шлейф як у Lancome ,на всі пори року.. З улюблених нот - груша, малина, орхідея та якийсь жасмин (для стійкості, і тд, ваніль, амбра, деревина, це навіть не рахую..) тобто , фруктово-квітковий аромат. З фаворитів Burberry her, Givenchy Irresistible, Prada paradoxe , Ysl Libre, Lancome la vie est Belle. Солоденький квітковий аромат підлітку…
Бюджет достатній, але щоб не рівень оригінальної баккари (ну ви зрозуміли бо я не дуже по парфумах сама)
Ms. Iphone• 07 августа в 23:21
Ну подростку я бы покупала Москино Фанни и Салваторе Феррагамо Инканто шайн и Инканто шармс, и Барбери Beat, а не Прада парадокс и Либре.
Возможно, сейчас у девочек другие носы и предрасположенность к другой интенсивности парфюмерии...
СпайдерВумен• 07 августа в 23:21
Нарциссо Родригеса потестируйте, того что в розово-черных бутылках, мне нравится, посмотрите ноты на фрагрантике
Крижана бурулька• 07 августа в 23:26
Ой,ну, вами перечисленные ароматы для молодых взрослых. Может, какие то фруктовые компотики по типу lanvin mon eclat?
Сочная груша есть в givenchy l´interdit
Бешене сарі• 08 августа в 00:27
Ланком Ідоль. Чому ні? Шикарний аромат, стійкий і шлейфовий, на всі пори року.