Грушки-яблочки• 08 августа в 08:41

Бачу як жінки тягнуть все на собі....

От до прикладу, хоча б на підприємстві, де я працюю - нормальних чоловіків реально одиниці (і то, напевно, просто не все про них знаю ), а в основному сім´я і вся відповідальність на жінках: і вдома, і за дітьми, і на роботі деякі більше заробляють...; ми з моїм так взагалі порівну плюс на мені ще домашні обов´язки, він зрідка допоможе хіба....). Цікаво чи в усіх так, чи то я лох...
автор Грушки-яблочки • 08 августа в 08:53
Ответ дляЗ вишневого садка
У нас пополам обязанности. Готовлю я. Но он дохрена делает - уборку, все на улице - частный дом, ребенка завозит и забирает везде.
Заробляєте порівну?
автор Грушки-яблочки • 08 августа в 08:55
Ответ дляИринашка
Как же он так свободно передвигается?))
як і всі, які працюють в Україні офіційно
Мамина квіточка• 08 августа в 08:55
Ответ дляТарабарщина
Що значит тягнуть з думкою аби живий, ніхто не планував і не думав що трапитися така біда, розпочнеться війна, а якщо жінка гарна, здорова і раптом захворіла, теж не тягти і на’ помийку викинути’, чи ви зі своїми ’не штанами’ домовилися що живете поки все ок, якщо якісь проблеми, то ніхто один одного не знає?
им просто завидно, что кто-то готов на все ради партнера, а они выкинули его на фронт с мыслью ’это важнее семьи’ и дуются
Звоночек• 08 августа в 08:55
Ответ дляЦаревна в уггах
Так. Моя покійна мама дивуватися: він тебе вижене, нащо йому така жінка треба, я лежу підбираю фільм на вечір, він підлогу на кухні миє.
Тут вопрос только к женщинам зачем они терпят ущербных мужиков и живут так
автор Грушки-яблочки • 08 августа в 08:56
Ответ дляЦаревна в уггах
Я свого часу стала дзеркалити чоловіка: він на диван, я коло нього, він по хобі, я по своїх інтересах, він в гараж дл друзів...і я з ним, щоб вдома не скучати. Чого його то все тягнути? Але він у мене такий, що хіба лиш пиріжки не пече.
ну якщо такий, то можна й так, а коли не дуже, то що робити?
Иринашка• 08 августа в 08:56
Ответ дляГрушки-яблочки
Тоже уже стремно
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 08:57
Ответ дляТарабарщина
як хочете, я написала як живе більшість жінок які тягнуть на собі все, а він боїться вийти з дому. добре якщо дома працює...а так не кожен навіть суп зварить
Снегопадка• 08 августа в 08:57
Автор! Как вам сказать...у всех по-своему. У меня сестра не работает, домохозяйка, то она бытом занимается постоянно. Я работаю, получаю больше мужа, он убирает все сам, я готовлю. Помогает с ребенком. Учит уроки с ним, много показывает как мужскую работу всякую делать. С первым мужем у меня было-все на мне. Он специально делал все так, что было легче самой все сделать...
МатьЧасть• 08 августа в 08:57
Ответ дляГрушки-яблочки
пощастило) шось Ви таке знаєте значить, чого ми не знаєм
Та я не знаю, в меня, что первый все делал, что второй все делает, ещё и с детьми и со мной конкретно возится. Жалко теперешнего до ужаса
Мамина квіточка• 08 августа в 08:58
Ответ дляЖена_КотораяСтена
тоже бы так хотели, но не получается?
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 08:58
Ответ дляМамина квіточка
тоже бы так хотели, но не получается?
ні дивлюсь як страждає подруга і її чоловік у мене викликає зневагу
автор Грушки-яблочки • 08 августа в 09:00
Ответ дляМатьЧасть
якщо перший був хороший, то чому розлучилися?
Мамина квіточка• 08 августа в 09:00
Ответ дляЖена_КотораяСтена
лучше б зневагу у Вас вызывали те, кто поставил людей в такое положение, когда чтобы выжить, люди вынуждены прятаться
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 09:00
Ответ дляМамина квіточка
и это тоже, но мы про простые семьи
ГЛЮкоза• 08 августа в 09:00
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так ваш и зп вам полностью отдает надеюсь. Зачем она ему там
Ну да. Зачем. Действительно
МатьЧасть• 08 августа в 09:02
Ответ дляГрушки-яблочки
Муж невыездной, за границей замуж вышла
Тарабарщина• 08 августа в 09:02
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А якби на фронт забирали жінок, ви б не боялися виходити з дому?
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 09:05
Ответ дляТарабарщина
ні, бо забирали б або чоловіка або жінку, бо є дитина. мій би не ховався за мене.
Все будет, но потом• 08 августа в 09:07
Звісно що не у всіх так. Чоловіки так влаштовані, що не будуть нічого робити, старатися, якщо жінка сама це робить. Жінка з помірною лінцою, краще виховує чоловіка)
Пупуговка• 08 августа в 09:08
Так це лише ваша вина. Я теж взяла на себе забагато. Ну як же ж так, чоловік працює 10 годин в день 6 днів на тиждень, а я 4 години 5 днів на тиждень плюс кожен квартал двотижнева відпустка. Візьму дітей на себе, залишу чоловіку лише генеральне прибирання і приготування їжі в неділю. Як результат, виліз на голову. На стільки звик до обслуговування що як я вийшла на повну ставку, він навіть їжу сам собі не брав, а чекав коли я прийду з роботи і його покормлю. Не можна дозволяти нікому на шию сідати, потім не хочуть злазити
Триндичіха Байрактар• 08 августа в 09:10
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
причина в том, что женщин больше, поэтому женщина из кожи вон лезет, чтобы был хоть какой-то мужчина.
А с мужчинами есть проблема. Как с их количеством, так и качеством.
Ответ дляГуляю босоніж
Это всё бред
Сейчас тенденции культа святой мотни не в моде
Расскажите женщинам которые прячут под юбкой бытовых уклонистов.
Царевна в уггах• 08 августа в 09:11
Ответ дляЗвоночек
Першочергові причина: виховпння в родині. Завжди треба дивитися як в родині претендента заведено. З досвіду, навіть от здається жінці, в молоді сім´ї: мій не такий, як його тато, я переживаю, от він вже і сміття виносить, і за продуктами ходить, проходить час законності і чоловіка поведінка така як в його родині. А коли в родині чоловіка батько допомагає матері, або ще краще, вже на батьку, таке саме з часом буде і в молоді сім´ї.
Тарабарщина• 08 августа в 09:12
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Відмазалися дитиною,зрозуміло, усе як завжди
Триндичіха Байрактар• 08 августа в 09:14
Ответ дляТарабарщина
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 09:14
Ответ дляТарабарщина
нафіг нада ще відмазуватися. я сказала як може бути, а не всіх жінок будуть брати на фронт. спочатку ваших чоловіків заберуть послужити
Пупуговка• 08 августа в 09:14
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так в тій реальності на беруть чоловіків, а лише жінок. Ваш чоловік за вас не може піти, а вас можуть загребти як тільки з під´їзда вийдете. Теж не боялись би і спокійно по вулиці ходили?
Царевна в уггах• 08 августа в 09:15
Ответ дляМатьЧасть
Бо таких обираєте. Моя мама дивуватлася: як ти з ним живеш...та нормально живу. Хоче в магазин за продуктами, то ходить, мені все одно, що він хоче там купити, заробляє достатньо, хоче борщ зварити, хай варить, мені все одно, що борщ нього кольору і в ньому плавають зелені оливки, лиш похвалю
Жена_КотораяСтена• 08 августа в 09:16
Ответ дляПупуговка
не боялася б. у вас якісь неадекватні страхи. ви мені нагадуєте чоловіків які від страху навіть резерв бояться завантажити. нічого не знають, просто страшно
Царевна в уггах• 08 августа в 09:17
Ответ дляГрушки-яблочки
Що лиш в побуті щастя? Може людина овдовіла...
В моєї подружка перший чоловік сам подав на розлучення, бо сказав, що не впевнений, що любить, і щоб не зрадити, краще так, в побуті був пррекрасний