НаБалКоніХодять• 08 августа в 13:38

Хто мандрує самостійно бюджетно?

Научить ) Не була ніде за свої 40 років. Вчора була на др і одна жіночка 55 років розповідала як вона майже кожні 3 місяці кудись їздить . Каже заходить на букінг, бронює недороге житло і їздить автобусом . Не літає. Приїхала, заселилась і пішла пішки гуляти. Із останнього була в Італії тиждень. І я так хочу ) Я хотіла її розпитати що да як але якась вона непривітна ) Тому точно знаю що тут є такі сміливі жінки які можуть і мене навчити )
автор НаБалКоніХодять • 09 августа в 15:06
Ответ дляМожу брикнути
Перше питання - що для вас бюджетно? Візьміть порахуйте житло, автобус - у вас вже очі на лоб полізуть. У мене сама бюджетна Польща, Чехія виходить не менше 20-25 тис на 4-5 днів з донькою. Це моя ЗП, тому мені навіть це не бюджетно
Я без доньки. Тому буде меньше. Наприклад Греція на 10 днів з дорогою близько 550 евро. Екскурсії не буду брати . Сніданок та вечерю включено
Розвідка Маші• 09 августа в 15:08
Ответ дляНаБалКоніХодять
Блин все автобусные туры со Львова. А я в Киеве . Ещё и выезд ранний. Это надо ехать поездом , ночевать и выезжать с ними . А это все доп.растраты
Я часто їжджу в автобусні тури, зазвичай зі Львова. Жодного разу у Львові не ночувала, потягом з Києва приїжджаю зранку і йду на автобус, він поряд з зд вокзалом стоїть.
Зараз дивлюся тур до Каппадокії
https://www.i-travel.com.ua/avtobusnyj-tur-megatur...
автор НаБалКоніХодять • 09 августа в 18:41
Ответ дляРозвідка Маші
Зараз дивлюся тур до Каппадокії
А я в плацкартні тільки ) цікавий тур ви обираєте . Я поки над Грецією думаю