Крим мій• 08 августа 2025

Когда последний раз надевали высокие каблуки?

Парова машина• 08 августа 2025
Високі вдягала в 2011, до 2022 середні по висоті , після 2022 не вдягаю ніякі- робота з дому , а якщо кудись їду то здебільшого шльопанці класичні або кросівки але я за кордоном, тут на підборах мало хто ходить у буденному житті . Ну я не про мегаполіс Нью Йорка говорю
Всюди влазю• 08 августа 2025
9 років тому. Раніше все взуття було на каблуках, а зараз все на низькому.
Міс Всесвіт• 08 августа 2025
В 19-му році на роботу.
Міс Всесвіт• 08 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Ви в США?
Парова машина• 08 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Ви в США?
Да
Скользкая• 08 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Чьи? Гав гав? Не смешите 🤣
Ви вже бачили?
Докладальниця• 08 августа 2025
Ответ дляСкользкая
Ви вже бачили?
Боже збав 🤣 Думаю, у меня от её реальных, не спи@@енных с интернета фоток, был бы шок.
Міс Всесвіт• 08 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Да
И как?
Сніжок Сніжанівна• 08 августа 2025
Цього року на 14 лютого. Якщо правильно підібрати взуття на високій шпильці, яка правильно розташована, то це більш-менш зручно.
Парова машина• 08 августа 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
И как?
Так же как и в Киеве
Скользкая• 08 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
Хто вас так розбалував?
Докладальниця• 08 августа 2025
Ответ дляСкользкая
Хто вас так розбалував?
В смысле?
Куколка-мяуколка• 08 августа 2025
Ответ дляДокладальниця
7 см - не высокий
Мне все выше 5 - высокий. Но я платформу не учитываю, только сам каблук.
Куколка-мяуколка• 08 августа 2025
Ответ дляПочекуха
В прошлом году на вечеринку, еле отходила пару часов.Не пойму,как я раньше бегала на них Завидую современной молодёжи, а именно их нынешнему стилю, все объёмное, удобная обувь.А я носила все в обтяжку, шпильку
Та не бегал никто в них, героически ковыляли. Это в архивах модельная походка, а так все как хромые утки делали вид, что страшно удобно.
parele• 08 августа 2025
Вчора. Десь 8 см каблук. Але босоніжки дуже зручні.
Allein74999• 08 августа 2025
Год назад
Почекуха• 08 августа 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я бегала, а ковыляла уже, если долго бегала перед этим
Неробименінерви• 08 августа 2025
Ответ дляparele
Покажите, какие. Я в вечном поиске красивой и при этом удобной обуви, это так редко встречается
parele• 08 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ой, я їх ще в 2019-м році купувала, знайшла в замовленнях 😂
Хоча вони все ще є у продажу на 6pm.
Колір в мене тільки пудровий, верх велюр.
parele• 08 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
А ціна на ніх яка була…мммм))
Неробименінерви• 08 августа 2025
Ответ дляparele
Хоча вони все ще є у продажу на 6pm.
Спасибо. А у меня наоборот очень неудобные были очень похожи на эти, каблук тяжёлый а спереди болтались, теперь в магазинах к таким не подхожу
Неробименінерви• 08 августа 2025
Ответ дляparele
А ціна на ніх яка була…мммм))
В двойне повезло
parele• 08 августа 2025
Ответ дляНеробименінерви
Вони всі різні.
Ці легеньки, на нозі сидять ідеально.