Не гоню• 08 августа в 21:37
Можно ли открыть почтомат без интернета
Аноним ФЕЯ• 08 августа в 22:31
Ответ дляРегионщица
Силой мысли
Це не смішно. До прикладу за кордоном більшість поштоматів працюють так- приходиш, вводиш 6 значний код( приходить на мейл з оповіщенням про доставку), і номер телефону отримувача на табло поштомата і все, двері відкриваються. Просто і без інтернету та навіть телефонів
Контрольница• 09 августа в 01:50
Не знаю щодо вуличних, а в парадному ні. Причому під час блекаутів на нього повісили оголошення: НП - ми з вами навіть без інета, блаблабла.
Я повелася і цього року намагалася відкрити - де там)
Дочекалась кур´єра ввечері, що забирав посилки з поштомата, спитал - він так здивувався, каже - звісно ні.
Показала йому табличку що працює - він ще більше здивувався)