Глаголиця• 09 августа 2025
Мій чоловік ідеалізує людей
Помітила це не вперше .Є в нього друг і він прямо ідеалізує його та його дітей ,говорить ,що такі хороші люди і діти виховані ,що це точно заслуга цього друга і його дружини .Насправді ж мій чоловік допоміг з роботою цьому другові і просто він більше всього з користі товаришує,можливо не повністю, але доля правди в цьому є.Я не витримала та говорю ,що яка їх заслуга, діти це як пощастить, що такого зробили вони для виховання ?Діти просто такі є і все ,я взагалі не вірю в це все виховання, гени і все ,тут вже як пощастить.
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 августа 2025
Гены - это алмаз, добытый из природы. А воспитание - это огранка для алмаза, чтобы он стал бриллиантом.
Это если уж совсем по простому. А вы сами думайте оставить ваш алмаз просто камнем или придать ему лОска в виде воспитания.
Воленс-неволенс• 09 августа 2025
Автор, понимаю вас. У меня был такой мужчина. Он идеализировал жену своего родственника. Постоянно восхищался какая она хозяйка: у нее всегда такой порядок, что всегда наготовлено. При этом она ни дня в своей жизни не работала. Я ему говорю: у меня грязно?Он:нет, тоже чисто. Я: ты хоть раз от меня ушёл голодный? Он: нет. Я: только я работаю до позднего вечера и занимаюсь всем этим после работы, быт для меня как вторая смена. Он: так у тебя ж детей нет.
Потом были обстоятельства и я совсем немного пожила за его счет. Уже через 2 недели он говорил о ней, что она иждивенка и все взвалила на мужика. Былое восхищение прошло быстро.
Глаголиця
• 09 августа 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Всі батьки (за виключенням звісно неблагополучних) виховують своїх дітей ,але інколи навіть в одній родині двоє різних дітей, виховувати звісно треба ,але є діти ,які не піддаються вихованню і до речі дуже часто у нормальних батьків.
Глаголиця
• 09 августа 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Розумію вас ,своє не бачать ,зате у інших все ідеально ,аж тошно від цього
Воленс-неволенс• 09 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
Вот-вот, вы все правильно подметили
Глаголиця
• 09 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Чоловік не хвалить вас і ваших дітей?
Іноді