Анютины ласки• 09 августа 2025

Хочу мира в Украине, но не хочу в Украину!!!

Не хочу!!!!!!!!
Результат:
вже голосів: 605
270 (44.63%) В Украине, не хочу/не могу уех
176 (29.09%) Не хочу назад
81 (13.39%) В Украине, хочу уехать
78 (12.89%) Хочу назад
КаРаКаТиЦа• 09 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Кто и с чего вдруг будет придумывать какие то послабления после окончания боевых действий. Зачем? Война закончилась, все временно находившиеся в других странах смогут вернутся домой.
Более того, скорее всего в этом направлении специально будут предприниматься определенные действия.
Поэтому все все прекрасно поняли по поводу того, кто чего хочет. Просто не у всех хватает смелости и наглости прямо это написать.
А ніхто нічого не знає, як буде. Країни будуть виходити зі своїх інтересів, якщо вигідно буде когось таки залишити, то якісь преференції зроблять.
Даю справку• 09 августа 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Я з тих, хто виїхав примусово. Ніхто з мого оточення не хотів і не планував залишатися до осені 2022, ще влітку 2022 всі думали - ось зовсім трошки і додому. Восени вперше пішли думки, що цей дощ надовго.
У вас є знайомі впо в межах України? Запитайте їх, як вони поставляться, якщо після закінчення війни їм скажуть примусово змінити місце проживання, бо вони тут тимчасово.
Діти вже адаптувалися в школах, у них свої друзі, гуртки, своє нарешті налаштоване життя. У дорослих нарешті підучилася мова, з´явилася робота, знайшлося стабільне житло. І тепер вдруге починати з нуля? Ви 100% ніколи не починали життя на новому місці з одним рюкзаком і дитиною на руках.
Ви думаєте, приймаюча сторона зважить на сантименти типу житла або звичок? Не ви вирішили емігрувати, не ви боюсь, і будете вирішувати щодо повернення. Принаймні, я б такий варіант розглядала як дуже ймовірний.
Щодо мене - з чемоданом починала, рахуватися? Він більший за рюкзак, але на цьому і всі переваги. Ніхто мене не приймав з місцевих і пособій ніхто не платив. То будемо мірятись, кому більше довелось попрацювати над налагодженням життя?
Навіть при моїх добровільних еміграційних пригодах я все одно не виключаю варіант повернення - і тим більше авторці бажаю такий варіант прийняти хоча б в голові як дуже ймовірний.
Налогообложу• 09 августа 2025
Ответ длячаревна
Судя по коментам, беженцы расстроены возможным окончанием войны
по каким конкретно комментам? сколько здесь комментов ’хочу продолжения’ и сколько ’хочу окончания’?
На первой странице ни одного с надеждой на продолжение войны. На второй тоже. Получается вы соврали.
Туфли в чешуе• 09 августа 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Сплю конечно. В предвкушении как буду натирать завтра унитазы. А я смотрю вы не хотите расстраиваться, я ж готова показать сколько получаю, даже название должности не буду закрашивать.
Не старайтеся. Мені нецікаві ваші мУльйони.😂
Будете махати своїми папірцями про зарплату,як прийдеться додому чухати.
Будуть гріти вам душу і нагадувати про щасливе життя.
буреЛОМКА• 09 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Я впевнена на 100%, що послаблення будуть. Кожна країна буде щось пропонувати своїм біженцям з України. Знаєте чому? Європа потерпає від біженців і просто іммігрантів з північної Африки (араби), і Африки. І є великий шанс, що Європа перетвориться на таку собі Африку. Їм потрібні білі іммігранти. Хоча вголос цього не скажуть, звичайно. Я вам можу сказати, що хто що б не казав, а білому в Європі таки простіше, ніж кольоровому. Я бачу це по тому, як наймають на роботу людей у офіс ) Плюс українці на відміну від арабів працюють, що б тут не писали на Порадниці. І їм можна платити менше, ніж місцевому, за ту саму роботу (бо іноземці, але таке ставлення до всіх іноземців). Плюс багато українців на малоопованій та некваліфікованій роботі. Ким їх замінити ? Місцеві не підуть робити за такі гроші. Плюс пашуть. В ще великий плюс: готові діти. Виїхали переважно жінки з дітьми. Білими дітьми. Яких легко інтегрувати в суспільство, і які нічим не будуть відрізнятися від місцевих дітей, на відміну від умовного Мухаммеда. Ось оце, я думаю,найвагоміший аргумент. Це майбутнє любої країни.
Бойцовская• 09 августа 2025
Ответ дляРанковий базар
Почему вы думаете что она троллит ?
Значит сознательная сволочь, но вряд ли, это совсем идиоткой надо быть.
Бензопирен• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Почему не сделают программы для тех, кто не хочет назад??? Почему не дают такую возможность???? Это же «насильно»!!!!!
Есть программы. Называется работа. Я подалась на ВНЖ на основе рабочего контракта.
Тоже не хочу возвращаться.
Ацетилсалициловая кислота• 09 августа 2025
Ответ дляНалогообложу
Удалено администрацией...
Налогообложу• 09 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Ми вас почули.
Знаєте, що означає ця фраза?)
От і чуєчку вашу туди ж!
так а зачем вы хамите?.Вам же не говорят куда вам ваши мысли)
Скляна миша• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
А почему должны?
бювет_в_обед• 09 августа 2025
Якби був вибір, то вибрала б будувати життя та, де я зараз. Але і повернення мене не лякає. Лякає що це не мир, в перемир´я перед ще більшою війною. Але як вже буде
Любви вам!• 09 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
А зачем возвращаться?
Вас же любя страна оторвнт с руками и ногами потому что Вы работаете и платите налоги!!!
Вы же святой человек-плательшик налогов!!!!
А чом случилось то?
Все?
Лавочка закрывается?
Президент наши ездят и просит чтоб нам не давали легализоваться)
А налоги платим немалые , это да.
Мона Лиза• 09 августа 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
А тих у кого нема утримувати довічно? Може зробити простіше? Хто за три роки зумів знайти працю і сам себе забезпечує, хай залишається. А ті хто сидить на виплатах, гоу в Україну.
А нам эти приблуды здесь зачем? Уже все, свалившие здесь нафиг никому не упали. Пусть идут бомжевать где-то по африках.
P.S. Здесь не про тех, кто потерял жилье и родных, а про тех, кто весело свалил пожить на халяву.
Налогообложу• 09 августа 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Дожилися, українці хочуть щоб війна не закінчилася....
Далі ще гірше буде
откуда взяли? все пишут что хотят окончания
Анонимарик• 09 августа 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А я думаю, что Украина договорится о том, чтобы послаблений не было. Чтобы восстановлением страны занимались украинцы, а европейские страны как то решат свои проблемы сами.
Ответ дляТуфли в чешуе
Да Да видно як не цікаві.
буреЛОМКА• 09 августа 2025
Ответ дляТуфли в чешуе
Сидіть там, не хвилюйтеся,а ми тут повоюємо.
Так виходить?
Ви пропонуєте повоювати мені за чийогось ухилянта ? Є чимало людей, що хочуть і планують жити в Україні. Логічно, якби: саме ці люди і мають захищати Україну. Я не претендую на повернення. Можна мені, жінці, не воювати за вашого чоловіка ?
Освічую темряву• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Никто не против мира!!!!! С радостью смотрела бы это по телевизору!!!!!!!!!! Радовалась бы от всей души!!!!!!!!!
Тому що люди десятиріччями будували ту Європу, в якій ви хочете залишитись, вкладаючи гроші та працю в це, усвідомлюючи що то для себе та своїх дітей. Не можна голосувати за гречку і стимулювати зарплати в конвертах, а потім з подивом дивитися на результати. Спробуйте поліцеському в Мілані запропонувати хабаря (а це ж зовсім недавно мафія і все таке). Я до чого: хочете жити в гарному ремонті- спочатку назбирайте грошей, побігайте та знайдіть порядних майстрів, закупіть якісні матеріали і подихайте пилюкою кілька місяців, вимиваючи її звідусіль. А не прийшли в гості вже де є умови і така ’я не хочу в свій бабушатнік, мені тут нравиця’
VAKULKA• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Так это не работает!!!!!

Я просто представлю у скольких людей тут будет депрессия, даже на этом форуме после окончания войны и возвращения ((((((((((
Продажные людишки.Фу.Как же противны вы.
VAKULKA• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Арбайтен и додому не поїдете.
Скляна миша• 09 августа 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Европе вообще никакие мигранты не нужны и из Украины в том числе, с этими работами прекрасно справляются белые люди из Болгарии, румынии, Польши итд, только наши барышни считают, что из прям везде ждут с белыми детьми
Веселуха Муха• 09 августа 2025
Я замуж вышла. Возвращаться не буду хочу мира в Украине, будет безопасно иногда приезжать в Киев
А так, что бы вернуться насовсем, ни за что конечно. Послевоенная страна мой кошмар для жизни
Добрая свекровь• 09 августа 2025
Интересно, а пенсионеров и инвалидов оставят?
Налогообложу• 09 августа 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А налоги платим немалые , это да.
так вот кто виноват 🤣 не законы стран, не пассивность самих выехавших, а Зеленский 🤣
КаРаКаТиЦа• 09 августа 2025
Ответ дляАнонимарик
Наприклад з Польщі, де багато українців і працюють 69%. Одним днем на вихід, то буде падіння економіки. Ніхто заради України, як вона там не просила б, то не піде.
Україна сто разів просила не інтегруйте, поверніть хоча б чоловіків і що? Була послана.
Большой секретик• 09 августа 2025
Боже ,только чуточку запахло миром,который ещё может сорваться, так уже столько нытья от закордонных патриотов.Фу
Antiprom• 09 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
ну якщо ви за 3,5 роки війни не змогли придумати як залишитись в тій країні в яку виїхали, то схоже що ви з тих які не цікаві державі тій зараз і не будете цікаві
Скляна миша• 09 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Их в первую очередь попрут, зачем им содержать чужих пенсов и инвалидов до конца дней, которые ни копейки за всю жизнь в страну не принесли. Европа даст денег Украине на восстановление и всех следом на выход
Анонимарик• 09 августа 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
На что и кому надо идти? Заканчивается временная защита, заканчиваются основания для пребывания в стране, специально идти ни на что не надо. Подумайте почему за 3 года всем таким ценным не раздали виды на жительство? Времени не хватило?
буреЛОМКА• 09 августа 2025
Ответ дляЛюбви вам!
А налоги платим немалые , это да.
Це правда. Україна робить все можливе, щоб примусово повернути українців назад.