Локшина на вухах• 09 августа в 11:14
Хто працює вихователем?
Які ваші враження?
Я діток люблю,але натура не творча,як буду справлятись зі святами,навіть важко уявити.
Як у вас з цим?
Поторописька• 09 августа в 12:49
Ответ дляГалябалована
Є готові методичні відео. Нащо ускладнювати собі роботу щодня.
потому что руководство требует записывать свои!
Галябалована• 09 августа в 13:08
Ответ дляПоторописька
Є чіткі рекомендації МОН. Багато бажаючих на місце? Якесь пгт?
Поторописька• 09 августа в 13:16
Ответ дляГалябалована
та конечно, город-миллионник. какие рекомендации, что ролики запрещено воспитателям записывать?)
Галябалована• 09 августа в 14:05
Ответ дляПоторописька
До чого ’заборонено’. Автор геть про інше. І так, є методичні рекомендації стосовно проведення занять і точно нема в них щоденних авторських роликів. Кому хочеться- знімає добровільно. І не ниє
Ответ дляЛокшина на вухах
Я прийшла в сад ,мне в напарницы - женщина лет 65,на пенсии за выслугу лет,полная,с больными ногами( разговорились- 3 дочки у нее,6 внуков и правнук) и человек работает....
Вот у меня вопрос- как все успевала и успевает,не ноет??
Якщо не пенсії за вислугу років, то не може працювати в садочку. Чи це приватний садок?
Локшина на вухах
• 10 августа в 15:11
Ответ дляSvitlo_
Державний,вона сама мені так сказала
Локшина на вухах
• 10 августа в 15:11
Ответ дляSvitlo_
Чого не може?
Локшина на вухах
• 10 августа в 15:13
Ответ дляSvitlo_
В 65 років вже давно звичайна пенсія.
Я точно не скажу скільки їй років, виглядає на 65
Мені вона сказала,що вона на пенсії за вислугу літ
Локшина на вухах
• 10 августа в 15:14
Ответ дляSvitlo_
Бо такі закони. Якщо йдеш на пенсію по вислузі, то не можеш працювати в садрчку
Зрозуміло