Бойова• 09 августа 2025
Чат gpt замість психолога
Займаюсь з психотерапевтом вже декілька місяців. Маю діагностовану лікарем депресію. Начитавшись тут коментарів, що чат gpt чудово заміняє психолога, вирішила спробувати.
Попросила провести сесію схема-терапії, так як мій психолог в цьому напрямі працює, і я розумію, як проходять сесії. І що вийшло...:"я розумію, як тобі боляче, ти така молодець, в тебе все вийде, зроби таку практику для внутрішньої дитини і тд")))
І це все? Кому чат допомагає, що він з вами робить?)) Бо це геть не схоже на терапію. Вже не пишу про те, що видає купу тексту, який треба читати і аналізувати. Це трохи обтяжує.
Може в мене ще просто не натренований алгоритм?
Качка в тапцях• 09 августа 2025
вы хотите сказать, ваш чатик еще не научился отвечать то, что вы хотите услышать?
Капитанша• 09 августа 2025
Він гарно допомагає якщо є якась конкретна проблема яку потрібно вирішити і ви можете її сформулювати або він навіть може допомогти сформулювати проблему
Просто так соплі жувати то і психолог не допоможе
Вам ліки якісь прописали?
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляКачка в тапцях
нет, я хочу сказать, что чатик - это вообще не о терапии. Задум хороший, наверное...но пока абсолютно бесполезно.
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляКапитанша
Вам ліки якісь прописали?
так, прописали, але не приймаю. Вже відчуваю зрушення, тому поки відклала.
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Как же достало это массовое помешательство на этом ИИ…
это не помешательство, а обычный интерес. К тому же в других вещах он мне очень помогает, например редактировать тексты. Нужно по работе.
Малая Налегке• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
ви просто не вмієте ним користуватись
так що є там польза. Як і в планшетах, телефонах, іграх і тд
Капитанша• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
Якщо реально діагностована хвороба то лікує психотерапевт або психіатр
Просто психологічної підтримки не вистачить
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
ви просто не вмієте ним користуватись
ну так я ж і прошу поради, як ним користуватись у якості психотерапевта? Або хоча б психолога)
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляКапитанша
В мене є психіатр, і психотерапевт. Звісно просто слів ’ти молодець, в тебе все вийде’ недостатньо.
Пасти Ла• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
Никак. Кроме случаев когда нужно переключиться и проговорить проблему. Пока пишешь/говоришь, как-то мысли могут упорядочиться.
Что вы от него хотите?
Малая Налегке• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
а як ви попросили провести сесію?
Я зазвичай описую детально ситуацію і прошу проаналізувати, що робити і як себе вести, наприклад. Чи які рекомендації він може надати як коуч-психолог.
але не у всіх напрямках є нормальні відповіді. Наприклад в поясненні поведінки були нормальні розбори. А в варіанті ’поговори зі мною, щоб потренуватися відповідати’ була дічь притягнута
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляПасти Ла
Что вы от него хотите?
та ничего особенного не хотела. Говорю же, есть у меня психотерапевт, думала проверить. Вдруг я зря время и деньги трачу)
Малая Налегке• 09 августа 2025
Але він не буде повноцінним психологом. може щось трохи проаналізувати, дати якісь тести, підтримати
Зупка_цем• 09 августа 2025
мне помогает. Мой врач не имеет возможности или желания меня вести после операции, так я хоть с чатом жипити советуюсь, ему пишу свои тревоги и побочки о ходе реабилитации о он мне все расжевывает. Без него я даже не знаю что бы я делала
Зупка_цем• 09 августа 2025
коту по описанию невнятных симптомов поставил диагноз о редком генетическом заболевании и это верный диагноз
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
а як ви попросили провести сесію?
Я також детально описала ситуацію і попросила провести сесію зі схема терапії. І там таке простирадло тексту викотилось. І я мала обрати, в якому я зараз режимі) Я то розуміла про що він, але це геть не так, як робить справжній психотерапевт.
Тому і здивувалась, як іншим людям чат може замінити реального психолога? Ось про це мова. Просто поговорити. Щоб не працювати)
Пасти Ла• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
Зря или не зря - вам виднее. Но алгоритм человека не заменит. С тем же успехом вы можете гуглить. Если найдете ответ, который вам подходит - ок, сессия удалась. Не нашли - не удалась. Он может дать стандартный, обобщенный ответ. А в психологии так не бывает
Вы же говорите, что работаете с ним - значит, все понимаете )
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
ну це не робота психолога. Я також хвилювались з приводу одного захворювання, то він мені розписав, що і як, і я заспокоїлась.
Малая Налегке• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
ну звичайна людина і не просить провести схема терапію. бо не знає, що то і як. А вас, може, сприйняли за психолога і що вам потрібна допомога аля колеги чи що.
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
в плані медицини і діагностики він дійсно шарить. Він же навіть якісь медичні іспити здавав.
Зупка_цем• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
ну вот мне круто помогает, особенно если не закрывать предыдущие диалоги, то он анализирует динамику
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляМалая Налегке
ну так, людина без досвіду терапії звісно в цих всіх напрямах не розбирається. Ні я написала, що я клієнт, він уточнив стосовно терапії і тд
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляЗупка_цем
так, в цьому плані може бути дуже помічним. І мабуть багато в чому може бути кращим за деяких лікарів.
Inspired_by_God• 09 августа 2025
Не у всех есть деньги на психолога. Чат - отличное решение. А для интровертов и социофобов это вообще рай.
Не уверена насчет диагностированной депрессии, но с грустью, тревогой, неврозом, паникой справляется очень хорошо.
Малая Налегке• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
так в чому питання? він дав дієві практики швидше за все, задав уточнюючі питання.
Просто з психологом ви це проговорюєте вголос і не задумуєтесь. А там треба написати і відфільтрувати
Звичайно що краще з психологом. Якщо ви знайшли свого психолога, а не як в сусідній темі -2к за скучающого психіатра.
Але якщо ні - то щось обговорити з чатом можна
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляInspired_by_God
для соціофобів навпаки - це зло. Їм як нікому іншому треба людина, а не анонімний чат. Бо так все життя в тому чаті можна і провести.
Це як людині з ОКР бути в стерильному середовищі. Звісно для неї там буде рай))
Бойова
• 09 августа 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Сколько стоит сессия у вашего психолога? Спасибо
2000 грн, але знаю, що вже у неї вища вартість для нових клієнтів.
Я инженер, меряю от 1• 09 августа 2025
Ответ дляБойова
Дякую