Триндю-бриндю• 09 августа в 19:05
NP shopping, підкажіть
Коли я створюю відправлення в нп шопінг і вказую вартість товару - чи треба вказувати ціну з податками? Наприклад, у мене є 2 товари, їхня вартість сумарно 50 євро. А сайт нарахував ще 20% податок, тобто сумарно я заплатила 60 євро. Чи треба це якось відображати у замовленні? Бо мене просять надіслати документи для декларування а там є цей податок
Брюлик в стразах• 09 августа в 20:14
я везла валізу, то вказувала саме ціну її, теж просили документи, но не нарахували податок, сумма з налогом була більше 15евро.
Триндю-бриндю
• 09 августа в 20:34
Ответ дляКоролева ганделику
Да, налог иностранного сайта входит в стоимость товара.
Не знала( Але сумарна вартість з податком все одно не перевищує 150 євро
Сподіваюсь, що все ок буде
Триндю-бриндю
• 09 августа в 20:35
Ответ дляБрюлик в стразах
О, чудово
Бо я вже почала переживати, чи взагали посилку віддадуть