Уси Пуси• 10 августа в 00:13
А у вас була своя кімната і кишенькові гроші?
Уси Пуси
• 10 августа в 00:16
Ответ дляNathalie27
Ні. Ні. Навіть стипендію віддавала батькам.
А що там віддавати
Стипендія в мене була 18 гривень
Nathalie27• 10 августа в 00:18
Ответ дляУси Пуси
А що там віддавати
Стипендія в мене була 18 гривень
У мене вже приблизно 50$ на той час.
Вам стипендію батьки залишали?
Дама с собачкой• 10 августа в 00:18
Комната своя была, но из минусов я была одним ребенком в семье и от этого немного одиноко. А денег давали карманных , но прям мизер.
Коко Шанель• 10 августа в 00:20
Да, своя комната, деньги. За хороший табель диковинный в то время магнитофон подарили.
побольшомусекретику• 10 августа в 00:20
Гроші давали, ще й великі. Пам´ятаю як назбирала 14 мільйонів, а потім пааа обміняв їх на 14 грн)) а от кімнати не було.
Пардон мабуть таки 140грн. Але пам´ятаю що мало стало
Новопоштинская• 10 августа в 00:21
Ми жили вчотирьох в однушці, а гроші в мене з 5-ти років свої були.
Подтяжка• 10 августа в 00:21
Ответ дляНовопоштинская
Звідки у Вас в 5 років свої гроші?)
Уси Пуси
• 10 августа в 00:21
Ответ дляNathalie27
У мене вже приблизно 50$ на той час.
Вам стипендію батьки залишали?
Так, мені було 16 років, технікум
Цієї стипендії на проїзд не вистачало на місяць
Добродійка• 10 августа в 00:22
У меня своих денег не было и тогда, когда начала работать - всё отдавала маме. Были какие-то копейки карманные, да и на те посягали.
Новопоштинская• 10 августа в 00:22
Ответ дляПодтяжка
Звідки у Вас в 5 років свої гроші?)
Кишенькові, я маю на увазі, гаманець, копілка, там завжди лежали 5-10-20-50грн.
Дівчина Гілмор• 10 августа в 00:22
Мене більше розстроювали подарунки. Тоді важко було діставати якийсь нормальний одяг і батьки на новий рік чи день народження дарували то светер то вязаний костюм. А мені так хотілося барбі. Тоді якраз вона стала популярна і нас і рекламу крутили по телевізору.
Подтяжка• 10 августа в 00:23
Ответ дляНовопоштинская
А, ясно, значить, щось давали батьки, ну, молодці.
Уси Пуси
• 10 августа в 00:23
Ответ дляПодтяжка
Звідки у Вас в 5 років свої гроші?)
Бабусі мабудь дарували)
Раніше діти збирали в копілки що подароване на свята
Почемучечка• 10 августа в 00:23
Комната своя была, игрушки, книги, барби, Лего, поездки на море заграницу, репетиторы. Была ещинственным ребенком в семье. Очень обласканным и любимым. За все благодарна ❤️
Новопоштинская• 10 августа в 00:23
Ответ дляПодтяжка
Більше давали бабусі -дідусі.
ЖивунаБагамах• 10 августа в 00:23
Кімната з сестрою була, пару раз хотіла від неї в іншу комнату з´їхати, але верталась. Карманних не було. Я 1984 року
побольшомусекретику• 10 августа в 00:24
Ответ дляПодтяжка
Звідки у Вас в 5 років свої гроші?)
А звідки таке здивування? Моїй 3 роки і ми їй подарували елнктронну скарбничку з кодом і там двісті гривень справжніх є. А копійками гривень 15 у неї в коробочці ще з двох років.
Подтяжка• 10 августа в 00:24
Ответ дляУси Пуси
Бабусі мабудь дарували)
У мене забирали це і купували на них щось там, що треба - одяг, їжу. Я колись в школі виграла в газеті 100 гривень (1998 рік), то батьки купили картоплі на зиму.
Подтяжка• 10 августа в 00:24
Ответ дляпобольшомусекретику
Так питається не за зараз, а за колись.
МЧСница• 10 августа в 00:25
Ответ дляДівчина Гілмор
О, у меня подобное было всю жизнь. Никаких игрушек
ДР в конце августа, поэтому вместо подарков всегда была одежда на 1 сентября. Всегда хотелось Жень рождения в другой день. Но такие были возможности. Денег всегда не хватало, поэтому подарков почти никогда не дарили. Не было принято в нашей семье.