Уси Пуси• 10 августа в 00:13

А у вас була своя кімната і кишенькові гроші?

Подтяжка• 10 августа в 00:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Мене більше розстроювали подарунки. Тоді важко було діставати якийсь нормальний одяг і батьки на новий рік чи день народження дарували то светер то вязаний костюм. А мені так хотілося барбі. Тоді якраз вона стала популярна і нас і рекламу крутили по телевізору.
А я собі купила вже заміжньою Барбі) Трохи не те, але все одно подобається мені.
побольшомусекретику• 10 августа в 00:26
Ответ дляПодтяжка
Так питається не за зараз, а за колись.
То й мені теж рано гроші почали давати і батьки і дідусі-бабусі і я так)
РокерША• 10 августа в 00:26
Комната появилась когда старшая сестра вышла замуж и уехала. Но я честно говорю не помню, что б страдала по этому поводу. Я делила комнату до этого с бабушкой, которую любила. Но конечно своей комнате была рада. Мне было 14 тогда. Карманные деньги..не знаю, какие-то деньги у меня были, на еду в школе и какие-то давали время от времени, но не так что б какую то сумму каждую неделю и тоже не страдала. Все так жили, не было какой-то запары по этому поводу. Я ребенок 80х
Трактор Віка• 10 августа в 00:27
Ответ дляУси Пуси
Так, мені було 16 років, технікум
Цієї стипендії на проїзд не вистачало на місяць
У меня тоже была такая потом подняли до 36 или что-то такое..
Дівчина Гілмор• 10 августа в 00:27
Ответ дляПодтяжка
Я теж купила🙈 тепер у них інший пластик і руки на перемичках😕
Скіфська пектораль• 10 августа в 00:27
Комната была. А деньги. Я в 17 лет уже пахала как папа Карло. В школе когда училась, было дело давали пару раз.
МЧСница• 10 августа в 00:27
Ответ дляУси Пуси
Бабусі мабудь дарували)
Раніше діти збирали в копілки що подароване на свята
Кто собирал, а кто маме отдавал, как в моем случае. Мама всегда говорила ’бабушка как подарит, так всегда из-за этих денег скандал’ так и не поняла, что скандал был не из-за денег, а из-за того что мама претендовала на моё. Считала, что если она накрыла стол для всех родственников, которые мне даром были не нужны, то я должна все подарки отдать. Если я что-то тратила, так сразу был скандал.
автор Уси Пуси • 10 августа в 00:27
В мене також була кімната, ще й мама зробила красивий ремонт, крісло поставила і шафу для іграшок за скляними дверцятами
подружки приходили в гості до мене завжди дивуватись , мало в кого так було
Гроші не давали
Криниця щастя• 10 августа в 00:28
Ответ дляПочемучечка
Комната своя была, игрушки, книги, барби, Лего, поездки на море заграницу, репетиторы. Была ещинственным ребенком в семье. Очень обласканным и любимым. За все благодарна ❤️
А як у Вас зараз з фінансами? Чого добилися в житті?
Плакулька• 10 августа в 00:28
у мене були, але на 42 дитини в класі - лише у двох була своя кімната + кишенькові + музшкола+ спорт + танці = одночасно. 1971 рік народ
Подтяжка• 10 августа в 00:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Я хотіла русалоньку як в телевізорі і якось знайшла собі в коробці продавали її, оцю.
Дівчина Гілмор• 10 августа в 00:30
Ответ дляПодтяжка
Гарна дуже
Ну ниче се• 10 августа в 00:30
я з 13 вже влітку працювала, і в принципі непогано заробляла за літо. Кімната своя в 17 років з´явилася. до цього з братом жила.
Почемучечка• 10 августа в 00:31
Ответ дляКриниця щастя
Дякую, все добре. Маю мережу салонів краси
Гладиолус• 10 августа в 00:31
Була) звичайно
Криниця щастя• 10 августа в 00:32
Ответ дляПочемучечка
Супер! Мені цікаво просто чи таке виховання не робить дитину інфантильною. В мене такі приклади є...
автор Уси Пуси • 10 августа в 00:32
Ответ дляПочемучечка
В однієї подружки моєї подружки були і барбі і кен , і будиночок в якому вони жили
Ми приходили до неї погратися в ці дива
Простоваля• 10 августа в 00:33
Кімната на двох з сестрою, кишенькових грошей не було.
Біток чи ефір?• 10 августа в 00:36
И комната в квартире своя, и стипендия, и подработка
Простоваля• 10 августа в 00:37
Ответ дляNathalie27
У мене вже приблизно 50$ на той час.

Вам стипендію батьки залишали?
О, а коли ви вчилися? Я застала проміжок часу, коли стіпуха була 30 доларів, а через 5 років уже 70-80 доларів)
Я_и_моя_собака• 10 августа в 00:37
Ответ дляПодтяжка
Звідки у Вас в 5 років свої гроші?)
А у вас не було?
Тю. Скільки кущів в селі та дерев навкруги було
барабанщица• 10 августа в 00:37
Кімната була з сестрою, але в її 12 моїх 14 ми розʼїхались по різних кімнатах. Гроші кишенькові небагато, але були. Іграшки, одяг теж був, але маму ми бачили рідко, вона працювала подобово в лікарні, брала додаткові доби, щоб нас забезпечити необхідним. Могла і 2/3 доби працювати, одну дома відсипатись(( І знову на роботу
Nathalie27• 10 августа в 00:40
Ответ дляПростоваля
Простоваля• 10 августа в 00:43
Ответ дляNathalie27
Цікаво, що в ті роки на 70 баксів можна собі було дофіга чого дозволити. Зараз так не вийде. Я вчилася з 2006 по 2011.
Блакитна устриця• 10 августа в 00:46
Я не знаю, можно ли это назвать карманными деньгами. Мне давали деньги в школу на буфет, 20-25 коп. в день. Это была где-то середина 80х.
В 90м переехали в свою квартиру (родители на очереди 14 лет стояли) и у нас с братом появилась одна на двоих ’детская комната’ около 12 кв.м.
Вимагаю спілкування• 10 августа в 00:47
Была комната отдельная, деньги давали бабушка с дедушкой, не много, на мороженное, жвачки, конфеты... родители давали на обеды в школе, это в детстве. Чуть старше стала- стали больше давать, косметику, духи себе покупала это уже в подростковом возрасте.
Стефанія• 10 августа в 00:49
Кімнати своєї в дитинстві не було. У нас сім´я із 5 людей жила у 2-кімнатній маленькій ’хрущёвке’. Кишенькові гроші - дуже рідко, і то шоб вистачило на 1 морозиво.
Виннипуховна• 10 августа в 00:52
В мене була малесенька кімната на двох з бабусею. Ліжко, книжкова поличка і дві третини столу. І постерами мені дозволили завішати рівно половину кімнати, я їх навіть на килим шпильками приколювала бо стіни не вистачало. Кишенькових грошей не було, давали рівно на булочку з чаєм і якщо йшли гуляти то рівно на морозиво.
Викачую яйцями• 10 августа в 00:54
Ответ дляУси Пуси
А що там віддавати
Стипендія в мене була 18 гривень
У мене 9 ))
Xвостокрутелка• 10 августа в 00:59
Ответ дляПодтяжка
Я теж свою чекаю.). Замовила саме ту, про яку мріяла в дитинстві. 1992 го року лялька. Мені тоді 7 років було. Це була так і нездійсненна мрія всього дитинства.
По темі: кімнати не було, грошей теж. Навіть коли мені було років 14, 15. Мені давали виключно на проїзд гроші. Півтори гривні на дорогу туди і назад. Голодна була весь час, тому частенько купувала собі пиріжок і добиралася до дому тролейбусами зайцем.