Життє Бентежне• 10 августа 2025
Ви вважаєте допустим народжувати дітей живучи на зйомці чи в однокімнатній?
Не маю зараз на увазі, коли через війну витратили житло і вимушені жити в скрутних умовах. Я саме про заплановане батьківство. Вам комфортно жити в дитиною/дітьми в одній кімнаті ? Діти, які виросли в одній кімнаті з батьками, немає у вас на них через це образ ?
Одна_на_всей_планете• 10 августа 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Вот. Я о том же.
И как я рада, что съёмная однушка нас не остановила.
Зато ребёнку уже почти 12 а мне всего почти 36. И мне не нужно будет в 40+ менять памперсы и не спать ночами
в 40лет спокойно спала и няня, я даже в декрет не захотела
Краля-Галя• 10 августа 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну в 20 народжувати ранувато. В людини самої немає тих знань і дрсвіду життєвого, щоб передавати дітям. Це так чисто фізично легше ночі не спати і обслуговувати дитину.
В 25 отлично, мне так кажется
КартаБезКомиссий• 10 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це звичайно справа кожного, але це жах
Ви наскільки нещасна, що прийшли самоствердитись тут, за рахунок приниження людей, які винаймають житло чи живуть в однокімнатні квартирі?
Роздратована шкіра• 10 августа 2025
Повно дітей з окремими кімнатами, які ненавидять своїх батьків.І повно дітей яким навіть в однокімнатній квартирі створили щасливе дитинство.Знаю людей, які росли в окремих кімнатах, веоиких булинках і ненавидять дитинство бо батьки не мало ні на шо грошей, адже платили кредити за житло чи займалися десятиліттями будівництвом.
Несу добро людям• 10 августа 2025
Як показало життя за останні 3 роки - наявність квартири не дає вам гарантію ні в чому
То чому ж ви досі привязуєтесь до квартири, а не до пасивного доходу, подушки безпеки, освіти і професії з можливістю працювати за нормальну зарплату
БлинчикБезСметанки• 10 августа 2025
Ответ дляЗновЗдоров
Так может и Вам что-то надо было делать, чтобы улучшить условия существующим детям? Бедный мужик)
Что вы имеете в виду??? Не поняла вашего вопроса.
По вашему трехкомнатной квартиры в Киеве «мало» на семью???
Или вы думаете я дома сидела? Нет. У меня в Киеве был мини-бизнес, у нас все отлично было с деньгами.
Муж как раз от родительской 6 метровой комнаты переехал в трехкомнатную ко мне. В каком месте он «бедный»? :))) (это было давно, когда мы были молодые. Но все же)
энциклопУдия• 10 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
рожала в 19, 23 и 40
40 самый легкий ребенок и без жертв с моей стороны
Каждый для себя сам решает.
Я не хочу больше детей. Я получаю удовольствия от того, что я молодая мама. Не хочу думать под 60 лет о том куда поступать ребёнку и т.д.
энциклопУдия• 10 августа 2025
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну няня и няня. Вкладывать в голову ценности ребёнку будете Вы, воспитывать тоже Вы и в будущем голова за него будет тоже болеть у вас в подростковом возрасте в 50+, под 60 он будет только поступать. Под 70 снова бабушка.. неет это не для меня. Моей маме 66, она уже почти 12 лет бабушка. Мне счастье в виде студента в 60+ не нужно
Хачапууури• 10 августа 2025
Я все життя на аренді, мені що дітей не мати? Є син, родився коли жила в 1 к кв, зараз живемо в домі, 4 кімнати та 2 поверхи, так це аренда, але я плачу за все, син має все!
Контрольница• 10 августа 2025
На зйомній не однокімімнатній ок. В 1 кімн своїй якщо за рік планується купити більшу теж норм
Шальная коклетка• 10 августа 2025
Народили першу дитину в однокімнатній зйомній квартирі. Не бачу в цьому проблеми. Це ж не означає, що все життя ви будете жити в цій самій квартирі.
Омлетик• 10 августа 2025
Ответ дляэнциклопУдия
У нас уже м в Украине нет. Но как сложилось так сложилось. Поэтому мне не понять такие темы )
Согласна , во время войны это абсурдно совершенно
Україна наше все• 10 августа 2025
Ответ дляВстидаюся запитать
Я рожала когда однушка была ( своя). Тесновато было, переехали в 4 годика ребёнка. Не вижу ничего плохого. Я не из тех кто откладывает жизнь на лучшие времена. Осуждаю позднее родительство из- за квартир, карьеры. Считаю что дети заслуживают иметь молодых родителей. И не считаю что дети это помеха к покупке квартиры. Сейчас у меня 2е детей и огромный дом. Маленьким детям вообще все равно, лет до 6 спокойно можно жить в однушке.
У чоловіка батьки на 20 років його старше, щось я не бачу захвату його з цього приводу. Народили в жебрацькі умови і знущалися через брак мізків над ним, дитиною, як могли, постійно лупцювали, ручками руки протикали, батько шрам на обличчі залишив. Народити в 40, маючи майно і голову на плечах, – це жах, згодна. Голодна і тупа голота, зате молода, – оце круто
Україна наше все• 10 августа 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Розкажуть бодай про 1 випадок щасливого дитинства в однушці, всім форумом послухаємо. Б´юся об заклад, у вас була власна кімната в дитинстві
БлинчикБезСметанки• 10 августа 2025
Ответ дляУкраїна наше все
А родители типа к 30 и 40 годам стали умнее и менее жестокие?
То что вы рассказываете (если все так и было) - не от возраста зависит
А_мій_самий_самий• 10 августа 2025
Можливо потрібно дивитися на загальну платоспроможності пари,а не кількість кімнат в квартирі чи будинку
А_мій_самий_самий• 10 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
А як щодо усамітнення з чоловіком, коли дитина в кімнаті ?
Можливо в квартирі є гардеробна
А_мій_самий_самий• 10 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це звичайно так! Але чи не краще народжувати дитинку, коли для неї є окрема кімната, щоб не було компромісів у вигляді диванів на кухні ?
Навіщо новонародженій дитині окрема кімната?
А_мій_самий_самий• 10 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви не читали уважно тему! Я написала, що не маю на увазі тих, хто втратив житло через війну і вимушений жити у скрутних умовах.
Так скрутні умови можуть бути в радянській 5 кімнатній сталінці
А_мій_самий_самий• 10 августа 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Автор , а який дохід має бути, щоб народжувати? А які умови, не тільки квадратні метри важливі, а і стан житлоплощі? А місце проживання? Як можна народжувати в селі, там же ж не має всіх умов для самореалізації.
Автор це особисте діло кожного, і кому яке діло.
Потрібно народжувати в Нью-Йорку!
люблю_тортики• 10 августа 2025
У всех свое мышление , - у меня есть две квартиры , машина 16 тыс стоит , деньги зарабатываем , живем спокойно и тихо ; моя подруга - на сьемной квартире , муж непонятно где работает , она как ворона все на себя цепляет - губы, ресницы , блестки и считает себя богаче меня , потому что у меня нет ресниц нарощенных )
Редиска Я• 10 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
ви збоченка?
Червона рута• 10 августа 2025
Ответ дляКраля-Галя
В 25 отлично, мне так кажется
Ніхто так рано не хоче зараз
Червона рута• 10 августа 2025
Ответ дляэнциклопУдия
100%.
Даже не хочу представлять, что дочь рожала бы не в 24, а в 35. Наоборот рада, что ей уже почти 12, еще чуть чуть и будем жить для себя любимых 😅
В 24 рожать глупо
Червона рута• 10 августа 2025
Ответ дляэнциклопУдия
Почему? )
Діти тільки універ закінчили
Ще гуляти й гуляти
Краля-Галя• 10 августа 2025
Ответ дляЧервона рута
Діти тільки універ закінчили
Ще гуляти й гуляти
Не все любят гулять
Краля-Галя• 10 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
А вы такая подруга прям я смотрю
Краля-Галя• 10 августа 2025
Ответ дляЧервона рута
Ніхто так рано не хоче зараз
Вы о всех не можете знать