Швабристка• 10 августа 2025

Не банальні сувеніри

Дівчата, накидайте ідей будь ласка.
Їду у відрядження в Бельгії до партнерів, з якими вже давно працюємо. Зломала вже голову, що привезти в подарунок.
Не хочеться нічого банального типу цукерок ,напоїв, брендовпаного мотлоху. Хоча колись бачила напої в сувенірних бутилках. Може хтось знає де вони зразу в Києві продаються?
Це друга зустріч, минулого року везла соуси власного виробництва і печиво з Бучі.
Що ще можна подарувати бізнес партнерам?
Ищу-брожу• 10 августа 2025
Контабас. Ексклюзивний алкогольний напій.
Дівчина Гілмор• 10 августа 2025
Шось з петриківським розписом
Українська зірочка• 10 августа 2025
Соуси власного виробництва це в сенсі ви самі робили? Тоді може ще щось приготуйте, не знаю пастили нав´яльте і гарно попакуйте як їм таке заходить.
Муркошечка• 10 августа 2025
Единственное,что нужно это сигареты и водка ,больше ничего.Все здесь купить можно и заметила,что даже привезти то и нечего друзьям(так как там,где они живут и сладости вкуснее и все все есть)
Дівчина Гілмор• 10 августа 2025
БЦАшка• 10 августа 2025
Плед Київ від woolcrafts, ялинкові прикраси скляні, простомиколка роблять шикарні свічки, київське сухе варення
Сама собі лікар• 10 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
фото
Ну вот кому эта хрень нужна?
достали уже всех жаже у нас этой символикой бельгийцев хоть пожалейте
Винник• 10 августа 2025
Я дарила платок ’борщ’, сотруднице из другой страны. Объяснила, что изображено и что это наше национальное блюдо. Она была в восторге, через время встречались на конференции, она надевала. Но не дешёвый.
Винник• 10 августа 2025
Нашла в инете. Нифигасе подорожал, сейчас 7000, а я покупала за 2500 полтора года назад. Правда, меньше размером, этот 100 на 100
Реанимация• 10 августа 2025
Автор, скільки також катаюсь по бізнес-партнерам в ЄС та країни світу, завжди просять привезти наш шоколад та за можливості алкоголь
Хоча з такого дуже небанального, що зайшло - дарувала брошку у вигляді золотого колоска, не бісер, металева, біжутерна, але з дорогих виробів. Але там колега - жінка, яка реальний поціновувач такого. Чоловікам в цьому плані трохи складніше.
Реанимация• 10 августа 2025
Ответ дляСама собі лікар
Ну вот кому эта хрень нужна?
Та тут питання навіть не в символиці, а у тому, що такі годинники - то просто страшенний несмак. Згадалися годинники на стіну з 90-х - пам´ятаєте, можливо, було таке у вигляді сердець, овалів, з усілякими візерунками і т.д. - той ще треш. Пам´ятаю батькам подарували, так та коробка з тим годинником простояла в гаражі, поки не викинули
Голубец• 10 августа 2025
Мені привезли горілку гетьман, пляшка просто шедевр! Аж жаль було викидати потім. Можете ще роздивитись українські кошики, чи коробки подарункові з укр символікою, там варення, пастила, різні смаколики. Не маю конкретних контактів, але в стрічці соц мереж зустрічались шикарні варіанти
Дівчина Гілмор• 10 августа 2025
Ответ дляСама собі лікар
Ну вот кому эта хрень нужна?
Я вважаю, що всі сувеніри це хрень. Але ж дарують. І таке теж
Ноу коммент• 10 августа 2025
київське сухе варення, в них є норм пакування.
пицунда• 10 августа 2025
я когда то покупала водку с янтарем в бутылке...сувенирная
автор Швабристка • 12 августа 2025
Ответ дляРеанимация
Дякую за ідею. В мене теж жінка, мабуть гляну в сторону прикрас. Гердан мав би зайти мабуть.
автор Швабристка • 12 августа 2025
Ответ дляГолубец
Дякую за ідею. На Гетьмана гляну. А варення, соуси, консервація вже були. Я сама роблю, а кришки з нашою символікою.